Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

O is kur pas ji politiku gimimo datos? As labai abejoju kad koks politikas arba turtingas zmogus siustu savo tikslia gimimo data.
Atsakyti
Na geras!
su sudu!!  ;D ;D ;D ;D ;D
Atsakyti
;D ;D ;D ;D raides sumaisiau ir nepaskaiciau. Su sydu   ;D
Atsakyti
As jam taip pat parasiau, prie ko cia mano horoskopas ir skrybelaite su "sudu", tik ten perkaiciau ir pataisiau, o cia ne   ;D ;D ;D ;D ;D
Atsakyti
oi, negaliu  ;D, sėdžiu darbe ir lūžtu, t.y.garsiai kvatoju, jau net iki ašarų  :smile.gif ;D ;D ;D
Atsakyti
Man ir juokas ima, matai kas buna kai nepaskaitai ka parasai. Nors kazkam kozkokia nauda, pasijuokei.
O is kur tu Libra zinau kad jis turi tas data? Rase ka nors?
Atsakyti
Pataisiau, dabar su sydu   ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Atsakyti
Paziurek http://www.astrol.lt/bankas.php
Atsakyti
Uz viena atsakyma i labai konkreciai, is sirdies, t.y. rimtai, spaudziant problemai uzduota klausima prasau mazdaug 10Lt. Jei bendravimas tesiasi, kiti atsakymai gali kainuoti ir perpus maziau...Tuo tarpu jei man tektu analizuoti viena asm. horoskopo tema, prasyciau mazdaug 25Lt ...Kaip matot, tikrojo "vilnietisko" verslo is astrologijos nedarau, svarbiau geras rezultatas, o pinigai - tai visa kita...


Cia jis apie uzmokesti   ;D
Atsakyti
Nemanau, kad tie visi zmones kreipesi i ji patarimo. Paprasciausiai, gal kazkur vistiek galima suzinoti tokius duomenis. Jis pasinaudojo ir pasidare sau reklama  :D
Atsakyti
jei domina burtai, turit litų  :smile.gif, galit dar ir čia pasiaiškint  ;D:

"Burtai ir magija

Neduoda ramybės egzistencinės reikšmės klausimai? Beieškant sprendimo įsiskaudėjo galva, atsakymą bandai įžiūrėt išgertos kavos puodelio dugne ar šaltame žvaigždžių spindesy? Kreipkis į Burtų ir magijos liniją, skambink telefonu 8 650 650 23!

Burtų ir magijos linijoje - būrimas druidų mistiškosiomis runomis ir ateities spėjimas pagal tau iškritusią paslaptingosios Kinijos Permainų knygos "I Čing" heksagramą.

Rinkis, kuo pasitiki labiau - per tūkstantmečius sukaupta Rytų išmintimi ar gerokai artimesnės žilos Europos praeities magija.

8 650 650 23"... wink.gif

čia iš http://www.banga.lt/...ele-=(143185012
Atsakyti
O va pas mane, tai patirtis atvirkštinė- kadaise aš pati būriau. Kortomis... Išmokau iš tokios bobulytės, kur pas mus dailioškėj pozuotoja dirbo.Tokia sena sena mistinė bobulytė buvo... Iš pradžių tai kaip kokia matematika buvo- žiūri į kortų kombinacijas ir šneki formulėmis. Ilgainiui tai išsivystė į kažkokį suokimą iš lempos. Iš kur tos sapalionės buvo, nežinau, bet žmonėms plaukai šiaušdavos, taip tiksliai pataikydavau. Net kavinėj nepažystamiems apie juos viska pasakyt galėdavau. Bet va tuomet man gyvenime pradėjo klaikiai nesisekti. Tai apvogė, tai kas artimas numirė ar susirgo...Žodžiu kuo geriau būriau, tuo blogiau buvo. O žmonės kai žino, kad būri, tokie įkyrūs, niekaip neatkibdavo. Galų gale nusprendžiau-GANA...Užmečiau kortų kaladę už spintos(tiesa chebra kitą tuoj pat man nupirko). Daugiau nebebūriau...
Atsakyti