Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinių mezgimas

man labai patinka megzti pirstines draugem ir draugam smile.gif mielai pasidalinciau nuotrauka vienu, bet dar neperpratau kaip ikelti nuotrauka ax.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(venita @ 2008 10 14, 20:37)
Visų pirma noriu paklausti, ar pirštinės atnarėlė (riešas) mezgamas tokio pat dydžio virbalais. Kažkur girdėjau, kad tiek pirštinių tiek megztinių atnarėlės mezgamos kitokio dydžio (tik nepamenu, ar didesniais, ar mažesniais) virbalais. Please, help!  ax.gif



Kad gautusi tampresne gumute gali megsti mazasniais virbalais, paskui pakeisti i storesnius.
Atsakyti
user posted image

na va, stai kokios pirstinaites gavosi man smile.gif vyriskos pirstinaites is paprastu medvilniniu siulu ir audinio smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(baltasis_ilgaausis @ 2008 10 29, 22:03)
na va, stai kokios pirstinaites gavosi man smile.gif vyriskos pirstinaites is paprastu medvilniniu siulu ir audinio smile.gif  blush2.gif
Gražios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(baltasis_ilgaausis @ 2008 10 29, 23:03)

na va, stai kokios pirstinaites gavosi man smile.gif vyriskos pirstinaites is paprastu medvilniniu siulu ir audinio smile.gif  blush2.gif

Labai originalu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(baltasis_ilgaausis @ 2008 10 29, 22:03)
user posted image

na va, stai kokios pirstinaites gavosi man smile.gif vyriskos pirstinaites is paprastu medvilniniu siulu ir audinio smile.gif  blush2.gif


idomiai cia sugalvojai. 4u.gif
Atsakyti
aciu visom wink.gif labai miela gauti tokius ivertinimus ax.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
parodysiu ir as pirstinaites megstos mazai mergytei

user posted image
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 11 01, 18:10)
parodysiu ir as pirstinaites megstos mazai mergytei

user posted image

labai grazu wub.gif
o kaip mezgei?gal galima aprasyma?
Atsakyti
Visų labai gražūs darbukai,šaunuolės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Na ir mes pasirodysim,mama vaikus apmezgė pirštinėm(dar ne visus)
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Alacka33 super pirstinytes thumbup.gif Saunuole mamyte ,sekmes puosiant vaikucius 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Cia visiem po baliona mirksiukas.gif
Atsakyti
janike1 ačiū
Atsakyti