Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinių mezgimas

QUOTE(shimmer @ 2008 11 05, 21:45)
labai grazu wub.gif
o kaip mezgei?gal galima aprasyma?


O kas butent domina? klausk kokia dalis konkreciau domina, gal man bus paprasciau paaiskinti. blush2.gif

pradziai gumyte 1X1, paskui kelios eiles ripsiu (jo gali ir nebuti, pas mane visas komplektas tiesiog tokio dizaino buvo), paskui jau tiktai gerosiomis, baiginejau sumezgant pirmojo virb.2 pirmas, 2-ojo 2i paskutines, ir atitinkamai 3io 2 pirmos, 4o-2i paskutines a., Didziajam pirstui imegsdavau kitos spalvos siula, paskui ji isimdavau ir pekelus akytes mezgiau, baiginejau sumezgant po dvi akis, kol liko 3-4 (priklauso kiek akiu isvis buvo skirta pirstui), ir jas sutraukiau i viena. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 11 07, 17:50)
O kas butent domina? klausk kokia dalis konkreciau domina, gal man bus paprasciau paaiskinti.  blush2.gif

pradziai gumyte 1X1, paskui kelios eiles ripsiu (jo gali ir nebuti, pas mane visas komplektas tiesiog tokio dizaino buvo), paskui jau tiktai gerosiomis, baiginejau sumezgant pirmojo virb.2 pirmas, 2-ojo 2i paskutines, ir atitinkamai 3io 2 pirmos, 4o-2i paskutines a., Didziajam pirstui imegsdavau kitos spalvos siula, paskui ji isimdavau ir pekelus akytes mezgiau, baiginejau sumezgant po dvi akis, kol liko 3-4 (priklauso kiek akiu isvis buvo skirta pirstui), ir jas sutraukiau i viena.  4u.gif

o kaip ta pyne mezgama?pats grozis wub.gif
ir kokiais siulais mezgei?
Atsakyti
QUOTE(shimmer @ 2008 11 08, 17:49)
o kaip ta pyne mezgama?pats grozis wub.gif
ir kokiais siulais mezgei?


siulai merinoso vilna , kadangi norejau storesniu, sudejau dvigubai.
O pyne paprastai: kadangi pirstinytes mazai mergytes skirtos, man uzteko 24 akiu jeims, pgrindiniam rastui skyriau 10 (galima buvo ir 12(puse visu)), is tu 10: 4 blogos, 2 geros, 4 blogos, toliau pagal rasta man ejo gerosios. ir tame pagrindiniame raste (cia vien pynes aprasymas) :
1a eil. -4ios bl, gerasias sukrizminau tarpusavy, 4 bl.a.
2a- pagal rasta,
3ia- 4ios bl, gerasias sukrizminau tarpusavy, 4 bl.a.
4a- pagal rasta
5eil - 3is bl.a. 1a geraja sukizminti su 1a bl i desine, kita geraja aki i kaire su bl.a. i kaire, 3 blogosios
6eil - pagal rasta
7eil- 2 bl, geroji i desine su bl.a, 2 blog.a, ger. i kaire su bl.a. 2 bl
8 eil - pagal rasta, ...
... taip kol pasiekiau sonus, tada krizminau su sonais atrodo 2 kartus, ir vel atgal , kol pynes ger.a. "susitiko" blush2.gif

Tikiuosi kad suprantamai blush2.gif
jei kas neaisku dar klausk. 4u.gif
Atsakyti
Prisiziurejau ivairiu pirstiniu variantu ,net galva susisuko rolleyes.gif O dukra paprase pirstiniu be pirstu doh.gif Taigi ismasciau toki varianta blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
janike1 kokios gražiooooooooooos wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
[quote=Alacka33,2008 11 11, 19:55]
Aciu 4u.gif aciuks.gif
Atsakyti
Esu "žalia" mezgėja, moku gal tik šalikutį nusimegsti, bet užsimaniau nunarpliot pirštinaites savo mažei. Noriu paprastų klasikinių pirštinių, va tokių, tik nežinau, kaip ten tas pirštukas "išlenda"? blush2.gif

user posted image

Čia yra schema, bet deja nemoku jos šifruoti. Anglų kalbą moku, bet nesu niekada šifravusi schemos. unsure.gif

http://www.freevinta...ns-pattern.html

Gal galėtumėt paaiškint kaip mezgasi pirštukas ir kaip taip gražiai (apvaliai) užbaigti pirštinę, kaip šioje nuotraukoje? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2008 11 15, 21:17)
Esu "žalia" mezgėja, moku gal tik šalikutį nusimegsti, bet užsimaniau nunarpliot pirštinaites savo mažei. Noriu paprastų klasikinių pirštinių, va tokių, tik nežinau, kaip ten tas pirštukas "išlenda"?  blush2.gif
...


O rusiskai ar skaitai? g.gif

jei taip gali cia pasiziureti pirstines
Atsakyti
Gal kas nors turite/žinote kur galima rasti vyriškų pirštuotų pirštinių mezgimo "receptą"? Labai labai reikia man... Radau kokius 3-4, ir visi netinka-tai pagal siūlų storį, tai pagal pirštinės dydį- man reikia kad būtų didelis dydis, o pati nemoku apskaičiuoti kiek akių pridėti, kad išeitų didesnės verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(-Tynka- @ 2008 11 15, 22:42)
Gal kas nors turite/žinote kur galima rasti vyriškų pirštuotų pirštinių mezgimo "receptą"? Labai labai reikia man... Radau kokius 3-4, ir visi netinka-tai pagal siūlų storį, tai pagal pirštinės dydį- man reikia kad būtų didelis dydis, o pati nemoku apskaičiuoti kiek akių pridėti, kad išeitų didesnės  verysad.gif


Manau kad universalaus recepto nieks neduos, nes viskas labai ildividualu: nuo mezgimo budo, siulu... iki rankos ypatumu. Galit tiesiog pilnai apmatuoti ranka kaip mano auksciau idetoje nuorodoje, ir pazingsniui viskas pavyks. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 11 15, 22:07)
O rusiskai ar skaitai?  g.gif

jei taip gali cia pasiziureti pirstines

Taip, dėkui 4u.gif , bandysiu išsiaiškinti...
Kaip supratau, viršutinėje pirštinės pusėje reikia užmesti tam tikrą (pasirinktą) skaičių akių, bet kaip tai padaryti? Kaip teisingai užmesti?

Koks žaismingumas:
user posted image
Atsakyti
Sveikos sorry už off topic'ą, bet norėčiau pasiteirauti gal kas nors iš jūsų galėtų man pirštines numegzt? Labai labai norėčiau blush2.gif Turiu siūlus, iš tokių pačių nusimezgiau šaliką, bet čia mano sugebėjimai ir užsibaigė doh.gif

P.S. sorry už dar didesnį poster_offtopic.gif
Alacka33 jūs tikrai šešis vaikus turite? blink.gif
Respect bigsmile.gif
Atsakyti