Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

tai jeigu rimtai cia pildosi tai ka ji ispranasauja.. tai ka man jau eit pradet verkt? g.gif cry.gif
Atsakyti
pasimetele, nereikia niekuo tiketi. reikia vadovautis savo intuicija ir nuojauta.
tuo labiau, kad cia ne pranasavimai smile.gif


Oi mamkos, atsiimu savo zodzius, kad cia malonumas ax.gif taip dabar prastai jauciuosi, akys skauda, saltukas krecia...issiurbia visgi sitie dalykai energija.
jei karta i diena, tai dar nieko, bet dabar.. doh.gif
uzdarau, mamkos, savo salona bigsmile.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo primavera: 01 lapkričio 2005 - 23:11
QUOTE(primavera @ 2005 11 01, 23:02)

Oi mamkos, atsiimu savo zodzius, kad cia malonumas ax.gif taip dabar prastai jauciuosi, akys skauda, saltukas krecia...issiurbia visgi sitie dalykai energija.



Padarei viena didele klaida. Nemokejai apsisaugoti nuo neigiamu dalyku. As po tokios praktikos beveik 2 menesius panasiai jauciausi.
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 11 02, 09:47)
Padarei viena didele klaida. Nemokejai apsisaugoti nuo neigiamu dalyku. As po tokios praktikos beveik 2 menesius panasiai jauciausi.
smile.gif


O kaip reikia nuo tų neigiamų dalykų saugotis, jei ne paslaptis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(French @ 2005 11 01, 17:12)
O gal kas buvo pas Vaivą? Žymiąją būrėją? Kokie įspūdžiai? Aš pati buvau, tačiau kol kas  mirksiukas.gif įdomu ką jūs pasakysite g.gif


Buvau pas ją prie 2 metus.
Nieko gero ir ypatingo nepasakė ax.gif
Sutinku, su išsakytomis nuomonėmis, kad ji gera psichologė, pokalbio metu nevengianti klausinėti apie tave ir po to abstrakčiai "išburianti" tavo ateitį... biggrin.gif
Atsakyti
buvau ir as pas bureja. iki siol nezinau tiket ar ne.. siaubas kazkoks.. sergu, gydytojai man 2 menesius neranda ligos;
o ta moteris pasake kad ant manes mirties korta uzdeta, t y kazkas norejo kad as numirciau.. pakase mano foto i kapa ar pan. blink.gif kadangi esu stipri tai laikausi, o su kita nezinia kaip butu... dave toki atkalbejima man, bet dar nedariau..
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2005 11 02, 13:21)
O kaip reikia nuo tų neigiamų dalykų saugotis, jei ne paslaptis? ax.gif


yra ivairus ritualai tiems reikalams, bet su besikarianciu ant kaklo vaikeliu, sunku tai buvo padaryti. tiesiog stengiausi atsiriboti ir paziureti i tai paprasciau, bet vis tiek issekino unsure.gif
Atsakyti
primavera tau noriu nusiūst až, bet negaliu, nes pilna dėžutė pas tave jau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2005 10 31, 20:16)
Ot nežinau, kaip ten užpildo biggrin.gif Nes nėjau daugiau schmoll.gif Ji pirmadieniais ir antradieniais vakare priiminėja žmones su sveikatos problemom. Ir registruotis nereikia biggrin.gif Tai va tuo laiku ir siūlė man ateiti.

Dar geriau buvo, kai per tą koncertą sakė: "kas jaučia šaltį, tai turėtų man papildomai 10 Lt paaukoti (įėjimas ir taip 10 Lt), nes pas jus rimtos problemos ir aš daug energijos sunaudoju" biggrin.gif

O viršūnė buvo, kai moteriškė atsistojo ir sako: "aš pas jus jau seniai lankausi, ar man padėjo? nes aš pati tai nejaučiu". O Genutė sako: "na aš tai matau, kad padėjo, bet reikėtų į dar kelis seansus ateiti" biggrin.gif Nuo naivumo ryškiai negydo biggrin.gif

kaip sakoma durniu ir baznycioj musa biggrin.gif
Atsakyti
Labas mamkos. Noreciau paklaust , gal kas domisi tais dalykais, pries keleta metu ant mano kairiojo delno atsirado apgamas. Mano babulka sako kad kazka pranasauja g.gif tai man idomu ka?
Atsakyti
QUOTE(jurgutiene @ 2005 11 03, 09:35)
Labas mamkos. Noreciau paklaust , gal kas domisi tais dalykais, pries keleta metu ant mano kairiojo delno atsirado apgamas. Mano babulka sako kad kazka pranasauja g.gif tai man idomu ka?

ant delno apgamas nera labai gerai. reiska finansinius sunkumus, kuriuos lems nelaimingas atsitikimas ar seimos problemos.

apskritai ant ranku apgamas, pasako, kad zmogus yra mandagus, kruopstus ir jam seksis vedybiniam gyvenime, taip pat reiskia daug vaiku ax.gif
Atsakyti
man paciai pries 6 menesius ant saules rezginio, tiesiai per viduri, atsirado baltas apkritimas. vis suku galva kas tai galetu buti ar reiksti. nu bet kada nors suzinosiu smile.gif
Atsakyti