Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

Mačiau šią būrėją per televiziją, labai norėčiau su ja susisiekti. Gal kas yra į ją kreipęsi ir žino jos koordinates. Ogal žino apie ją ką daugiau?

ačiu g.gif
Atsakyti
O mane draugė nusitempė Kaune Palemone pas vieną būrėją. Jinai čigonė, bet girdėjau ir ką draugei kalbėjo, tai labai pataikė abiem, kai kur net su tokiom smulkmenom. Buvo toks nelengvas metas, matyt reikėjo nueit, nesigailiu.
Atsakyti
g.gif o čia abiem iš kart būrė ir visos smulkmenos atitiko? o kaip ta čigonė? normali? lietuviškai kalba? keik prašė? šiaip tai burtai dažniausiai nuraminga wink.gif
Atsakyti
QUOTE(gyte @ 2005 12 05, 16:10)
O mane draugė nusitempė Kaune Palemone pas vieną būrėją. Jinai čigonė, bet girdėjau ir ką draugei kalbėjo, tai labai pataikė abiem, kai kur net su tokiom smulkmenom. Buvo toks nelengvas metas, matyt reikėjo nueit, nesigailiu.


Ar galetumete parasyti sios moters telefona ir kokia kaina?
Atsakyti
JI normali pagyvenus moterytė. Šneka lietuviškai, kai jau visai kokio žodžio neranda, pasako rusiškai. Gyvena su šeima, tai mes abi vienam kambary buvom. Gyvena palemone, Marių g. 3. 56 mikriukas iki durų nuveža. Ima 15 Lt. Kiek žinau, galima ją ir pasikviest, jei daugiau norinčių yra, bet tada lyg 30 Lt. Telefonas 860557400. Sėkmės eisiančioms. Nors man gal daugiau gerą žodį reikėjo išgirst, bet nenusivyliau.
Atsakyti
Tarp kitko man teko apsilankyti pas cigone Karmelavoje, tai tokiu nesamoniu pripasakojo, kad nezinojau nei ka atsakyti...tiesiog kazkokie kliedesiai
Atsakyti
Gal dar kas žinot kokia gera būrėją Kaune?
Atsakyti
QUOTE(Neringa1974 @ 2005 12 05, 16:19)
Tarp kitko man teko apsilankyti pas cigone Karmelavoje, tai tokiu nesamoniu pripasakojo, kad nezinojau nei ka atsakyti...tiesiog kazkokie kliedesiai


O aš apie ją visai neblogus atsiliepimus girdėjau g.gif Kažkokio ten čigonų barono žmona, ar kažkas panašaus, ane? Tik sakė, kad pas ją nelabai saugu eiti, nes "nužiūrėti" gali, jei žmogus nepatinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2005 12 05, 18:41)
O aš apie ją visai neblogus atsiliepimus girdėjau g.gif Kažkokio ten čigonų barono žmona, ar kažkas panašaus, ane? Tik sakė, kad pas ją nelabai saugu eiti, nes "nužiūrėti" gali, jei žmogus nepatinka smile.gif


taip, taip ji yra barono zmona (jos vardas berods Onute), bet ji nieko man nesugebejo pasakyti, tiesiog kazkokios nesamones, nors apie ja ir as girdejau gerus atsiliepimus ir todel ejau...kazkokios pasakos: princai, karietos, zirgai ir tiesiog visa pelenes istorija...Ejau turedama labai dideliu problemu, bet ji nesugebejo net ju izvelgti, nesugebejo pasakyti nieko teisingo apie praeiti...
Atsakyti
QUOTE(katja @ 2005 12 05, 13:31)
Mačiau šią būrėją per televiziją, labai norėčiau su ja susisiekti. Gal kas yra į ją kreipęsi ir žino jos koordinates. Ogal žino apie ją ką daugiau?

ačiu g.gif



Įdomu, buvau aš pas Svetlaną, tik vat pavardės nežinau. Ir per teliką ją rodė, per LNK lygtai, jei neklystu, tai laida "Iliuzijos ir tikrovė". Jei apie šį moterį eina kalba, tai rašyk AZ, parašysiu tel.
Atsakyti
QUOTE(Austutes Mamyte @ 2005 12 05, 16:34)
Gal dar kas žinot kokia gera būrėją Kaune?


tongue.gif thumbup.gif aš irgi noriu pas būrėją ax.gif visgi norisi nuspėt ateitį.. tai dabar irgi ieškausi neblogos. yra tokia Jolanta, draugę nusiunčiau. tai viską atspėjo, bet sakė kad reikia tempt po žodį iš jos g.gif jos tel. 68871818. Prie pasimatymo gyvena. Draugei viską atspėjo, tik esmė, kad jai reikia teikti klausimus.. o mes dažniausiai norim tik klausyti ką mums dėsto ax.gif
Atsakyti
Nors sakiau, kad ta bureja man daug tiesos pasake, dabar galvoju kad ties viena vieta apsiriko.. g.gif sake su dabartiniu issiskirsim greitai... blink.gif nors dabar atrodo santykiai klostosi puikiai - sutariame gerai, kiek nuovargis leidzia dar.. esame aktyvus.. ax.gif man paniurzgejus, kad mazai demesio begaunu - pasidare demesingesnis, meilesnis.. wub.gif taip kad ne nemanome skirtis.. schmoll.gif planuojame ateiti kartu..
(na as labai tikiuosi kad jis man neuzdejo roziniu akiniu... unsure.gif ir nepudrina smegenu... blink.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wasaby: 06 gruodžio 2005 - 10:57