Įkraunama...
Įkraunama...

Biseris

Sveikutes,
pagaliau ir as surusiavau savo darbelius ir idejau interneta, kad kiti galetu pasigrozeti ir kad galeciau pasirodyti blush2.gif Nors ten nieko ypatingo, bet mano rankomis daryta, prasom pasiziureti mirksiukas.gif


http://www.picturetr...p;gid=13813259#
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2006 11 20, 00:29)
NU sorry, bet man nedaeina kaip jos tarpusavy susijungia  blush2.gif  Ar tai atrodo kaip audinys? t.y. uzmeti metmenis ir paskui ataudai tai siulas su karoliukais?


as gal trupuciuka padesiu blush2.gif cia eina toks siulas apacioje, ji reikia uzsideti kaip audziant (va taip turi atrodyt |||||| ) siuliuku skaicius turi buti vienu daugiau nei norima nuausti eiluciu. tada susiveri karoliukus ant adatos ( ju turi buti tiek, kiek yra tarp siuliuku tarpeliu) pakisi po siuliukais taip kad i viena tarpeli kliutu po viena karoliuka. prispaudi pirstu ir adata istrauki (taip kad siulas pasiliktu karoliukuose) tada adata perveri per karoliuku virsu, t.y. virs siuliuku. suversi, bet ne taip kad ten viskas susitrauktu, bet kad neliktu laisva. tada kartoji ir taip yra audziama.

Tikiuosi suprasi ir kazkiek padejau blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už atsakymus dėl kotųsmile.gif . Kažkas klausė dėl vielučių - tai mano patarimas toks: jei norite kad blizgėtų reik pirkt garbanotas špūlėse, jei ardytos iš laidų patamsėja (bent man). Tėtis davė atliekamą laido gabalą tai po kelių sav. pradėjo tamsėt, dabar jau tamsiai, tamsiai rudos biggrin.gif . Aišku tos vielos man pritrūko verysad.gif nes dėjau po 3 (baisiai plona ir lūžta greit). Tai medelis vis dar nebaigtas. niekaip nepriprašau tėčio, kad žadėtą laidą surastų tarp savo ūkinių turtų biggrin.gif nepadėjo net šantažas, kad kokį nors reikalingą laidą patrumpinsiu ax.gif mad.gif devil.gif devil.gif . Visa laimė kad siuvinėjimu užsiėmus- nuleidžiu kūrybinį garą, o tai ir padaryčiau.
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2006 11 25, 16:38)
Gude, tu auksaranke  mirksiukas.gif  man tavo vėriniai labai patinka. Aš bandžiau verti ant valo, bet tik vienodo dydžio karoliukais, o čia neįmenama mįslė man. Kokį naudoji siūlą? ir kokio numerio vašelio reikia?



Veriu ant IRIS siūlo, vašelis pas mane 0,7 /bet reiktų storesnio/.
O nėrimo pamokėles aš įdėjus ŠIČIA

Atsakyti
QUOTE(darija22 @ 2006 11 25, 20:22)
Laabai susizavejau biserio darbeliais!!Nedelsdama nusipirkau reikalingu priemoniu,bet v net neisivaizduoju nuo ko ir pradet.. g.gif
Gal atsirastu kokia gera mamyte(ar nebutinai) ,kuri galetu pamokyt manes pradedanciaja,nes is chemu nieko nesuprantu.Teorija yra teorija,o praktika-praktika..Buciau labai dekinga!! 4u.gif

cia shema bet turetum suprast cia viskas labai aisku... pabandyk thumbup.gif
user posted image
Papildyta:
stai pagaliau savo kelis paprasciausius darbelius galiu idet:
user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
QUOTE(Skarlet @ 2006 11 21, 13:44)
Mergaitės, pagalbos reikia. Gal kuri turite kokią schemutę nusiverti kokį blizgutį prie mobiliojo?  doh.gif  ax.gif
Pati neveriu, bet turiu, ko paprašyti  blush2.gif
Ačiū  4u.gif

susiverk pvz toki:
user posted image
arba toki:
user posted image
cia gali ant valo
Atsakyti
Sveikutės,
ar galėtumėt man padėti su tokia schemute:
user posted image

visą sekmadienį vargau, bet niekaip nesigavo verysad.gif
Turėtų gautis toks bumbuliukas:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 11 27, 13:36)
Sveikutės,
ar galėtumėt man padėti su tokia schemute:


visą sekmadienį vargau, bet niekaip nesigavo verysad.gif
Turėtų gautis toks bumbuliukas:


o kas tau butent nesigauna? Kazkaip sunku labai paaiskint...
Ziurek - pradzia pazymejau kaip pradet, o poto toliau turetu matytis...I vakara pabandysiu lygiai toki padaryt - jei kas bus neaisku - sukonkretink kurioj vietoj - pabandysiu paaiskint...

user posted image
Papildyta:
QUOTE(kavasucitrina @ 2006 11 27, 14:21)
sveikutė,
seniai svaigstu, žiūrėdama į jūsų darbelius... smile.gif. Svaiguliu užkrėčiau savo vyresniąją dukrą. Ji tai daug nesvaigo, iš karto už reikalo bigsmile.gif. Tai va, nunarpliojo panašius auskariukus (tik paprastesnius, bet visai nieko) ant tokios varinės vielutės (kitokios neturėjom blush2.gif). Tai iškilo klausimas - kaip "primontuoti" kabliuką, kad nesimatytų tos vielutės? Ar galima jį paslėpti kuo nors, ar būtinai vielutė turi būti tokios pat spalvos, kaip kabliukas, tada tik kilputę užlenkt ir viskas? Kaip suprantu, nuotraukoj auskariukai irgi nuo apačios pradėti...
Jau kaip būčiau dėkinga už patarimus... ax.gif  mirksiukas.gif.

manau, kad reikia tiesiog uzbaigti auskariuka, paslepti galus, o auskaro kabliuka pritvirtinti pvz valu arba dar galima uzdeti specialu burbuliuka mazgeliams slepti, tada viduj uzristi mazgeli, nukirpti galus, uzlenkti burbuliuka ir ji pritvvirtint prie auskaro kabliuko.
user posted image
kalbu apie toki ax.gif
Atsakyti

super jusu darbeliai!!!!!!!!1
o cia mano visai kitokie nei jusu.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
o kodel pas mane tokios mazos nuotraukytes?kaip padaryti kad jos butu dideles?
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2006 11 30, 18:05)
Na va, forumas vėl nulūžo  doh.gif
Atsiuntė į paštą priminimą, jog kažkas AŽ atsiuntė biserio klube. Tai jei skubu ar dar kokie reikalai tai perrašykit čia AŽ, nes negaliu pažiūrėti  doh.gif  verysad.gif

LadyStar, kokia teisi siandien buvai, sakei, kad forumas baigia nuluzti, tai ir nuluzo biggrin.gif
gerai, kad jau naujas baigtas thumbup.gif
taigi, musu maujas forumas www.auksarankes.com

zinute buvo mano, Lady Star mirksiukas.gif
Atsakyti
megstu karoliukus
Atsakyti
Gude, koks fainas senis šaltis.
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2006 11 29, 17:02)
Aisku, kad palauksiu tongue.gif

čia porą burbulių schemų mirksiukas.gif kažkur tikrai buvau daugiua atsisiuntusi, bet šiuo metu tik tokias ir teradau mirksiukas.gif ,kai atrasiu iš karto įdėsiu, paspausk ant pav, tada atsidarys naujas langas su didesniu pav
user posted image user posted image
user posted image user posted image
Atsakyti