Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

atsiprašau, kad ne į tą temą rašau, bet gal kas žino ką reiškia sapnuoti karstus ir juose gulinčius lavonus, visai nemalonus sapnas buvo, bet labai spalvingas doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(:)22 @ 2005 11 03, 17:41)
atsiprašau, kad ne į tą temą rašau, bet gal kas žino ką reiškia sapnuoti karstus ir juose gulinčius lavonus, visai nemalonus sapnas buvo, bet labai spalvingas doh.gif  doh.gif  doh.gif

To dream of a corpse is fatal to happiness, as this dream indicates sorrowful tidings of the absent, and gloomy business prospects. The young will suffer many disappointments and pleasure will vanish.

To see a corpse placed in its casket, denotes immediate troubles to the dreamer.

sapnuoti lavona nera gerai, nes sapnas reiskia "kazkieno liudna nebuvima" ar neaiskius biznio reikalus. jauni zmones isgyvens daug nusivylimu ir malonumai isgaruos.

matyti lavona karste, reisia netrukus ivyksiancius nemalonumus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo primavera: 03 lapkričio 2005 - 18:13
QUOTE(primavera @ 2005 11 03, 18:08)
To dream of a corpse is fatal to happiness, as this dream indicates sorrowful tidings of the absent, and gloomy business prospects. The young will suffer many disappointments and pleasure will vanish.

To see a corpse placed in its casket, denotes immediate troubles to the dreamer.

aš angliškai nė bum bum blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif doh.gif
Atsakyti
primavera ačiu tau labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ugu, pas mane taip pat buvo nei iš šio nei iš to atsiradęs apgamas tarp dešinės rankos nykščio ir rodomojo. Pabuvo metus ar porą ir dingo. Jei jau apgamai kažką reiškia, tai gal ir man pasakys, kas tai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(French @ 2005 11 03, 18:49)
Ugu, pas mane taip pat buvo nei iš šio nei iš to atsiradęs apgamas tarp dešinės rankos nykščio ir rodomojo. Pabuvo metus ar porą ir dingo. Jei jau apgamai kažką reiškia, tai gal ir man pasakys, kas tai? g.gif

jau anksciau kazkam atsakiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(primavera @ 2005 11 03, 19:21)
jau anksciau kazkam atsakiau mirksiukas.gif

taip atsakė, berods yra praitame temos puslapyje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(:)22 @ 2005 11 03, 18:41)
atsiprašau, kad ne į tą temą rašau, bet gal kas žino ką reiškia sapnuoti karstus ir juose gulinčius lavonus, visai nemalonus sapnas buvo, bet labai spalvingas doh.gif  doh.gif  doh.gif

Galiu nuraminti,lavonai,karstai-oro permainos.Patikek manim,tikrai nieko blogo. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(primavera @ 2005 11 03, 18:49)
ant delno apgamas nera labai gerai. reiska finansinius sunkumus, kuriuos lems nelaimingas atsitikimas ar seimos problemos.

apskritai ant ranku apgamas, pasako, kad zmogus yra mandagus, kruopstus ir jam seksis vedybiniam gyvenime, taip pat reiskia daug vaiku ax.gif

4u.gif 4u.gif oi aciu tau uz atsakyma....buvo musu seimoje toks sunkus periodas... bet jau praejo thumbup.gif . Na o su vaikais, tai turiu du, gal uzteks man ax.gif
Atsakyti
Zinau tokia istorija- viena jauna moteris ir jos drauge nuejo pas bureja. Tai ta bureja draugei isbure, kad ji tures du vaikus, gera vyra... o tai jaunai moteriai ne tiek daug geru dalyku pasake. Realybeje buvo taip, kad tai, ka ispranasavo draugei, atsitiko tai kitai moteriai. Esme ta, kad burimo metu patalpoje buvo abi burejos klientes ir gavosi, kad bure vienai, o issipilde kitai...
Atsakyti
Aš pas būrėjas per savo gyvenimą buvau kokius penkis kartus. Visos labai gerą ateitį išburdavo, tačiau paskutinės paranšystės išsipildė. Keisčiausia, kad ji nieko neklausinėjo, tik išmetusi kortas pasakė, kad pas mane yra trys vyrai, su vienu susipykome ir jis greit paskambins atsiprašyti. Iš tiesų, buvo toks, tačiau, kad jis atsiprašys netikėjau, o tai atsitiko jau kitą dieną. Antras vyras, kaip ji pasakė, yra užsienyje, labai geras, labai myli. Taip ir buvo, tuometinis mano draugas buvo išvykęs į Airiją pauždarbiaut. O trečiasis ji išpranašavo, kad taps mano vyru. Keisčiausia, kad su savo dabartiniu draugu buvome tik į porą pasimatymų nuėję ir kaip dažniausiai būna, jis man net naptiko. Ji pranašavo dar kitų dalykų, pvz, kad manęs laukia karjeros šuolis, kurį man padės padaryti kažkoks vyras. Po kokių poros mėnesių vienas mano klientas pakvietė dirbti į didelę tarptautinę kompaniją. Arba nustebino, kad išmetusi šeimos kortas pasakė, kad mama išsiskytusi, o jos dabartinis vyras serga - tai tiesa. Nors prieš tai į burtininkus ir būrėjas žiūrėjau skeptiškai, tačiau dabar jau tikrai tikiu.
Atsakyti
QUOTE(French @ 2005 11 04, 14:24)
Aš pas būrėjas per savo gyvenimą buvau kokius penkis kartus. Visos labai gerą ateitį išburdavo, tačiau paskutinės paranšystės išsipildė. Keisčiausia, kad ji nieko neklausinėjo, tik išmetusi kortas pasakė, kad pas mane yra trys vyrai, su vienu susipykome ir jis greit paskambins atsiprašyti. Iš tiesų, buvo toks, tačiau, kad jis atsiprašys netikėjau, o tai atsitiko jau kitą dieną. Antras vyras, kaip ji pasakė, yra užsienyje, labai geras, labai myli. Taip ir buvo, tuometinis mano draugas buvo išvykęs į Airiją pauždarbiaut. O trečiasis ji išpranašavo, kad taps mano vyru. Keisčiausia, kad su savo dabartiniu draugu buvome tik į porą pasimatymų nuėję ir kaip dažniausiai būna, jis man net naptiko. Ji pranašavo dar kitų dalykų, pvz, kad manęs laukia karjeros šuolis, kurį man padės padaryti kažkoks vyras. Po kokių poros mėnesių vienas mano klientas pakvietė dirbti į didelę tarptautinę kompaniją. Arba nustebino, kad išmetusi šeimos kortas pasakė, kad mama išsiskytusi, o jos dabartinis vyras serga - tai tiesa. Nors prieš tai į burtininkus ir būrėjas žiūrėjau skeptiškai, tačiau dabar jau tikrai tikiu.


O tai kur čia ir kas tave būrė?
Atsakyti