Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

QUOTE(MR_GRyBaS_ReLo/DeD @ 2005 11 20, 11:56)
Nesamone tos burejos  smile.gif  tvarkaisi zmogus gyvenima kajp moki ir be bureju. Jos mano manymu tik psichologiskai padeda. pvz: buvau pas bureja tai daba viska moku tavarkytis, ir tvarkaisi, nes tuo tiki smile.gif

Nu man tai nepadėjo, tik susuko smegenis ir tiek
Atsakyti
QUOTE(Austutes Mamyte @ 2005 11 20, 13:51)
Aš ir buvau pas būrėja Genute (juozapavičiaus gatvėj, kaune), nu bet geriau jau būčiau nėjus doh.gif  doh.gif  ***** pasakė kad visa gyvenimą būsiu nelaiminga-tioi "kovok" su vyru kol turi jėgų, o kai išsiskirsi  "kovosi " su dukra nes tokia pati bus karštakošė kaip jos tėtis.  schmoll.gif  Viskas būtų gerai jei paklausei ir pamiršai, bet man jos žodžiai tai įstrigo, kad negaliu apie nieką kitą galvoti. net ir dukrytė kai pradeda kapryzuotis  pagaunu save galvojančią-va ji tikrai bus kaip tėtis. jaučiu , kad pradedu gyventi ta linkme  ką ji ir pasakė. Jau pradėjau galvoti apie skyrybas su vyru ( paskutiniu laiku tikrai nesutariam) , nes ji pasakė kad jis vistiek nepasikeis galiu net nebandyti, o laukti kol truks man kantrybė.  blink.gif  blink.gif  Nu nesu as is tu labai naivuoliu ir tikinciu visokiom burejo, bet vistiek galvoju "o jeigu"? Siaip man ta Genute pasirode tikrai protinga ir turinti sugebejimu burti. nu ji neburia, o tik paklausia to zmogaus amziu ir tad jau viska pasako. nu neslepsiu, daug dalyku tikrai pasake kad yra tiesa, va tas ir gasdina blink.gif  bet uztat pasake kad turiu sunu o ne dukra, nors is tikro turiu mergaite. kai pasakiau kad pas mane dukryte yra tai tipo sako " turejo gimti berniukas" Nu kaip taip gali buti-ji "mato" kokia ji uzsispyrusi  ir nesutramdoma bus užaugusi, bet "nemato" kad mergina, o ne vaikinas? g.gif  g.gif


Gaila, kad yra tokių būrėjų, kurios drumsčia ramybę, o ne padeda ją atgauti... Kai kuriose teorijose sakoma, kad atsitiktinumų nebūna, visi įvykiai yra dėsningi... Gal ir šis sukrėtimas yra tau duotas tam, kad galėtum padaryti išvadas, ką nors pakeisti... Pakeisti vyrą, aišku, galima, bet dukters nepakeisi... Ir kam keisti? Ir apskritai, iš laiško susidariau nuomonę, kad kovoji ir kovosi su temperamentu, tai panašiai, kaip kovoti su vėjo malūnais... Juk temperamentas yra įgimtas... Gal geriau būtų išmokti susigyventi tiek su vyru, tiek su dukra. Temperamentingi žmonės nėra blogi... Žodžiu, kaip sakoma, jei gyvenimas pasiūlė citriną, tai pasidaryk iš jos limonadą... Kam kovoti, jei galima gyventi gražiai... Aišku, tai nėra taip lengva, ir būrėja jau čia nepadės, o psichologas, manau, labai padėtų...
Gerąja prasme...
Chm, norėjau paguosti, tik nežinau, ar pavyko... blush2.gif

Atsakyti
o aš užsimaniau pas Genutę... jei ji tokia tiesmuka, gal ir mane atkratys.. man kažkaip kai viskas labai blogai, tada užsispyrimas kovot prabunda biggrin.gif o dėl užsispyrimo- mergaittė tavo maža, gali užsileisti ant galvos, bet gali ir išugdyt, kad užsispyrimą nukreiptų į mokslus, o ne į šeimą.. čia panašiai kaip su citrina ir limonadu smile.gif sėkmės austytės mamyte 4u.gif
Atsakyti
Nežinau, kaip jūsų, bet mano nuomonė šiuo klausimu laaabai kritiška. Visų pirma tai aš paskutiniu metu esu prieš visokiu būrimus ir ateities pranašavimus. Reikalas tas, kad kai mums išpranašauja ateiti, smegenyse tai įsirėžia ir pradedam nevalingai sekti įvykius. Įvykiai pradeda pildytis ir mes jau džiaugiamės, kokia gera ta būrėja. O iš tikro tuos įvykius savo smegenyse užprogramuojam ir taip atimam iš savęs pasirinkimo laisvę.
tai viena, o kita, tai kad daugeli būrėjų dažniausiai gyvena vienos. Gal ir jūs tai pastebėjote? Aš tai pastebėjau, kad tokios moterys arba išsiskyrusios arba dar kas nors dėl ko jos vienos. nemažai tokių pažystu, todėl ir sakau. Be to, kažkad pati tuo užsiiminėjau. Atspėdavau, sekėsi, bet... meilės reikalai ėhjosi klaikiai. Netgi teko palaidoti mylimą žmogų. Po kiek laiko susipažinau su savo būsimuoju ir tada viską smegenyse perkračiau ir supratau, arba Jis, arba kortos...
pasirinkau Jį, kortų atsisakiau. nebeburiu pati ir kitiems neleidžiu manęs burti. Ir taip jau keturi metai. Gyvenimas stojosi į savas vėžes ir kad ir kas atsitiktų, man šitų dalykų nebereikia... rolleyes.gif
Atsakyti
saunuole.. labai gerai kad padarei toki pasirinkima thumbup.gif
tikrai negalima eiti burtis.. bet smalsumas mus nugali.. doh.gif as irgi turiu siokia tokia patirti su tom burejom.. pas viena moteriske Kaune keleta kartu buvau nuejusi.. Ji ispranasavo man tolima kelione uz juru.. kelis kartus isvaziavau i JAV.. paskutini karta labai netiketai ir ekspromtu susikloste kelione.. tikrai nebuvau suplanavusi.. norejau pasilikti, deja nesusitvarke man ten dokumentai, tad nenorejau likti nelegaliai ir grizau i LT.. kai vel nuejau pas ja.. ji sako, ko tu cia grizai tau cia negalima likti.. neturi cia ka veikti ir t.t. Tau meiles tikrosios cia nera, darbo nera ir ne LT tau reikia gyventi... blink.gif O dabar ir darba turiu, ir meile yra... ax.gif .. Ir idomu kartais pasidaro, ar tiesa sake, ar nea.. g.gif ar laiminga busiu cia gyvendama ar nea.... Kartais pagalvoji, bet ir nuveji tas mintis tolyn... jei butu buve lemta, buciau ten ir likusi.. deja nebuvo.. mirksiukas.gif vadinasi jinai klydo..
Atsakyti
QUOTE(Austutes Mamyte @ 2005 11 20, 11:01)
Nu man tai nepadėjo, tik susuko smegenis ir tiek


žiūrint kokia ta būrėja. Man pasisekė, todėl ir kitoms rekomenduoju. Tik kažkodėl niekam neįdomu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolančikė @ 2005 11 22, 12:54)
žiūrint kokia ta būrėja. Man pasisekė, todėl ir kitoms rekomenduoju. Tik kažkodėl niekam neįdomu... verysad.gif

man idomu... blush2.gif vis sakau kad jau viskas.. paskutinis kartas - daugiau neisiu.. ir vel... doh.gif o kuriam mieste? kokia kaina? jos (jo) tel nr?
Atsakyti
QUOTE(Wasaby @ 2005 11 22, 13:39)
man idomu...  blush2.gif vis sakau kad jau viskas.. paskutinis kartas - daugiau neisiu.. ir vel...  doh.gif  o kuriam mieste? kokia kaina? jos (jo) tel nr?

vievyje wink.gif paskaityk praitam puslapyje pasakojo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolančikė @ 2005 11 18, 21:54)
Gal kuri Vievyje buvote? Vilnietės gal buvote, jums arčiau? Aš ir iš Kauno nepatingėjau ten nuvažiuoti. Pasakysiu tiek - niekada daugiau man nereiks gyvenime jokios būrėjos. Ne blogąja prasme. Ta moteris, negaliu jos vadinti būrėja, nežinau kaip tokie žmonės vadinasi. Gal bioenergetikė. Bet ji man, pati to tikriausiai nesuprasdama, pasakė būdą kaip tvarkytis gyvenime, kuom vadovaujantis priimti sprendimus ir kuo pasikliauti. Nuo to laiko, kai pradėjau taip gyventi, neturiu jokių problemų, ar bent jau žinau kaip jas spręsti, jei atsiranda. Aišku, labai padeda ir tai, kad psichologija domiuosi, bet vien to neužtenka jokiu būdu. Tai va, patariu, nuvažiuokit, tikrai rekomenduoju. Man ji atvėrė akis. Ir tai per švelniai pasakyta. biggrin.gif

parasyk prasau tikslesnes jos kordinates.. ir kaina.. ar imanoma tiesiog pasiskambinus ta pacia diena nulekti? ar reikia men laiko eilej laukti...man planavimas - neimanomas dalykas.. visada ir butinai atsiras kas nors kita svarbu, del ko planus reiks griauti.. doh.gif
cia jau ir pasimesti galima tarp tiek rekomendaciju... ar nebus taip, kad vienai tiko labai ir patiko, o kita iseis labai nepatenkinta? unsure.gif
Atsakyti
Klausimas vilnietėms. Gal, kuri atsimenat, ar žinojot būrimo saloną, kuris buvo įsikūręs Kalvarijų g. (kieme, kažkur netoli tokios drabužių siuvyklėlės) Vienu žodžiu, jis ten nebeegzistuoja, o kažkur išsikėlė (gal jau prieš kokius 3-5 metus smile.gif ) Buvo ten tokia moteriškaitė (su ja reikėjo rusiškai kalbėt, bet suprasdavo lietuviškai, ji iš kažkur atvažiavus gyvent į Lietuvą unsure.gif ), tai ji labai tiksliai viską susakydavo. Taigi klausimėlis-gal nujaučiat kur tas būrimo salonas išsikraustė, o gal iš vis nebeegzistuoja... g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(lepune @ 2005 11 21, 00:08)
o aš užsimaniau pas Genutę... jei ji tokia tiesmuka,  gal ir mane atkratys.. man kažkaip kai viskas labai blogai, tada užsispyrimas kovot prabunda biggrin.gif o dėl užsispyrimo- mergaittė tavo maža, gali užsileisti ant galvos, bet gali ir išugdyt, kad užsispyrimą nukreiptų į mokslus, o ne į šeimą.. čia panašiai kaip su citrina ir limonadu smile.gif sėkmės austytės mamyte 4u.gif

paziurek praeituose psl.kiek daug ji "pasake teisybes"
gal neturi kur pinigeliu det?
as tave isbursiu biggrin.gif
Atsakyti
o kiek laiko laukei eilėje pas Genute? Austutes_mamyte? aš pasiskambinau ir užsirašiau ketvvirtadieniui, turejo viena laiką, arba kitai savaitei. tik nepaklausiau kur tiksliai, ar tikrai juozapaviciaus 9-4? kad nenugrybauciau kur nors. ir beje, kiek mokejai? pasake ar kiek gali davei? ačiū už atsakymą. laukiu, noriu negaliu biggrin.gif
Atsakyti