Įkraunama...
Įkraunama...

Biseris

-Justina-, turiu pasiulima- is turkio skaldos medeli bandik daryti su sidabrines spalvos vielute! Turkis su sidabru (mano manymu) labai graziai atrido! ax.gif
user posted image
Atsakyti
Ir aš dariau panašų medelį user posted image


Alina195, iškilo man klausimėlis: jei nepaslaptis, kokiom priemonėm pritvirtini savo medelius prie akmenų?
Atsakyti
pupenelis, fainutis medelis tavo! Dabar lauksim Justinos medelio wink.gif

Alina195, ir man labai idomu suzinot, kaip imanoma pritvirtinti medelius prie akmenu... As niekaip negaliu savo ledini medi pritvirtinti prie menulio akmenuko, kol kas laikosi tik saknim... blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Na jau gyriausi ir demonstravausi biserio klube, pasirodysiu ir cia blush2.gif cia mano pirmasis darbas ax.gif

user posted image
Atsakyti
2*mama, kaip is zadejau pasiteiravau kaip dar galima pritvirtinti medi prie akmens. Yra specialus "pistoletas" i kuri idedamos plastmases kasetes. Su siuo aparatu plastmase islydoma ir "issaunamas" smile.gif ten kur norim kazka priklijuoti smile.gif

Kai kurios floristes turi toki daikciuka... Nezinau g.gif, ar pravers si ideja taciau tau spresti ar verta pabandyti smile.gif
Papildyta:
-Justina- smile.gif
klausei kaip susukamas kamienas... Mano medeliuose http://public.fotki....liuku-pasaulis/
aiskiai matosi, kad susukau kamiena butent taip kaip tu ir aprasei smile.gif

T.y. "pridarot lapeliu su ilga vielute, kuria visa, padarius sakas, suimate ir susukate kamiena" thumbup.gif Pabandyk tikrai patiks, nes taip gali kamiena padaryti labiau tikroviska (mano manymu). smile.gif

Papildyta:
Sigita, as pritariu kitoms - tavo medelis labai zavingas 4u.gif
Atsakyti
Aš vielutę perku Shetelig centre, jis yra ir Kaune ir Vilniuje ir Klaipėdoje.
Va šitokia storesnė vielutė Shetelig centre 10Lt (kiek metrų nežinau)
user posted image
Paskutinį kartą sidabrinę pirkau Kauno bazėse, ten ji 9Lt, o tokia pat Shetelig centre 15Lt. (ji truputį banguota, bet darant darbelį išsilygina)
user posted image
O šita yra lyg ir dažyta. Jos yra Kaune bazėse po 3Lt
user posted image
O šitos yra truputį mažiau, nei kituose ritinėliuose ir kaina po 6-6,50.
user posted image
Papildyta:
O čia neseniai iškepta puokštė gėlių

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupenelis: 15 lapkričio 2006 - 16:37
O aš pasiilgau "Biserio klubo" cray.gif cray.gif
Papildyta:
Niu labai mėgstu kopijuoti hihihi.gif (tikiuosi 2*mama nesupyks)
user posted image
Atsakyti
Čia daug visko parodyta http://smg.photobuck...iser/?start=120


Atsakyti
va as vakar kokius auskariukus sunarpliojau

user posted image
Atsakyti
Sveikos darbstuoleles. Sunus uzsimane apyrankes. Gal sutiktumet kuri kazka tokio padaryt? Skolinga neliksiu mirksiukas.gif

Zodziu, kazkaip negaliu cia idet nuotrauku, tai idedu nuoroda kur sudeti pavyzdziai. Apyrankes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *sraige*: 17 lapkričio 2006 - 08:41
QUOTE(gude @ 2006 11 18, 12:14)
Va dabar tai jau matau  thumbup.gif

Man atrodo čia jos austos  g.gif  Moku tokias daryt. Mano darbelis mergaitei /jinai ją susiriša/


Tik tokia problema, kad aš ne vilnietė  verysad.gif  Kaunietė.



Gal galima schemute tokios apyrankes? Man tokios irgi patinka ax.gif Nors man jau seniai ne 15 ax.gif
Atsakyti
sorry kad kazkieno is jusu foto idejau bet gal galit kokia shemute ar paaiskint kaip cia darot g.gif ...
user posted image
Atsakyti