Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

buvau as ir pas Stasele is Kauno ,vakar buvau pas Rita taip pat is Kauno ir galiu pasakyt daugiau nebeeisiu pas tas burejas ,man tikrai nesamoniu pribure ,Staseles tai niekas neissipilde,o Rita taip pat grybu pripjove....tiesiog tingiu pasakot ka tiksliai ,na jei kam idomu bus tai galesiu papasakot.Siaip tai tikiu ,kad yra zmoniu mokanciu burt ,bet nei viena is siu moteru neturi galiu,manau jos tiesiog skaito is kortu ,o to kiekvienas gali ismokt.[COLOR=red]
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2005 08 10, 13:19)
As pati pas Regina buvau ir man viskas isipilde. O siap ji nelabai ir sako, jei kas negero nusimato. bent jau as kai pas ja nuejau gana depresova, tai ji sugebejo man taip pakelti nuotaika ir pasitikejima savimi, kad isejau visa sviecianti.
Manau, kad patarima del kai kuriu klausimu tikrai iamnomas. Zodziu as tai vertinu ja teigiamai, ns kai buvau antra syki ir ji man ta pati paake apie aieti, kuri isipilde nors pries tai pries metus buvau, o siaip jau pas ja sedziu ir nieko nesakau, kad nebutu galimybiu speti, bet ji pasako pati.


džiaugiusi kad tau padėjo. Užsikabinau už vardo, šeštadienį netyčia žiūrėjau laidą kitoks gyvenimas, berods per tv3. tai va.. gal kas žinote aiškiaregę Regina, berods iš joniškio? esu buvusi pas aiškiarege, kuri rusiškai kalba, kaune.. jonavos gatvėje, neatgaminčiau dabar.. bet man netinka, nes mažai suprantu rusiškai. o va toje laidoje regina irgi aiškiaregė, mačiau kaip ji save veda, kaip ji nenorėjo būt garsinama, nes tipo žmonės turi ją garsinti.. tik deja niekur kontaktų jokių nėra.. kaip žmogus iš mėnulio.. net pasiryžusi važiuoti i joniškį esu.. nors niekad netikėjau kad dėl būrimo važiuočiau kur nors.. g.gif g.gif blink.gif ax.gif

beje, ne į temą turbūt, bet man siejasi.. kas jautėsi ir lankėsi merkinės piramidėje?
Atsakyti
jooo.. aš irgi esu apsilankiusi pas būrėjas.. pirmoji buvo aiškeregė rusiškai kalbanti, minėjau aukščiau. antroji- svetlana, kaune, tulpiu g. tai smagiai ji man išbūrė, tik labai jau man visokių kelionių prisakė, už vandenynų ir pan. nieku nevažiavau, niekur man nepasiūlė.. nors būčiau atsisakiusi.. o šiaip, tai netgi piršo minti, moki kalba, esi issilavinusi, isvaziuok, tavo ateitis uzsienyje.. brr... nesupratau jos tokios pozicijos.. bet pamenu kad po vurimo jauciausi labai gerai kookia savaitę..
istorijėlė tuo nesibaige, mes su drauge pas ją lankemės, nu ne iš kart, bet kas dieną.. tai jai ir vestuve,s ir labai geras vyras ir pan.. jai siule gyvent lietuvoje ir t.t. o va po to ji viską sumaise.. nusiuntė savo drauga(dabartini vyra) pas ją.. ir pasake kad jie viens kitam visai neskirti, (o jei sake kad ju biolaukai kaip brolio ir sesers, labai atitinka supratimas apie gyvenimą). tai va, jam irgi liepė važiuot į užsienį, ten gyvent.. tiesa, jis išvažiavo pusei metų pastudijuoti, bet grižo , mes visi kartu sušokome vestuvėse ir t.t.

antra mano patirtis pas būrėją Staselę.. su viena ranka kur buria.. tai pribūrė marazmų, tikrai.. ta kur sukilėlių g. irgi keliones, karietos tik krito.. o esme kad as sunkiai sergu ir metus gydausi sededama namie. kokios cia man keliones? gal nebent per buvusius gyvneimus, nes sapnuoju labai ryškiai ir po to nepamenu, tik nuojauta labai sustiprėjo.
tai va, būrėjom jau nebetikiu, nors ką gali žinot.. reikia dabar pas aiškeriagę papult, nes klausimų daug, ir būtų ramiau jei žinočiau kas laukia.
papasakokit ir jus kaip sekasi.. drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lepune @ 2005 11 14, 01:16)
džiaugiusi kad tau padėjo. Užsikabinau už vardo, šeštadienį netyčia žiūrėjau laidą kitoks gyvenimas, berods per tv3. tai va.. gal kas žinote aiškiaregę Regina, berods iš joniškio? esu buvusi pas aiškiarege, kuri rusiškai kalba, kaune.. jonavos gatvėje, neatgaminčiau dabar.. bet man netinka, nes mažai suprantu rusiškai. o va toje laidoje regina irgi aiškiaregė, mačiau kaip ji save veda, kaip ji nenorėjo būt garsinama, nes tipo žmonės turi ją garsinti.. tik deja niekur kontaktų jokių nėra.. kaip žmogus iš mėnulio.. net pasiryžusi važiuoti i joniškį esu.. nors niekad netikėjau kad dėl būrimo važiuočiau kur nors.. g.gif  g.gif  blink.gif  ax.gif

beje, ne į temą turbūt, bet man siejasi.. kas jautėsi ir lankėsi merkinės piramidėje?



Laidos "Kitoks gyvenimas" telefonas (+370)61064745. Man reikejo vieno zmogaus telefono, kuri rode pet sia laida ir paskambinus as ji gavau.
Atsakyti
Paneles, help.
Esu sio forumo jau tikrai senbuve, ir aisku kitu vardu, bet truputi susigedau del savo kvailystes, tai kad nesigadint ismintingos moteros reputacja, prisijungiau siam atveju kitu nick'u....
Ogi problema tokia - buvo mano vyras nuziliojes i lankas ir pievas, net skirtis norejo, o as ji taip myliiu, kad nors uzmusk......na tai viena "zinove" patare jam per pilnati ilasinti i maista 3 lasus MM nu suprantat.......Viskas dabar jau kaip ir normaliai, paklydelis gryzo, meile begaline, bet kiek as jam tu MM galiu lasinti?Lasindavau kas 3 menesiai, vat dabar butu 4 ketvirtis - kas ka patars - lasint -nebelasint? O gal cia juodoji kokia magija - gal as sau pati kenkiu?
O jei jis vel iseis? Nugi neisgyvensiu, jei bogu, nusizudysiu cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Susigedusi @ 2005 11 15, 15:05)
Paneles, help.
Esu sio forumo jau tikrai senbuve, ir aisku kitu vardu, bet truputi susigedau del savo kvailystes, tai kad nesigadint ismintingos moteros reputacja, prisijungiau siam atveju kitu nick'u....
Ogi problema tokia - buvo mano vyras nuziliojes i lankas ir pievas, net skirtis norejo, o as ji taip myliiu, kad nors uzmusk......na tai viena "zinove" patare jam per pilnati ilasinti i maista 3 lasus MM nu suprantat.......Viskas dabar jau kaip ir normaliai, paklydelis gryzo, meile begaline, bet kiek as jam tu MM galiu lasinti?Lasindavau kas 3 menesiai, vat dabar butu 4 ketvirtis - kas ka patars - lasint -nebelasint? O gal cia juodoji kokia magija - gal as sau pati kenkiu?
O jei jis vel iseis? Nugi neisgyvensiu, jei bogu, nusizudysiu  cry.gif

stupid.gif
Oj negaliu galwa tau konkreciai susisuko thumbup.gif
Didziausiam priesui nepalinkeciau tokios bobos cool.gif
Tikiuosi kada nors suwoksi sawo klaidas doh.gif
O siaip kiek zinau tu tawo mestruskiu uztenka wisam gywenimui , taip kad netrucink sawo wyrelio jau ir taip prie kojos sedes wisada, taip tu teisi tai yra juodoji magija ir wiskas atsisuks pries tawe, tongue.gif
Istorija wiena: bobele taip padare, o wyras tapo alkoholiku ji jo niekaip neatsikrate, spek kodel smile.gif
sekmes tau, Tau jos prireiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Susigedusi @ 2005 11 15, 14:05)
Paneles, help.
Esu sio forumo jau tikrai senbuve, ir aisku kitu vardu, bet truputi susigedau del savo kvailystes, tai kad nesigadint ismintingos moteros reputacja, prisijungiau siam atveju kitu nick'u....
Ogi problema tokia - buvo mano vyras nuziliojes i lankas ir pievas, net skirtis norejo, o as ji taip myliiu, kad nors uzmusk......na tai viena "zinove" patare jam per pilnati ilasinti i maista 3 lasus MM nu suprantat.......Viskas dabar jau kaip ir normaliai, paklydelis gryzo, meile begaline, bet kiek as jam tu MM galiu lasinti?Lasindavau kas 3 menesiai, vat dabar butu 4 ketvirtis - kas ka patars - lasint -nebelasint? O gal cia juodoji kokia magija - gal as sau pati kenkiu?
O jei jis vel iseis? Nugi neisgyvensiu, jei bogu, nusizudysiu  cry.gif



As kiek esu girdejusi, ir kiek man pasakojo mama ir kitos tetos, tai apie sita buda sulaikyti vyra, sklinda ziaurus gandai.. blink.gif Stai vienas (kuris nutiko pas mano mociute kaime kazkada), moteriske norejo kad jos vyras myletu tik ja ir i jokias kitas net neziuretu..Tai jai viena burejka kazkokia, pasiule ilasinti mm, na ji taip ir padare.. doh.gif Na vyras i kitas neziurejo, mylejo tik ja viena,bet..Neduok Dieve jis pamatys kad kuris nors vyras i ja zvilgtels.. doh.gif Vienu zodziu jis pradejo kraustytis is proto del jos..Ir visa tai baigesi tuom, kad jis ja uzkapojo kirviu, nes jis pamate kad ji kieme kalbejosi su kaimynu.. verysad.gif doh.gif ..Tik nepagalvok kad as tave gasdinu, tai istiesu buvo,nes visos kaimo moteriskes zinojo ka ji jam dare..Taip kad geriau nejuokauk su tokiais dalykais..Jei nori vyra islaikyti, tai issiaiskink del ko jis nori iseiti..Galbut tau reikia pasikeist, na gali buti daugybe priezasciu, ir geriau jas issinagrinek, o ne imkis tokiu drastisku priemoniu..Sekmes! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Susigedusi @ 2005 11 15, 13:05)
Paneles, help.
Esu sio forumo jau tikrai senbuve, ir aisku kitu vardu, bet truputi susigedau del savo kvailystes, tai kad nesigadint ismintingos moteros reputacja, prisijungiau siam atveju kitu nick'u....
Ogi problema tokia - buvo mano vyras nuziliojes i lankas ir pievas, net skirtis norejo, o as ji taip myliiu, kad nors uzmusk......na tai viena "zinove" patare jam per pilnati ilasinti i maista 3 lasus MM nu suprantat.......Viskas dabar jau kaip ir normaliai, paklydelis gryzo, meile begaline, bet kiek as jam tu MM galiu lasinti?Lasindavau kas 3 menesiai, vat dabar butu 4 ketvirtis - kas ka patars - lasint -nebelasint? O gal cia juodoji kokia magija - gal as sau pati kenkiu?
O jei jis vel iseis? Nugi neisgyvensiu, jei bogu, nusizudysiu  cry.gif

Tai kaip tu jam ilasinai, jeigi jis isejes buvo? Nieko neikretu. Bet mano manymu, tai tikrai ne del tavo stebuklingu blink.gif lasu gryzo, pazyliojo ir tiek. Netikiu as tokiom nesamonem - na jei kokia ragana darytu, gal ir patikeciau, bet jeigu cia taip kiekviena prades lasint - negi visoms taip ir bus? Nu netikiu, geriau jau kaip kazkas minejo perziurek savo pasauli, pasauleziura, pasikeisk, jei reikia - tik taip tu ji islaikysi, o ne nesamonem kazkokiom. Bobuciu kliedesiai.
Atsakyti
QUOTE(Mirazas @ 2005 11 15, 16:20)
stupid.gif
Oj negaliu galwa tau konkreciai susisuko thumbup.gif
Didziausiam priesui nepalinkeciau tokios bobos cool.gif
Tikiuosi kada nors suwoksi sawo klaidas doh.gif
O siaip kiek zinau tu tawo mestruskiu uztenka wisam gywenimui , taip kad netrucink sawo wyrelio jau ir taip prie kojos sedes wisada, taip tu teisi tai yra juodoji magija ir wiskas atsisuks pries tawe, tongue.gif
Istorija wiena: bobele taip padare, o  wyras tapo alkoholiku ji jo niekaip neatsikrate, spek kodel smile.gif
sekmes tau, Tau jos prireiks mirksiukas.gif


kaip ant tu kalbu kaip tik susirgau gal ilasinti kam, oj negaliu mirsiu is juoko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Susigedusi @ 2005 11 15, 14:05)
Paneles, help.
cry.gif


Oho, čia tai bent metodas thumbup.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Čia kaip pagal receptą - 3 lašai 1 kartą per dieną laugh.gif laugh.gif
Tik pasekmės šios terapijos, gaila, neaiškios doh.gif
Atsakyti
neseniai buvau, pas ta bureja, kur gelezinio vilko gatveje dirba. man baisu, kaip ji atspejo mano dabarti, ir praeiti... tiksliau esu sumisusi ir suzaveta...
Atsakyti
QUOTE(Madam Butterfly @ 2005 11 15, 18:20)
neseniai buvau, pas ta bureja, kur gelezinio vilko gatveje dirba. man baisu, kaip ji atspejo mano dabarti, ir praeiti... tiksliau esu sumisusi ir suzaveta...

Ar tai ne ta pati moteriškė, kuri lyg ir Gerosios Vilties gatvėje gyvena?
Jei ne ta pati, gal galėtum įmesti telefoną? 4u.gif
Atsakyti