Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

Burti kortomis ir kitais budais gali tik isventinti i magus burtininkai, be to jie turi buti tikrai auksto dvasinio lygio ir pastoviai su savim dirbti. Gyventi pakankamai asketishka gyvenima ir nepasijausti virshesni uz kitus zmones.
Burimo kortos nera paprasta popiereliu kalade ta prasme, kad jei "sekasi burti", tu kazkaip netycia atspeji kazka apie zmogu. Per kortas burejas saveikauja su aukstesniom jegom, ir, turiu pasakyti, dazniausiai ne paciom sviesiausiom. Ir uz tai turi buti mokama. Jei buriantysis neturi savo 'atsiskaitymo budu" - maldu, bendravimo su Dievu, aukojimo Dievui ir zmonems, kuriems reikia pagalbos - jis atsiskaito savimi: sava sekme, sveikata, net nelaimemis. Kiti magijos budai, ypac Meiles magija, kai tu darai poveiki kitam zmogui yra dar skausmingesni - nuo to kencia ateinancios kartos - vaikai, anukai... Todel pries imantis siu dalyku, butu tai kortos, svareliai ar rodos nekalti burtai ir apzavai, kiekvienas turi zinoti, kas jo laukia.

Mamulia, tai ka tau kazkas pasake, gryniausia tiesa smile.gif Ir gerai, kad pasake. Nes kai zinai, ka gali padaryti ir tuo domiesi, padideja shansai, kad nesamoningai ko nepadarysi  ;)
Atsakyti
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif

Tai va, kodel man dabar viskas nesiseka ir uzpuole ligos  :smile.gif
Atsakyti
Na as jaunystej irgi megau paburti ir sau ir draugems. O sau vos ne kiekviena diena buriau. Turbut dabartiniam mano gyvenimui tikrai atsiliepe tie "nekalti zaidimai".  :(
Atsakyti
Viskas, visas kortas metu lauk,daugiau nebebursiu, kad ir kaip prasytu, nes dar netokiu nelaimiu galiu prisisaukti  :'(.O del magijos, nezinau, kaip ta reikala sutvarkyti  :smile.gif.
Atsakyti
QUOTE
Viskas, visas kortas metu lauk,daugiau nebebursiu, kad ir kaip prasytu, nes dar netokiu nelaimiu galiu prisisaukti  :'(.O del magijos, nezinau, kaip ta reikala sutvarkyti  :smile.gif.


Jei mesi, tai nebepakelk  ;) O kad neprisisauktum nelaimiu ar jas atsauktum, reikia labai nedaug: pabuti baznycioj, pasimelsti, pakalbeti su Dievu. NEblogas budas (bent jau niekam nekenkiantis) yra nueii i provoslavu cerkve uzdekti viena kita zvakele. Mintyse perkratyti savo prioritetus. Medituoti. Daryti gera zmonems, kuriems to reikia.

Beje: pranashauti kortomis ateiti yra tikrai labai blogai. Jau vien todel, kad pasakodamas ateiti tu ja keiti - todel neiishsipildo dalis ir tikruju pranasysciu. Nereikia kisti nosies kur nereikia. ismintingesni burejai kortose ziuri dabarti ir pagal ja nuspeja, kas gali laukti ateity - daugumai zmoniu to uztenka, nes jie eina pas bureja sunkia valanda. Bet ne apie tai norejau parasyti.

Esme yra kita - dovana pranashauti ateiti turi tik nedaugelis bureju. Dar maziau ju ja pasinaudoja. Be to, didesne dalis zmoniu yra saugomi nuo to. Dazniausiai si informacija buna blokuojama, o kortos "skaito" tik zmogaus mintis, norus, troskimus. Tai paaiskina tokius dalykus, kaip "rodos, ji girdejo mano pokalbi". Kai pirma karta patekau pas bureja, labai stebejausi - ji _tais paciais_ zodziais perpasakojo man daug ka, ka as kalbejau, kas buvo kalbama man ar ka as galvojau mazdaug 6 savaiciu begyje. Zinoma, pateikdama tai, kaip pasakojima apie mane, mano seima, dabarti ir artimiausia ateiti. Stai tokio pobudzio pranashavimai nera labai skausmingai baudziami, nors informacija vis tiek eina peraukstesnes jegas. Paanalizuojant - programuoti cia kazko labai nera ko, nes zmogus to troksta, taigi, programa jau paleista. O tai, kad burejas suteikia savo 'klientui' pasitikejimo savim ("va, tikrai taip bus"), tik dar labiau sustiprina noru ishsipildymo programa  :D Klientas patenkintas, visa valanda buvo snekama apie ji (beje, psichologai darydami ta pati lupa brangiau  ;D), burejas tikras pranashas nes pataike 'kaip pirstu i aki', ir labai geras, nes pazadejo, kad ishsipildys slaptosios svajones  ;D Klientas gavo ko norejo, burejas gavo kapeika, visi patenkinti ir laimingi smile.gif
Atsakyti
as esu sukaupus didele deze visokiu burtu ,kortomis ,runomis ,zenklais ir visa kita . ;D Kazkada burdavau ,dabar kartais pasigundau ,bet visada viena pasakyt ,burdamas sau kenki .Is vienos puses priarteji prie kazko nezemisko ,o is kitos puses nuo saves nusiplesi .As kai burdavau ,as nebeprisimindavau ka pati pasakydavau ,ieini kaip i miego busena ,bet cia reik susikaupimo ir noro ,siaip kai gime mazoji jau nustojau ,nes labai vargindavo ,jauciausi issunkta kaip citrina . Bet labai to truksta ,zinau tik viena pinigu imt tikrai negalima ,cia mane viena ismoke ,nes su pinigai labai negera energija imi ,cia daug pasakot smile.gif Bet savu kortu nors ir pasleptu ,niekam paliest neloeidziu ,ten kaip energetine bomba .
Atsakyti
Del pinigu emimo - siuo klausimu niekaip neprieinama vieningos nuomones. Is vienos puses, imdamas pinigus tu imi negera energija. Renax, ar gali paaiskinti, kodel?
Yra viena teorija, skirta butent tiems, KAM buria, ir KODEL butent REIKTU moketis piniga. Tegu ir minimalu. Kai buria TAU, paslauga aukstesnes jegos daro TAU. Ir TU su jomis turi atsiskaityti. Sumokedama burusiajam piniga (popierini), tu nusiimi nuo saves mokesti uz gauta paslauga. naturalu, kad "blogoji energija" pereina burusiajam, ir kad parankiau neimti pinigu, ypac jei neturi savu atsiskaitymo budu, apie kuriuos rasiau anksciau.

Del kainos: keistas tas burejas, kuris turi savo ikainius, ar net israsineja saskaitas fakturas wink.gif  ;D Mokestis turi buti auka. Geriausia duoti tiek, kiek gali. Kiek duoti tau neskaudes arba kiek jautiesi noris duoti.

Beje, tai tik viena is teoriju. Renax, o kuo remiama teorija, kad duoti pinigu negalima?
Atsakyti
Kara, nori pasakyti, kad burimas veikia "save ispildancios pranasystes" principu?  wink.gif
O as burdavau visai ne del pinigu, niekad neesu ju emusi, nors kelis kartus ir siule  ohmy.gif. Tiesiog man tai labai patikdavo, na gal tai galima pavadinti zaidimu su rimtais dalykais. Tiesiog ismeti kortas ir informacija duodasi skaitoma. Atsiverciu kortas-ir viskas kaip ant delno. Burdavau ir paprastomis, ir Taro kortomis. Man nereikdavo nieko prifantazuoti, tiesiog pasakyti zmogui tai, ka rodo kortos, suristi viska i viena visuma. Ir kuo toliau, tuo lengviau sekdavosi ta daryti. Beje, o chiromantija irgi pavojinga? ;D Ka jau ka, bet paziurejusi i zmogaus delna galiu aie ji pasakyti labai daug,jis man-kaip atversta knyga,nors chiromantija- tiesiog begalinis mokslas  :smile.gif.
Beje, galiu pasakyti, kad burtai ir apzavai tikrai labai stipriai veikia, aisku, jei moki juos tinkamai panaudoti.;D
Atsakyti
Indreja, burimas burimui nelygu wink.gif  ;D
Mano manymu, chiromantija yra toks pats burimas, kaip ir is kortu, skiriasi priemones  ;D Dar sakoma, kad burdamasis is rankos praprandi daug energijos ir sekmes  ;)
Skaityti is delno faina, bet geriau to nedeklaruoti. Sleps delnus visi wink.gif Geriau nepastebimai prie progos nekaltai uzmesti aki, ypac bendraujant su nauju zmogum  ;D
Atsakyti
Niekam to ir nedeklaruoju  ;D. O bendraudama siame forume nemanau, kad del mano "deklaracijos" kam nors kiltu problemu. Nebent, susitikusi kokiame meete pastebesiu, kad visos nuo manes slepia delnus  ;D. Na nepuolu as fanatiskai apziurineti zmoniu delnu. ;D
Kara, o is kur zinai, kad tai atima sekme? :smile.gif

Atsakyti
Ojej, neklauskit manes is kur as ka zinau   :smile.gif ;D ;D ;D

Trumpai - manau, kad tai susije su energetika. Siaip ar taip delnas yra delnas  ;)
Atsakyti
Delnas labai stiprus energijos laidininkas ,kodel butent per delnus pasikraunama ,delnais galima gydyti siaip ,daug kas tuom naudojas ,delnas turi labai daug informacijos apie zmogu . O del pinigu yra daug teoriju rasomos ,jos pagal kazkieno morale ir principus ,as uz neemima ,man nera darbas man patikdavo ta daryt ,gal su laiku vel darysiu ,bet kai vaikai paaugs ,nelabai gerai kol kas .Siaip burdamas nuo saves dali laimes nusiimi tas tiesa ,o daug kas ta dovana turi tik ji uzblokuota ,reik didelio sukretimo .As po persileidimo ( tiksliau po visos klinikines ta atradau ) ankciau kazkaip pavirsutiniskai tai budavo .Bet kol kas vel kaip uzako ,daug kas sako kol vaikas mazas ,yra atsiribjimas .As nemoku risliai papasakot ,bet cia galima tobulintis ir tobulintis .
Atsakyti