Įkraunama...
Įkraunama...

Biseris

[quote=M.Jolančiukas,2006 12 01, 18:04]
nemanau,kad kas antra vaikščios su vienodais burbuliais mirksiukas.gif , nes juk kiekviena darys juos skirtingais karoliukais, skirtingomis spalvomis ir.t.t
vien tokių kiek galima skirtingų prigaminti biggrin.gif
user posted image user posted image
user posted image user posted image
Papildyta:

nuostabus burbulai 4u.gif
Atsakyti
sveikutes, as jau irgi esu uzsikabliavusi, skaitau visas temas nuo pirmos noriu pasivyte turiu keleta darbeliu padariusi
http://public.fotki....ke27/darbeliai/
Atsakyti
QUOTE(moonlight @ 2006 12 01, 17:30)
Nektariuke, labai pasistenk, igudziu jau turi neblogu  thumbup.gif  lotuliukas.gif  biggrin.gif Ir nepamirsk paskiau visoms parodyti  tongue.gif


Jo Jusu deka igudziu igavau ne ko nors kito biggrin.gif
Beje labai senai, kaip jau sakiau dirbau su vokeciais jiems korolius verem, tai va is ju tikrai daug ko ismoksti, jau priekabumas nesvietiskas, kiekviena karoli istirineja, ismatuoja, dar duodavo tokias specialiais adatas, geras daiktas, pacios bandem po to jas gaminti, bet nepavyko, net kazkoks specialus metalas visai neluzta doh.gif
O su jusu papuosaliukais tai toks juokelis nesenai buvo, nuejau as i svecius pasipuosus, sako man komplimenta. Nuo kada tu cia plasmase vaikstai apsikarscius, sakau cia neplasmase o cekiskas stiklas, tai nepatikejo, teko nusiimti ir duoti paciupineti lotuliukas.gif
Papildyta:
Kadangi zinau, kad uosviene cia nenarsioja, tai galiu Kaledu Senelio dovana parodyti, bet, kaip daba pagalvoju, gal jai geriau ligintuva reikejo nupirkt,nes itariu, kad gali nepatikti, o as laiko tikrai nemazai sugaisau biggrin.gif
Apyranke
user posted image
Auskarai
user posted image
Papildyta:
[quote=linuoskytej,2006 12 05, 16:55]
[quote=M.Jolančiukas,2006 12 01, 18:04]
nemanau,kad kas antra vaikščios su vienodais burbuliais mirksiukas.gif , nes juk kiekviena darys juos skirtingais karoliukais, skirtingomis spalvomis ir.t.t
vien tokių kiek galima skirtingų prigaminti biggrin.gif
user posted image user posted image
user posted image user posted image
Papildyta:

nuostabus burbulai 4u.gif
[/quote]

Aciu uz burbulu pasiulyma. Nezinau, kaip jie gyvi atrodytu, bet mano manymu jie labiau tiktu ant eglutes kabinti, negu ant kaklo. Nors padarius, gal ?
Papildyta:
Jau, kad viena cia likau ir viska i viena kruva supyliau, tai dar ir paklausiu biggrin.gif
Kas ten su tuo biserio klubu pasidare, ko manes ten neileidzia, labai jau smalsu kuris darbelis laimejo konkursa? Bent numeriuka parasykit, nes jug irgi balsavau.
O nugaletojai is karto 4u.gif
Papildyta:
Ir aisku lauksiu ivertinimu savo sedevro lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip jau sakiau beveik pabaigiau rutuliuk1, bet niekaip užbaigti negaliu, gal galite pakomentuoti šią schemą 4u.gif :
user posted image

Kaip užbaigti? doh.gif
Atsakyti
Kas nerandant cia konkreciau biggrin.gif
Taupau jusu laika
Stai cia atsidaro psl. ir ten kur karoliuku daug pripaisyta desiniajame kampe yra acrobat reader failiukas, ten ji paspaudus atsidaro produkcijos katalogas.
Keli failai yra o karoliu nerealiai daug tikrai yra i ka paziet.
Beje daba Ju naujiena gamina ir gintariukus biggrin.gif

Nuoroda cia:
http://www.gutermann...nformation.html
Atsakyti
QUOTE(Nektariuke @ 2006 12 11, 22:45)
... jeigu surasit man, kainas kiek kainuoja tie karoliai Vokietijoje, noreciau paziureti kainas, kad galeciau palyginti ar apsimoka juos pirkti, galeciau parupinti. As pati nelabai prie tu karoliu, bet jeigu atsirastu norinciu nemazai tai gal ir suorganizuociau, nes mano sesuo gyvena Vokietijoje ir manau, ji galetu ju nupirkti, nes po Kaledu zada atvaziuot. Tai va bet butinai, reiktu suzinoti kainas, kiek kainuoja Vokietijoje,nes uzsiknisau ieskoti, ir niekur nerandu. Kiek supratau tame tinklalapyje tik produkcija.


parduotuvių Vokietijoje adresai yra čia. Tai tik tavo sesuo galėtų tikslias kainas pasakyt rolleyes.gif . Aš pirkčiau iš serijos Jewellery accessories ir Jewellery accessories RXB. Aišku už protingą kainą blush2.gif
Atsakyti