Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukai!

QUOTE(Ginta24 @ 2006 05 20, 16:37)
Sveikos mamytes biggrin.gif
Neseniai prisijungiau prie supermamų klubo ir labai norėčiau pakalbėti ir pasitarti su jumis apie vaikuti.....
Mano sūnelis Arijus gimė praeitų metų spalio mėnesį,dabar jau eina aštuntas mėnuo 4u.gif
Mes jau viska po truputuką darom,ir sėdim,ir labai norim pastovėt,tačiau niekaip nesulaukiam pirmųjų dantukų.Nors seilėtekis nerealus,niekaip neiškankinam jų.... g.gif
Papasakokit,kaip elgėsi jūsų mažiukai elgėsi laukdami dantukų wub.gif


Neverta jaudintis, mano dukrytei pirmas dantukas kažkur septinto mėnesio gale išdygo, jaudinaus taip pat kaip ir tu smile.gif tokios jau tos mamytės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabyte00 @ 2006 05 20, 18:50)
4u.gif sveikute,oi tik nesijaudink del dantuku,ateis laikas ir isdygs,mum pirmas isdygo tik 8men.o dabar turim 5.




ax.gif Gal ir ne pasaulio pabaiga,taciau taip norisi,kad jie išdygtų smile.gif Nes atrodo,kad sugrauš viską kas papuls po ranka,kartais besikasydamas į lovytės strypą nejuokais užsigauna ir tada ašarytės rieda kaip pupos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginta24 @ 2006 05 20, 19:01)
ax.gif Gal ir ne pasaulio pabaiga,taciau taip norisi,kad jie išdygtų smile.gif Nes atrodo,kad sugrauš viską kas papuls po ranka,kartais besikasydamas į lovytės strypą nejuokais užsigauna ir tada ašarytės rieda kaip pupos  verysad.gif

Mes ir jų laukėm ir sulaukėm ax.gif Nedygsta-nedygsta,o po to visi iš kart......Maniškiui 7.5 mėn tik išlido pirmas dantukas,o dabar mum jau 9.5 tai turim jau net 8 tongue.gif
Išlys ir pas jus-kantrybės mamyte 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eveneir: 20 gegužės 2006 - 18:09
QUOTE(Ginta24 @ 2006 05 20, 18:37)
Sveikos mamytes biggrin.gif
Neseniai prisijungiau prie supermamų klubo ir labai norėčiau pakalbėti ir pasitarti su jumis apie vaikuti.....
Mano sūnelis Arijus gimė praeitų metų spalio mėnesį,dabar jau eina aštuntas mėnuo 4u.gif
Mes jau viska po truputuką darom,ir sėdim,ir labai norim pastovėt,tačiau niekaip nesulaukiam pirmųjų dantukų.Nors seilėtekis nerealus,niekaip neiškankinam jų.... g.gif
Papasakokit,kaip elgėsi jūsų mažiukai elgėsi laukdami dantukų wub.gif

Sveika 4u.gif susirask tema mano dantukai ten dauk aprašyta o tu tik nesijaudink ateis laikas ir išdiks sako ko vėliau tai sveikesni dantukai mano dūkryte tūri tik du dantukus jai 11 mėn o sūnelis tūri 5 dantulius nors ir kartu gime.Kaip pradės dikti jums vienas po kito tik spėk raminti nes man taip būvo su sūnum tūrėjo 2 o per 3 dienas dar tris vienas po kito išlindo doh.gif doh.gif
Atsakyti
mums ka tik (6 men ir 5 dienos) isdygo pirmasis dantukas clap.gif thumbup.gif nu tokia laime, kad negaliu. lotuliukas.gif jau maciau, kad pries keleta dienu vis baltavo ir baltavo, kol galu gale pajutau yahoo.gif ir kitas is paskos kalasi.dukryte reagavo labai ramiai. siek tiek gal irzlesne, nors ir tai nepasakyciau, kad labai smarkiai.nakti uzmigdavo kaip paprastai ir ramiai ismiegodavo iki ryto.. biggrin.gif . o tas va dantukas taip jauciasi, kai maitinu kosyte, vis saukstelis uzkliuna, tai net siurpas nueina per kuna.. tongue.gif na, manau ir jus sulauksit ir pamatysit, kokia tai laime biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi laukiau kaip išprotėjus tų dantukų doh.gif Nuo gimimo lotuliukas.gif Išdygo 8mėn ir kelių dienų biggrin.gif Tikrai neverta jaudintis mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano dukrytei jau 7,5 mėn, o dantukų vis dar ieškom ir nerandam ax.gif Sūneliui pirmas išdygo 8 mėn, taip kad aš nesijaudinu.
Papildyta:
Ginta, atvaryk pas mus į 2005 spaliukų kompaniją, turim visokių - ir dantuotų, ir bedančių mirksiukas.gif
Atsakyti
rolleyes.gif sveki,mano mazylis Robertas sulauke pirmo dantuko keleta dienu atgal.Tai yra 7 men ir 3 dienu.Labai dziaugiames,vis lendam maziui i burna ir apciuopinejam dantuka thumbup.gif Siaip problemu nesukele dantuko dygimas.Labai kramte savo zaisliukus ir dazniau pirsta pradejo kisti i burna.O stai kaimyne turi mergiote beveik metuku ir tik dabar sulauke pirmu dantuku.tai va .Robertas gime spalio 15. bukim kontakte drinks_cheers.gif
Atsakyti
mano pipiras pirmo dantuko sulaukė penktojo mėnesio pabaigoje. Antras pasirodė po poros savaičių. Abu karts su sloga, zirzimu, išsimušimu iš ritmo mirksiukas.gif
Atsakyti
mes sulaukem dantuku 5,5 men. thumbup.gif mano dukterecia beveik 8 men. Cia ne visiems vienodai taip kad nera ko jaudintis 4u.gif
Atsakyti
Labas,
mes dar irgi priklausom "bedančių" kompanijai, nors dukrytei jau 9 mėn ir 12 d.
Ko gero kiekvienam savas laikas.
Kažkur esu girdėjusi, kad svarbu, kad dantukas išlystų iki 1 metukų, čia tik nuogirdos, todėl gal ir netiesa biggrin.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif Mano dukrytei jau 8 menesiai ir 15 dienu o dantu kaip ner taip ner, del zirzimu ir seiliojimusi tai mes su vyru jau nuo 2.5 menesiu vis "itariam" kad dantys lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tai jau dabar kai zirzia mazoji, o tai ji daro laaabai daznai as jau nebesakau kad dantys, nes tas zodis man patapo keiksmazodziu doh.gif . Dabar man taktika bus tokia: kai isdyks dantukas tada ir pradesiu galvoti-tai va ko ji zyze ir seiliojos doh.gif
Na o dabar rimtai....... tikrai tikiuosi jie jau greit prades dygti, nes jau antra naktis sapnuoju kad susilaukem dantuku doh.gif
Atsakyti