Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

to pusaite: cia ne ta Genute, ne is senamiescio, kur groja ten visokia muzika ir "gydo". cia kita, žemuosiuose sančiuose. pas ta netraukia tikrai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lepune @ 2005 11 22, 20:11)
to pusaite: cia ne ta Genute, ne is senamiescio, kur groja ten visokia muzika ir "gydo". cia kita, žemuosiuose sančiuose. pas ta netraukia tikrai biggrin.gif


O man atrodo, kad cia ta pati Genute.
Atsakyti
QUOTE(Neringa1974 @ 2005 11 23, 11:28)
O man atrodo, kad cia ta pati Genute.


Beje, kai buvau pas Genute ir paklausiau del savo mamos, tai jos atsakymas buvo optimistinis, kad mama gyvens maziausiai 5 metus, deja...pries menesi as ja palaidojau, nors buvo praeje tik du menesiai, kaip apsilankiau pas Genute. Abejoju jos aiskiariagiskumu, nes nesugebejo tokios nelaimes numatyti...
Atsakyti
QUOTE(Neringa1974 @ 2005 11 23, 10:35)
Beje, kai buvau pas Genute ir paklausiau del savo mamos, tai jos atsakymas buvo optimistinis, kad mama gyvens maziausiai 5 metus, deja...pries menesi as ja palaidojau, nors buvo praeje tik du menesiai, kaip apsilankiau pas Genute. Abejoju jos aiskiariagiskumu, nes nesugebejo tokios nelaimes numatyti...

Labai uzjauciu tave sad.gif As iš vis abejoju ar kas nors gali numatyti kito zmogaus ateitį blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lepune @ 2005 11 22, 19:11)
to pusaite: cia ne ta Genute, ne is senamiescio, kur groja ten visokia muzika ir "gydo". cia kita, žemuosiuose sančiuose. pas ta netraukia tikrai biggrin.gif

taip pat cia Genute is sanciu smile.gif kazkada buvau ir pas ane Genute (rotuseje) bet labai didelio ispudzio kiek pamenu ir nepaliko.
Atsakyti
QUOTE(lepune @ 2005 11 22, 19:07)
o kiek laiko laukei eilėje pas Genute? Austutes_mamyte? aš pasiskambinau ir užsirašiau ketvvirtadieniui, turejo viena laiką, arba kitai savaitei. tik nepaklausiau kur tiksliai, ar tikrai juozapaviciaus 9-4? kad nenugrybauciau kur nors. ir beje, kiek mokejai? pasake ar kiek gali davei? ačiū už atsakymą. laukiu, noriu negaliu biggrin.gif

Adresas tai toks. jei tiksliau tai čia būtų tarp ž.šančių ir panemunės,netoli tilto to. geltonas medinis namas. Man tai nereikėjo ilgai laukti, priėmė jau kitą rytą biggrin.gif O mokėjau 20 lt, manau pas ją yra tokia pastovi "stafkė". Būtinau parašyk kaip sekėsi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai lauksiu ax.gif kažkaip tikiuosi , kad ji tau 'prigrybaus " ir man tada bus lengviau doh.gif
Atsakyti
OT PALINKĖJIMAS Austutės mamyte.. ajajaaii.. ko eit jei nesitiki, bet mane kažkaip traukia.. geriausią naujieną gyvenime aš jau išgirdau šiandien, tai kad ir ką pasakytų, nebebijau smile.gif nors dėl artimųjų tai visada būna baisiau nei dėl savęs. Smagu kad čia ne ta Genutė. Nes aš gi ne ketvirtadienį jai skambinau, o anai Genutei iš Rotušės tipo tik ketvirtadieniais galima registruotis, ir plius beveik visi negali prisiskambinti. o menęs ten net netraukia. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Wasaby @ 2005 11 22, 13:48)
parasyk prasau tikslesnes jos kordinates.. ir kaina.. ar imanoma tiesiog pasiskambinus ta pacia diena nulekti? ar reikia men laiko eilej laukti...man planavimas - neimanomas dalykas.. visada ir butinai atsiras kas nors kita svarbu, del ko planus reiks griauti..  doh.gif
cia jau ir pasimesti galima tarp tiek rekomendaciju... ar nebus taip, kad vienai tiko labai ir patiko, o kita iseis labai nepatenkinta?  unsure.gif


Jos telefonas Vievyje 26120, kodo tik nežinau, ar Vievio yra atskiras ar Vilniaus reikia rinkti. Seniai skambinau. Registruoja telefonu. Paprastai pradžioje savaitės skambindavau, o gale priima. Galima ir savo laiką siūlyti, bet ankščiau kaip po 4 - 5 dienų man atrodo sunkiai papulsi. Ima 20 litų. Bent prieš kokius metus taip buvo, gal pabrango, nežinau. Visas būrimas kortomis vyksta, bet tos kortos man pasirodė lyg tarp kitko, papraščiausiai moteris iki begalybės išlavinusi savo intuiciją, žiūri į žmogų ir praktiškai skaito mintis. Išėjau ir galvoju: "O Viešpatie, juk pati viską šitą seniai jaučiau". Tai va kaip gyvenime dažnai patys save apgaudinėjam...Bet kai pirmą kartą matomas žmogus tą pasako, ką jautei seniai... Man buvo lengvas šokas. Atsigavusi po jo, į Vievį nuvežiau drauges, mamą, sesę. Tu teisi, ne visoms tiko. Bet dabar aš pagalvojau kodėl? Todėl, kad pvz. viena draugė ir po šiai dienai gyvena sau meluodama ir pykstasi su savim, serga. Manau niekas čia nepadės, žmogus pirmiausia turi su savim susitaikyti. Tai tokia mano nuomonė. Pabandyk, 20 - 30 litų ne baisūs pinigai. Bent už tą dovaną, kurią iš jos aš gavau... Tikrai jaučiuosi jai skolinga daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Bumbum @ 2005 09 08, 14:49)
Sveikos,
Virginija Kovoliuko g. daug sneka greitai zemaitiskai 10 min apie sunus, 10 min atsiliepineje telefonu ir likusias greitakalbe apie tawe, jei iswiso to isejusi ka nors supratusi, tai tu vunderkindas:))))))))))))))))))))))))))))))))))
wat ir wisa mano patirtis:)

Gal kas galit Virginijos telefoniuka parašyti, labai reikėtų, mano turimas jau pasikeitęs lens.gif
Atsakyti
Is tikro, nezinojau pas ka eiti..o labai jau rupejo.. blush2.gif galvojau.. ar pas vyra (berods teisingai supratau lyti.. gyvenanti Gerosios Vilties g), ar pas moteri is Gelezinio Vilko g, ar pas moteri is Vievio.. Intuityviai pagriebiau tel ir paskambinau moteriskei is Gel.Vilko g... Sutarem valanda (ta pacia diena) ir nulekiau.. ax.gif uztrukom neilgai... kai saka, viska pasake trumpai ir drutai.. Ir tai, ka pati + - jauciau.. Daug neissiplete.. o ir as jau nebezinojau ko klausti rolleyes.gif bet i pagrindinius rupimus klausimus is karto atsake.. apie save nieko nepasakojau, ji nieko neklause.. Ir teisybe pasake..
Ir dar galiu pasakyti, kad sutapo pagr.dalykai su kitu bureju, kai buvau pries 3-4 metus... blink.gif zodziu.. gyvenimas yra grazus... wub.gif nereikejo nei jos kortu.. ir pati zinojau biggrin.gif tik as dar svarsciau, o ji galima sakyti patvirtino...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif aš irgi apsilankiau pas aiškeriagę. Nežinau kaip ją vadint, bet kortų ji nemeta, tai tiesiog vadinsiu Genute iš Šančių.

Labai patiko. Įdomu, gerai pabuvau pusvalandį. kalbėjo apie sveikatą, rankos-kojos šąla dėl žemo spaudimo- jonažolė, bronchitas amžinas- kerpenė.. ir pan.. žiūri arba į akis arba užsimerkusi susikaupusi matuoja.. papasakojo daug ką, kad kavos geriu daug, kad skyscius tai išvaro, o reikia daugiau vandens ir pan. nu tokia gydytoja netradicinės medicinos. taip pat apie mano mamą ir močiutė- ligas atspėjo. po to apie busimą mano vaikiną- kad išranki.. bet sakė kad bus tongue.gif Man patiko. labai greit praėjo las pusvalandis, nors nežinau, gal kas nors ir sėdi ten valandą.. žodžiu, man užteko, klausimų irgi nebeturėjau.. patiko, gal ką ir melavo, bet kažkaip nesitiki g.gif
Nežinau ką patart Austutės mamyte, man lyg ir gerai pasakė... bet aš negaliu sakyti kad tai taisyklė.
tai tiek. gero savaitgalio ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lepune @ 2005 11 25, 15:54)
Sveikos 4u.gif  aš irgi apsilankiau pas aiškeriagę. Nežinau kaip ją vadint, bet kortų ji nemeta, tai tiesiog vadinsiu Genute iš Šančių.

Labai patiko. Įdomu, gerai pabuvau pusvalandį. kalbėjo apie sveikatą, rankos-kojos šąla dėl žemo spaudimo- jonažolė, bronchitas amžinas- kerpenė.. ir pan.. žiūri arba į akis arba užsimerkusi susikaupusi matuoja.. papasakojo daug ką, kad kavos geriu daug, kad skyscius tai išvaro, o reikia daugiau vandens ir pan. nu tokia gydytoja netradicinės medicinos. taip pat apie mano mamą ir močiutė- ligas atspėjo. po to apie busimą mano vaikiną- kad išranki.. bet sakė kad bus tongue.gif  Man patiko. labai greit praėjo las pusvalandis, nors nežinau, gal kas nors ir sėdi ten valandą.. žodžiu, man užteko, klausimų irgi nebeturėjau.. patiko, gal ką ir melavo, bet kažkaip nesitiki g.gif
Nežinau ką patart Austutės mamyte, man lyg ir gerai pasakė... bet aš negaliu sakyti kad tai taisyklė.
tai tiek. gero savaitgalio ax.gif  4u.gif

Nu dėl skysčių ir kojų šalimo tai ir man tą patį sakėbiggrin.gif
Atsakyti