Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

O as kuo toliau tuo labiau stengiuosi tuos visus galus sukamshyti kad nelistu ir prie pagundos nevestu  ;D ;D
Atsakyti
Iskeliu tema i virsu
Atsakyti
Gal kuri buvo pas A.Zalatoriene? Ji astrologe. Cia kelios buvo, tai labai patenkintos. Pasako apie darba ir siaip visas gaires gyvenimui tolimesniam. Noreciau del maziu nuvaziuot. Koks ju pasaukimas, kurion pusen lenk, idomu smile.gif Stabdo tik kaina 100 lt uz valanda. Ir vyra sudominau, tai manau varysim
Atsakyti
O skaitet,praeitos savaites sestadienio 'lietuvos ryte' rase ,kad ta moteryte is misko plento mire...
Va taip ir nesusiruosiau pas ja nueit... :-[
O seip vaikstau pas burejas prasiblaskyti,nelabai jomis tikiu ir nelabai kas pildosi...buvau pas bureja 3 kartus...o sutapo tik vienas dalykas-vyra istikruju pasigavau vestuvese... ;D visa kita-mitai :-/ va ir pries menesi buvau,tai man pasake ,kad laukiuosi ir to nezinau tongue.gif tipo salia manes sukasi sunelis...biski juokingi tokie speliojimai :-/
Atsakyti
QUOTE

buvau pas tokią bobutę Minsko pl., tai ji irgi bajerį suskėlė, ten prieš mane merginos būrėsi, tai joms sako"tas straipsnis, kur turit apie mane, nesąmonė ir t.t..." ;D, o mano tėčiui sako"gerai, duok nuotrauką savo žmonos, žinau, kad turi" ohmy.gif, nu turėjo jis žmogus  ;D...Man pasakė ir dėl ligos, aš tada labai pergyvenau, sakė, kad keli gydytojai, kokių lyčių mane apžiūrės,kad nieko baisaus nebus, dar pačiupinėjo tą guzelį, net lengviau paliko...ji buvo teisi-nieko baisaus nebuvo...tik įsitikinimas...ir gydytojai būtent jos numatyti... wink.gif


na, va, norėjau su vyru kada pas ją nueiti dar kada, nes kartą esu buvusi, beveik viskas jau išsipildė  wink.gif, bet vakar draugė pasakė, kad šioji močiutė jau anapily  ohmy.gif :-/
P.S. tik dabar rašydama, pamačiau ir Spring žinutę  apie tą patį :smile.gif ;D
Atsakyti
[smiley=smiley8.gif]Nu geras!Cia kaip prisiskaiciau!Va mane viena karta,gal pries 7metus isbure,tai buvo cigone,kuri uzejo pas mus i kiema{nuosavam name} prasyti ismaldos,tai mes ten jai davem kazka,o ji sako galiu atsidekodama isburti,as tai esu tokia baile [smiley=smiley8.gif],bijojau,nu bet kazkaip ryzausi.Tai va.Ji man pirmiausiai pasake,kad as iseisiu is siu[savo} namu  [smiley=taip.gif]su labai geru laimikiu  [smiley=tsr.gif]ir,kad rudens gale as jau cia nebegyvensiu,kad bus didele puota siuose namuose,  [smiley=band.gif][smiley=mar.gif] paskui,kad vasara laukia diele,didele kelione jurom  [smiley=tit.gif]vandenynais[cia ji taip man pasakojo],kad turesiu sunu [smiley=soske.gif],bet negreit dar,triju metu begyje,o dar veliau dukra.Kad busiu labai laiminga ir tipo seksis!Tai va!Is pradziu galvojau [smiley=lol.gif] [smiley=lol.gif] BRIEDAS [smiley=1.gif],papaskojau mamai,o mama,tai eik-eik-nesamones-tipo neklausyk.Ji mane bure balandzio menesi,tuo metu jokio draugo neturejau,tai tikrai nemaniau apie jokias vestuves,tik prie juros ruosiausi,tai ir galvojau apie ta kelione!!!Bet taip neitiketinai viskas pasisuko,kad ir pati nesuprantu,kaip??????Po isburimo,gal po men.susipazinau su savo busimu vyru,isvaziavom i Danija savaitei,paskui i Nida,i Palanga,zozdiu visa vasara supo vanduo,po dvieju menesiu mano busimasis pasipirso,dar po dvieju men.ivyko vestuves pas mane namuose,po vestuviu as issikrausciau pas savo vyra,mazdaug po nepilnu 3metu gime mano sunelis.Nu dukros dar neturiu? [smiley=flowerface.gif]Tai va tokia istorija,o tikrai netikejau jokiais burtais.Bet kaip viskas taip ivyko,nu tiesiog negali netiketi!!!Tai dabar vis pagalvoju apie ta savo laimiki,nu tikrai nuostabus mano vyras,tikras laimikis!!!! [smiley=1800.gif]  [smiley=1800.gif] [smiley=1800.gif][smiley=1800.gif] [smiley=1800.gif]
Atsakyti
domiuosi astrologija ir ivairiais burtais nuo vaikystes... pamenu anksciau mano mama burdavo kazkokiomis piestomis kortomis ir viskas visiems pildydavosi - vis eidavo pas ja drauges ir eidavo.
Kai pradejau studijuoti - pati jomis burdavau draugams. Kai tik kas pamatydavo tuos naivius piesinelius, iskart imdavo zvengti, bet po vieno, kito burimo ir pas mane durys neuzsidarydavo..
paskaiciau sita tema - prisiminiau, reikes paieskoti, gal dar rasiu, nes paskutini karta buriau gal 1994 g.gif
Atsakyti
mes su drauge snekejom ir pagalvojau butu idomu ar kas nors lankesi pas bureja.
ar kas nors isipilde ka pranasavo ar ne?
Atsakyti
As buvau unsure.gif Maloni moteriske pasitaike... psichologe gera...
Tik nezinau tiesa sake ar ne - dabarti viska teisingai pasake clap.gif , o ateites ispranasautos vis dar laukiu... bet vis gi laikausi tokios nuomones - gal geriau neeiti ten g.gif Man tai nieko blogo nepasake, o jei butu? g.gif taigi vietos sau nerasciau po to doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Buvau seniai seniai. Beveik nieko neprisimenu. Sake, kad turesiu tris vaikus, bet du gimdymus. Pirmas - vienas vaikutis, antras - dvynukai. Tai va, dabar bijau baisiausiai tu dvynuku. Jau dabar besilaukdama vis laukiau ultragarso, kad suzinociau greiciau ar ne dvynukai. Atrodo geriau buciau nesiburus, nes bijosiu antra vaika pradet, a vdrug dvynukai, tai kaip ir daugiavaike patapciau. Ko tai nesinori man triju vaiku. Ka daryt reiks nezinau...? g.gif fear.gif
Atsakyti
QUOTE (ewa @ 2004 02 21, 23:21)
(...)nes bijosiu antra vaika pradet, a vdrug dvynukai, tai kaip ir daugiavaike patapciau. Ko tai nesinori man triju vaiku. Ka daryt reiks nezinau...? g.gif fear.gif

Che che che smile.gif
Bus bus Tau dvynukai - pamatysi thumbup.gif
Vienas - mamai, kitas - tėčiui, o trečias - motinai tėvynei
Atsakyti
Viespatie, prasom nesisaipyt wink.gif as rimtai bijau. Pas mane abu diedukai is dvynuku, o i trecia karta sako, didziausia galimybe... dry.gif
Atsakyti