Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

As es is tu naivuoliu, kurios labai megsta visokius burejus ir panasiai. Ypac daznokai vaiksciodavau budama paaugle. Susimesdavom kokios 2-3 mergickos ir varydavom pas bobute. Visokiu nesamoniu pasakydavo - as ju net neprisimenu dabar. Paskui ilgam nustojau pas jas vaikscioti.
Po daugelio meteliu radau laikrastyje straipsni apie viena chiromanta. Kazkaip uzsimaniau pas ji nueiti ir, kaip tycia, vienas mano klientas paliko solidzia arbatpinigiu sumele, o mano kolege zinojo to chiromanto adresa ir telefona. Na, galvoju, tai zenkas, kad turiu pas ji nueiti. Pasake mano praeiti tokia, kokia ji buvo, ir ateiti, kuri dabar pildosi. Veliau buvo dar 2 burejai, kurie pakartojo ta pati scenariju.
Taigi, gali buti, kad yra zmoniu, kurie gerai nusako ateiti, arba man tiesiog taip patiko ta ateitis, kad as pati ja prie saves "pritraukiau" wink.gif
Atsakyti
as irgi megeja budavau pasiburti, ypac kada jausdavausi nelaiminga. tai mane labai nuramindavo, tarsi sparnus uzdedavo, nes visos tvirtino, kad busiu labai laiminga clap.gif kokiu budu labai neaiskindavo smile.gif
pries metus buvau pas Irena kazak (kartais zurnaluose atsakymus raso), tai truputi isgasdino (kad galiu issiskirti), o as labai myliu vyra wub.gif ) kaip tik tuo metu laukiausi, bet pati nezinojau, o ji man sako: gal turejai persileidima? (is tikro pries puse metu turejau, labai skaudziai isgyvenau), nes salia taves matau mergaites siela, nueik uz ja zvakute pastatyk. labai jautriai suregavau...
bet po keleto dienu suzinojau, kad laukiausi ir... susilaukiau labai mielos mergytes!!! va taip thumbup.gif
tai dabar bijau eiti pas burejas, kad kokiu negeru dalyku nepasakytu... manau, kad zmones eina pas burejas nusiraminti, atrasti vilti ir jegu pakaleti nelaimes ir pan.
Atsakyti
Indreja, as kaip ir tu domiuosi chiromantija, praktikuoju ja jau nemazai metu. Tai jokia magija, tai mokslas, ten nera ka fantazuoti - viskas aisku.
truksta literaturos sia tema, gal ka zinai?
Atsakyti
As tai labiausiai domiuosi numerologija, kažkaip ji tikriausiai man labiausiai atitinka...
Atsakyti
QUOTE (RIDA @ 2004 03 01, 17:33)
Indreja, as kaip ir tu domiuosi chiromantija, praktikuoju ja jau nemazai metu. Tai jokia magija, tai mokslas, ten nera ka fantazuoti - viskas aisku.
truksta literaturos sia tema, gal ka zinai?

Deja, labai mazai tos literaturos.Turiu kelias lietuviskas knygeles,pasiskaitau zurnaluose. O svarbiausia-praktika wink.gif .

Beje, numerologija taip pat domiuosi. Ir galiu pasakyti,kad tai tikrai ne bobutes pasakos smile.gif. Tik vis truksta tos literaturos sad.gif .
Atsakyti
smile.gif na vadinti chiromantija pliku mokslu nedrisciau wink.gif Tiesa, logisku paskaiciavimu jame daug, bet lygiai ta pati galima pasakyti ir apie burima kortomis - jose irgi gausu ivariausu kortu kombinaciju, turinciu tam tikra reiksme... Cia kaip kazino - vieni azartiniai losimai reikalauja daugiau intuicijos, kiti, kaip kad blackjack'as - ir pamastyti wink.gif

Del literaturos... NEseniai nuejau i artimiausia knygyna ir susirinkau visa literatura apie chiromantija. Siaip sau laugh.gif Koki sedevra nuciupau!!! Nereklamuosiu, kad neprakeiktu ka, bet trumpas pristatymas toks

Visu pirmiausia - instrukcijos. ten salia visu blablabla patariama: nesakykite zmogui, jei pamatysite kazkokia negera jo savybe, koki negeruma. Sukite aplink, sakykite taktiskai ir graziai.

Toliau - vingiai, linijos, zenklai zenkleliai... Skaiciau ir garsiai zvengiau. Pavyzdys:

Jei linija X linksta prie linijos Y - zmogus bukas, egoistas ir neatsizvelgiantis i kitus
Jei linija X eina tiesiai link linijos Y - zmogaus laukia siaubinga katastrofa, kuria galima paskaiciuoti pagal [bla bla bla]
Jei linija X staiga pasisuka ir kyla link kalnagubrio Z, zmogus yra godus, linkes vogti, arba jo senatveje gresia silpnaprotyste

Ir t.t. ir pan. Cia as improvizavau, bet esme pabandziau perteikti. wink.gif

O jus - mokslas, mokslas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif MEnas cia, ne mokslas, visa tai iskalt, o po to zmogui pateikt taip, kad graziai atrodytu...


Jau nesnekant apie rekomendacijas: kokia nauda turesite, ismoke chiromantijos: jei kas nors taikosi tau i draugus - apziurek delna.
jei darbdavys abejoja, priimti zmogu i darba ar ne - paziurek delna
jei renkiesi sutuoktini - paziurek dalna.

Rekomenduoju ta knyga toms, kas nori likti senmergem be draugu ir be darbo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif O geriausia tokia skaityti, analizuojant savo paciu delnus laugh.gif laugh.gif laugh.gif

PS: o jei rimciau, tai chiromantija is literaturos ismokti labai nelengva. Reikia arba tureti ypatinga dovana, arba geriau sulaukti mokytojos. Ai, ir dar - tiketi, kad chiromantija nera tik mokslas wink.gif
Atsakyti
Na negaliu as atsispirti apziurineti visu mano pazistamu delnus, niekaip negaliu. Ypac-nauju pazistamu delnus,tuoj apie zmogu suzinai labai daug rolleyes.gif . Gal tai jau liga blink.gif .
Dabar dar pasineriau i Aurasomos studijavima.Super mokslas thumbup.gif .
Atsakyti
Is sio forumo suzinojau apie bureja Sergeju.Gal zinot ar jis dar buria ir kaip ji galima butu susirasti.
Atsakyti
Sveikos,
ar yra gera bureja kaune?Labai noreciau issiburti is rankos, ar taro kortomis, bet nenoriu ir bijau eiti pas kokia sarlatane ar pan.Tai ar zinot, ar buvot?
Atsakyti
QUOTE (Isimylejus @ 2004 06 22, 16:54)
Labai noreciau issiburti is rankos, ar taro kortomis

mano padružkė buvo nuėjusi, Kaune kažkur netoli Vytauto gt. gyvena sena kariaga, jai tai neblogai išbūrė, bent jau tuometinę jos būseną išguldė kaip ant delno. jei nori galėsiu paklaust konkreciai kur. Buria ir taro
Atsakyti
Jau kaip as visokiom burejom nepasitikiu dry.gif . Ir nesuvokiu kam to zmogui reikia? blink.gif Juk jis pats savo gyvenimo kalvis, o tai pamatys koks "genijus", kad vyras neistikimas, tai ir pradesi tiket... Sugadins gyvenima...
Daug spaudoje yra ivairiausiu straipsniu apie super duper burejus, kuriem tik pinigelius duok... is ju butu galima pasimokyt kaip patiklius zmones mulkint...
as net "del bajerio" pas tokius nenoreciau eit, o tai po to pradesiu laukt kokios nelaimes ar zydrakio blondino ant balto zirgo. dry.gif

Vat kai nelaime kokia, tai bet kokio siaudo griebiesi... Neblogi psichologai turetu but tie burejai... Jei palengvetu zmogui nuo to, kad pranestu kazkokia teigiama informacija, tai kodel ne... Bet manau ir kitais budais galima gaut reikiama palaikima, vilti, paguoda...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rusne: 22 birželio 2004 - 17:08
QUOTE (rusne @ 2004 06 22, 17:06)
Jau kaip as visokiom burejom nepasitikiu dry.gif

nu ir aš tai vadinu pinigų išmetimu pavėjui, bet....... nu negi gaila jei žmogui norisi laugh.gif
Atsakyti