Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

QUOTE(Madam Butterfly @ 2005 11 15, 17:20)
neseniai buvau, pas ta bureja, kur gelezinio vilko gatveje dirba. man baisu, kaip ji atspejo mano dabarti, ir praeiti... tiksliau esu sumisusi ir suzaveta...

Kiek kainavo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Susigedusi @ 2005 11 15, 13:05)
Paneles, help.
Esu sio forumo jau tikrai senbuve, ir aisku kitu vardu, bet truputi susigedau del savo kvailystes, tai kad nesigadint ismintingos moteros reputacja, prisijungiau siam atveju kitu nick'u....
Ogi problema tokia - buvo mano vyras nuziliojes i lankas ir pievas, net skirtis norejo, o as ji taip myliiu, kad nors uzmusk......na tai viena "zinove" patare jam per pilnati ilasinti i maista 3 lasus MM nu suprantat.......Viskas dabar jau kaip ir normaliai, paklydelis gryzo, meile begaline, bet kiek as jam tu MM galiu lasinti?Lasindavau kas 3 menesiai, vat dabar butu 4 ketvirtis - kas ka patars - lasint -nebelasint? O gal cia juodoji kokia magija - gal as sau pati kenkiu?
O jei jis vel iseis? Nugi neisgyvensiu, jei bogu, nusizudysiu  cry.gif


Čia jau reikia juoktis? Ar geriau verkt,kad tokių nesveikų bobų yra? laugh.gif
Nugis provokacija čia,tik provokacija mums visoms,kas tokiais briedais tiki doh.gif
Panašu gal į mamkiną arba matroškiną gal,nu nors ne,matroškinas neužsiimtų tuo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2005 11 15, 18:06)
Kiek kainavo? ax.gif

20lt
Atsakyti
QUOTE(Madam Butterfly @ 2005 11 15, 20:27)

parasyk telefona
Atsakyti
Ačiū neringa už telefoniuką.. reiks išbandyti ir parašyt čia savo atsiliepimus wink.gif kuri ne tik atspėjo, bet sužinojo pažiūrėjusi į akis thumbup.gif

o dėl tų lašų... nerealiai megalol.gif netikiu kad glaima kokiais tai lašais kažką priversti mylėti. aišku kad proto mažai jei kas nors to ieško ir daro xi xi xi
Atsakyti
QUOTE(Madam Butterfly @ 2005 11 15, 17:20)
neseniai buvau, pas ta bureja, kur gelezinio vilko gatveje dirba. man baisu, kaip ji atspejo mano dabarti, ir praeiti... tiksliau esu sumisusi ir suzaveta...


Padekit, nes jau nebesusigaudau, kur cia geriau nuejus- ar cia ta pati bureja, kur buvo French is Gerosios vilties (ten salia gelezinio vilko g.) gatves?
Atsakyti
Prieš daug metu buvau pas burėja ponia Irena. Ji man pasakė kad turiu drauga , kuris mane labai myli ir kad jeigu pasipirš metu bėgyje, tai labai gerai ir laimingai gyvensime , o jei ne greičiausiai santykiai po truputį atvės . Mes pradėjome susitikinėti rugsėjo 24 diena, o kitais metais rugsėjo 15 diena jis man pasiulė tekėti. IR AŠ IŠKART SUTIKAU . Mes jau daug metu kartu ir aš labai dekinga burėjai . nes buvo momentu kai man atrodė kad mums nieko neišėis .
Atsakyti
QUOTE(Madam Butterfly @ 2005 11 15, 18:20)
neseniai buvau, pas ta bureja, kur gelezinio vilko gatveje dirba. man baisu, kaip ji atspejo mano dabarti, ir praeiti... tiksliau esu sumisusi ir suzaveta...



Ar galetum atsiusti tel nr? Aciu 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri Vievyje buvote? Vilnietės gal buvote, jums arčiau? Aš ir iš Kauno nepatingėjau ten nuvažiuoti. Pasakysiu tiek - niekada daugiau man nereiks gyvenime jokios būrėjos. Ne blogąja prasme. Ta moteris, negaliu jos vadinti būrėja, nežinau kaip tokie žmonės vadinasi. Gal bioenergetikė. Bet ji man, pati to tikriausiai nesuprasdama, pasakė būdą kaip tvarkytis gyvenime, kuom vadovaujantis priimti sprendimus ir kuo pasikliauti. Nuo to laiko, kai pradėjau taip gyventi, neturiu jokių problemų, ar bent jau žinau kaip jas spręsti, jei atsiranda. Aišku, labai padeda ir tai, kad psichologija domiuosi, bet vien to neužtenka jokiu būdu. Tai va, patariu, nuvažiuokit, tikrai rekomenduoju. Man ji atvėrė akis. Ir tai per švelniai pasakyta. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pasimetele @ 2005 11 16, 05:11)
parasyk telefona


QUOTE(Jurgutė @ 2005 11 18, 18:56)
Ar galetum atsiusti tel nr? Aciu  4u.gif

Tai va jos telefoniukas,beje viena forumiete jau buvo paskelbus : 8 604 79450

QUOTE(gama @ 2005 11 17, 09:29)
Padekit, nes jau nebesusigaudau, kur cia geriau nuejus- ar cia ta pati bureja, kur buvo French is Gerosios vilties (ten salia gelezinio vilko g.) gatves?

Taip, ta pati, bet ji gyvena Geležinio vilko 11-47, ten tas namas ant kampo, kur kertasi Gerosios vilties ir G.vilko gatvės....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Madam Butterfly: 19 lapkričio 2005 - 10:41
Aš ir buvau pas būrėja Genute (juozapavičiaus gatvėj, kaune), nu bet geriau jau būčiau nėjus doh.gif doh.gif ***** pasakė kad visa gyvenimą būsiu nelaiminga-tioi "kovok" su vyru kol turi jėgų, o kai išsiskirsi "kovosi " su dukra nes tokia pati bus karštakošė kaip jos tėtis. schmoll.gif Viskas būtų gerai jei paklausei ir pamiršai, bet man jos žodžiai tai įstrigo, kad negaliu apie nieką kitą galvoti. net ir dukrytė kai pradeda kapryzuotis pagaunu save galvojančią-va ji tikrai bus kaip tėtis. jaučiu , kad pradedu gyventi ta linkme ką ji ir pasakė. Jau pradėjau galvoti apie skyrybas su vyru ( paskutiniu laiku tikrai nesutariam) , nes ji pasakė kad jis vistiek nepasikeis galiu net nebandyti, o laukti kol truks man kantrybė. blink.gif blink.gif Nu nesu as is tu labai naivuoliu ir tikinciu visokiom burejo, bet vistiek galvoju "o jeigu"? Siaip man ta Genute pasirode tikrai protinga ir turinti sugebejimu burti. nu ji neburia, o tik paklausia to zmogaus amziu ir tad jau viska pasako. nu neslepsiu, daug dalyku tikrai pasake kad yra tiesa, va tas ir gasdina blink.gif bet uztat pasake kad turiu sunu o ne dukra, nors is tikro turiu mergaite. kai pasakiau kad pas mane dukryte yra tai tipo sako " turejo gimti berniukas" Nu kaip taip gali buti-ji "mato" kokia ji uzsispyrusi ir nesutramdoma bus užaugusi, bet "nemato" kad mergina, o ne vaikinas? g.gif g.gif
Atsakyti
Nesamone tos burejos smile.gif tvarkaisi zmogus gyvenima kajp moki ir be bureju. Jos mano manymu tik psichologiskai padeda. pvz: buvau pas bureja tai daba viska moku tavarkytis, ir tvarkaisi, nes tuo tiki smile.gif
Atsakyti