Įkraunama...
Įkraunama...

Feng Shui

QUOTE(nikita07 @ 2009 06 17, 15:08)
sveiki smile.gif Jus gal pries visokius Feng shui isirenginejimus pagalvokite ka darote, ar tai ne juokinga biggrin.gif . Jus supraskite , kad Feng shui tai kaip ir spalvos interjere vieniems tinka , kitiems ne. juk pasistacius lova pagal Feng shui gali buti , kad jus gal ir issimiegosite, o antra jusu puse gal kosmarus sapnuos biggrin.gif . O kas liecia turtu tai is vis klaunada  biggrin.gif , norint daug uzdirbti pradekite dirbti ir ne tik fiziskai , o ir protiskai protingai galvoti, maziau vartoti zodzi "krize", maziau ziurekite TV, o ypac kur daug kalbama apie "Krize" ir tada pamatysite, kad nebereiks jokiu varliu su kapeikom, ar dar kokiu feng shui variantu.  Gal ir pades tas Feng shui, bet tada jums reiktu tikrai nuo A iki Z daryti pagal Feng shui, o tai patikekit nemazai jums kainuos  biggrin.gif , bet ir to kazin ar pades susikraut turtus, manau pades daugiau isleisti tu turtu  biggrin.gif .Tad nusipirkus viena kazkoki skambaliuka, ar varle su kapeikom tikrai turtingi nepatapsite, jei taip butu mes visi butume labai turetingi ir laimingi  biggrin.gif . tad pagalvokit pries darant pagal Feng shui.

p.s. o kad laimingi butumete daugiau sypsokites biggrin.gif


Kazkokias nesamones cia rasote, nesuvokiate kaip cia viskas vyksta,tai manau geriau nesireikti........... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(12345as @ 2009 06 17, 12:23)
Patarkit kur statyti Trikoję pinigų varlę? ar ją tinkama statyti šalia/priešais lauko duris?


Pagal Lillian Too "Feng Sui. Gyvenimas pagal kinu isminti"

Trikoje moneta isikandusia varle geriausia laikyti priesais priekines duris istizai ju po stalu ar po kede ar pan.
Tik svarbu, kad varle veidu butu atsisukusi i vidu, tarytum iejus i namus.
Negalima jos laikyti miegamajame, virtuveje, vonioje ar tolete.
Geriausia svetaineje ar valgomajame ir svrabu kad veidu i vidu.


Cia taip raso vienoje knygoje, kaip kituose salitniuose raso nezinau ax.gif
Atsakyti
padekit, nedasila man kaip kaip padalinti savo kambari pagal bagua korta! ten kur vienoj pusej yra 3 zonos ir prie visu parasyta durys durys durys smile.gif blush2.gif taip kaip suprantu reikia tas zonas nustatinet nuo tos sienos kur yra durys????? blush2.gif blush2.gif blush2.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lietaus_alisa @ 2009 07 31, 00:15)
padekit, nedasila man kaip kaip padalinti savo kambari pagal bagua korta! ten kur vienoj pusej yra 3 zonos ir prie visu parasyta durys durys durys smile.gif  blush2.gif  taip kaip suprantu reikia tas zonas nustatinet nuo tos sienos kur yra durys?????  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

aciu 4u.gif

ant savo buto plano dedate bagua žemėlapį taip, kad visos buto sienos išorinės tilptų į bagua kvadratą. buto durys turi būti apačioje, kurioje nors vienoje iš trijų bagua zonų (vienoje iš tų trijų, kur parašyta durys)

oi sėkmės gi nu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 07 31, 01:31)
ant savo buto plano dedate bagua žemėlapį taip, kad visos buto sienos išorinės tilptų į bagua kvadratą. buto durys turi būti apačioje, kurioje nors vienoje iš trijų bagua zonų (vienoje iš tų trijų, kur parašyta durys)

oi sėkmės gi nu biggrin.gif


aciu labai 4u.gif

o galima daryti tik savo erdves, pvz tik savo miegamojo??
Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2009 03 18, 08:36)
atsakykite i klausima....kodel bagua yra skirtingos..? ta parsme vienur raso kad turtu zona yra siaures vakarai kitur kad pietryciai......del to ir bagua zemelapis skiriasi.... turtu zona pagal viena bagua  yra nuo duru priesingam kairiam kampe...pagal kita nuo duru is karto desiniam kampe...

tai cia dvi skirtingos mokyklos ar kaip...? g.gif


Sveiki, noriu padeti ivesti aiskumo su skirtingomis bagua. Vienas bagua tikomas tuomet,kai objektas ar pavienios patalpos matuojamos su kompsu iki laipsnio tikslumo. Tuomet nustatomos pasaulio kryptis,pagal kurias suskirstomi bagua sektoriai. Cia Turto zona priskiriama pietryciams. Si metoda taiko visi siek tiek daugiau nussimanatys feng shui zinovai. Kitas bagua variantas - 9 langeliu korta. Tai zymiai veliau atrastas budas,kaip sudominti feng shui masems zmoniu. Cia korta dedama taip,kad kerjera butu apacioje, prie tos sienos kur yra durys vedancios i patalpa. Cia ir turtu zona siaures vakaruose. Sekme su sios bagua taikymu - tai panasiai,kaip susirgus kokia liga, nusiperki knyga ir bandai gydytis. Jei pataikai - pasiseke, jei ne, na tai bent daugiau suzinojai ir knygos leidyklai padejai prgyventi.
Papildyta:
Tiesa, kiekviena bagua galima taikyti atskirose patalpose, net ant rasomojo stalo. Tik kaip minejau del tikslumo - cia tai kalba kita.
O ir su varlem ar kitokiais feng shui aksesuarias toks reikalas, kad "kol torto neiskepsi tai ir kreminiu gelyciu ner ko det". Viskam reikia pradzios, ir feng shui yra labai rimtas mokslas,kur reikalinga tureti daug ziniu. Cia yra daug formuliu, skaiciavimu, kad neisgautu kaip jau kaskas cia minejo, "vienas issimiega, o kitas problemu turi". Feng Shui zinovas, tol "narplios" viska, ir skaiciuos ir matuos, ir apziurines,kol ras abiem partneriams tinkamiausia varianta.
Atsakyti
taip iseina kad paciam pargejus tvarkytis namus geriausi kietinimai gali tik pakenkti ax.gif supratau viena - kuo maziau daiktu, betvarkiu ir kuo daugiau erdves namuose, o su talismanais nera ko skubet.
Atsakyti
QUOTE(lietaus_alisa @ 2009 07 31, 21:46)
taip iseina kad paciam pargejus tvarkytis namus geriausi kietinimai gali tik pakenkti  ax.gif supratau viena -  kuo maziau daiktu, betvarkiu ir kuo daugiau erdves namuose, o su talismanais nera ko skubet.


labai teisingai pastebeta thumbup.gif . Kol namie jautiesi gerai, kol nera dideliu problemu del ko skustis, sveikata, meile, vaikai, darbas, ir visa kita o.k. tai vadinasi ir namu feng shui nera taip blogai. Na o jei norisi to ar ano daugiau, tuomet kviesk specelista, kuris ne pagadins o nusprendes,kad nereikia dideliu pakeitimu, uzteks ir rupuzes trikojes, kad pasuktums tuo energetiniu keliu, ar sutiktum tuos tinkamus tau zmones, su kuriu pagalba ims ir pinigineje daugiau barsketi.
Atsakyti
Sveikos, visos 4u.gif Vienoje feng shui temoje skaiciau, kad norint, kad sektusi meileje reikia padeti P arba PV puseje dvi vienodas skulptureles. Ar yra skirtumas, kokios turetu buti tos skulptureles (drambliai, balandziai, angeliukai ir t.t.) ir is ko pagamintos (stiklas, medis, molis ir t.t.)? O ar kuri bandet 49 d. toj zonoj uzdegti zvakes 3 val ir sukalbeti tokia kaip maldele? blush2.gif Esu vienisa, tad labai noreciau, kad mano gyvenime pasirodytu ta antra pusele blush2.gif wub.gif
Atsakyti
o kaip atrodo buto (ar namo) pv sektorius? Daznai pas vienisus zmones tokio kampo visai nera. Buto isplanavimas toks, kad trukstama buto dalis jau islindusi pas kaimynus. O jei vis gi toks sektorius yra, tomet jame stovi spinta griozdas, ar jis labai apleistas, nepriziurimas, gal ten net kokia netinkama patalpa, kaip toletas, ar kokia tamsioji ar dar kas nors.
Papildyta:
QUOTE(F-S @ 2009 08 10, 20:39)
o kaip atrodo buto (ar namo) pv sektorius? Daznai pas vienisus zmones tokio kampo visai nera. Buto isplanavimas toks, kad trukstama buto dalis jau islindusi pas kaimynus. O jei vis gi toks sektorius yra, tomet jame stovi spinta griozdas, ar jis labai apleistas, nepriziurimas, gal ten net kokia netinkama patalpa, kaip toletas, ar kokia tamsioji ar dar kas nors.

kinieciai labai megejai anciu porele. Taip tai didelioskirtumo nera kokios tai figuros ir is kokios jos medziagos. Gerai butu jei jos vaizduotu romantika, meile, nebutu priesiskai nusiteikusios, butu nukreiptos viena i kita, o svarbiausia jos turi Jums patikti
Atsakyti
na, kaip čia pasakius, aš nesu išprotėjusi dėl feng šui, ir tuo labiau nelabai ten meldžiuosi tinkamame kampe, bet papasakosiu istoriją.
štai kolegė pasakojo, kad aptiko, kad jos meilės kampe yra balkonas, kuriame ji laiko tuščius butelius. tai sakė, kad jos visos pažintys būdavo per butelius biggrin.gif na, ta prasme išgėrus.
staigiai išliuobė tą balkonėlį, gėlėm apsodino, kilimėlius patiesė, staliuką su dviem kėdutėm. ir štai, draugas atsirado biggrin.gif

gerai, kai žmonės tiki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(F-S @ 2009 08 10, 22:43)
o kaip atrodo buto (ar namo) pv sektorius? Daznai pas vienisus zmones tokio kampo visai nera. Buto isplanavimas toks, kad trukstama buto dalis jau islindusi pas kaimynus. O jei vis gi toks sektorius yra, tomet jame stovi spinta griozdas, ar jis labai apleistas, nepriziurimas, gal ten net kokia netinkama patalpa, kaip toletas, ar kokia tamsioji ar dar kas nors.
Papildyta:

kinieciai labai megejai anciu porele. Taip tai didelioskirtumo nera kokios tai figuros ir is kokios jos medziagos. Gerai butu jei jos vaizduotu romantika, meile, nebutu priesiskai nusiteikusios, butu nukreiptos viena i kita, o svarbiausia jos turi Jums  patikti


Aciu, kad atsiliepet 4u.gif As ziurejau su kompasu kur pas mane kambaryje yra tas PV kampas, nes keliese nomuojames buta, tai as tik savo kambari ziurejau smile.gif Tik nezinau ar su kompasu teisiga nustatyti PV kampa, ar reikia pagal sektorius, kuriuos nezinau kaip nustatyti, tiesa pasakius ax.gif unsure.gif verysad.gif Tai va, jei su kompasu ziuret, tai mano PV kampas yra knygu lentynoj, tai as jau dvi sirdutes formos zvakeles ten pastaciau atitraukus knygas ir mastau kur reiks tas dvi figureles ten iterpti g.gif blush2.gif
Atsakyti