Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

Primavera, ir man idomu blush2.gif


Kada as isimylesiu pagaliau?Mano foto yra avatare, tik dar mazos. Netinka, ane? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2005 11 01, 16:14)
Primavera, ir man idomu blush2.gif
Kada as isimylesiu pagaliau?Mano foto yra avatare, tik dar mazos. Netinka,  ane? g.gif  4u.gif

parasysiu vakare, kai uzmigs dukryte, lietuvos laiku gali buti labai velu.
parasysiu ir be nuotraukos, bet uz atsakymu kokybe neatsakau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(primavera @ 2005 11 01, 15:51)
nu nesvarbu, kaip tau atrodo, bet kad jau klausei tai parasysiu tau trumpa aprasyma kas liecia tavo meiles reikalus smile.gif
dariau trumpa tiesu sviesu 3 kortu burima ir iskrito 3 juodos kortos, kas jau nezada nieko gero(gali aisku nepriimti uz gryna piniga).
kortos rodo, kadpas tave dabar dideles meiles nere, o gal ir is vis nera. Viskas kol kas pas ave susije su pinigais ir ju darymu. kalba eina apie finansine sekme, sanderi 10d. 10 men diena, per 10 savaiciu.
darai netinkamaus sprendimus, reiks rinktis arba santykius arba versla.
galu gale laukia didziulis finansinis suklestejimas.

kad as studente.. centus dar tik skauciuoju biggrin.gif ir ne velnio ne kapeikos dar neuzdirbu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pasimetele @ 2005 11 01, 17:31)
kad as studente.. centus dar tik skauciuoju biggrin.gif ir ne velnio ne kapeikos dar neuzdirbu  schmoll.gif



Tai ir sako, kad ziuri kaip cia daugiau babkiu uzkalus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2005 11 01, 16:38)
Tai ir sako, kad ziuri kaip cia daugiau babkiu uzkalus biggrin.gif

ai nu nenoriu as taip biggrin.gif man geriau geras diedas nei pinigai dideli biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
O man primavera nemazai pataike wink.gif O del ateities - ziuresiu, ar issipildys... smile.gif)
Atsakyti
O gal kas buvo pas Vaivą? Žymiąją būrėją? Kokie įspūdžiai? Aš pati buvau, tačiau kol kas mirksiukas.gif įdomu ką jūs pasakysite g.gif
Atsakyti
QUOTE(French @ 2005 11 01, 17:12)
O gal kas buvo pas Vaivą? Žymiąją būrėją? Kokie įspūdžiai? Aš pati buvau, tačiau kol kas  mirksiukas.gif įdomu ką jūs pasakysite g.gif

as buvau, prieš metus. Na įspūdžiai tai tokie, kad ji velniškai gera psichologė. Dabar jeigu vėl eičiau, nebeišsiduočiau taip savomis išraiškomis ir reakcijomis i pranašystes.Pasakė abstrakčias pranašystes.
Na o pradžia buvo tokia, aš laukiu jos, ji įeina ir sako "iš veido ir akių matau, esi vežys" na ir traukė velnias man už liežuvio, sakau "na ne, aš ožiaragis" nu ir prasidėjo... pasakė visus horoskopų knygose rašomus ožiaragio charakteristikos bruožus (tuo truputėli domėjausi) , vėliau pasakė, kad laukia kelionė... na bet kai dabar galvoju ir aš bet kam galėčiau tą sakyti... tik kiekvienas jau interpretuos tą kelionę pagal save... gal gyvenimo kelionė, gal kažkas tą kelionę supras kaip iš Vilniaus į Kauną, o kad kelionė bus, na tai tikrai... Kiekvienas tikintys tokiais dalykais priima sau tai, ką nori ir reikia , ir wėliau įvairiais gyvenimo etapais tą, kas vyksta, sugretina su pranašystėm... Nes tiki, laukia, nori...
Apie Vaiva galiu tik pasakyti, kad jos pranašystės - abstrakčios, na o kaip psichologė, ji tikrai daug verta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Madam Butterfly @ 2005 11 01, 19:09)
as buvau, prieš metus. Na įspūdžiai tai tokie, kad ji velniškai gera psichologė. Dabar jeigu vėl eičiau, nebeišsiduočiau taip savomis išraiškomis ir reakcijomis i pranašystes.Pasakė abstrakčias pranašystes.
Na o pradžia buvo tokia, aš laukiu jos, ji įeina ir sako "iš veido ir akių matau, esi vežys" na ir traukė velnias man už liežuvio, sakau "na ne, aš ožiaragis" nu ir prasidėjo... pasakė visus horoskopų knygose rašomus ožiaragio charakteristikos bruožus (tuo truputėli domėjausi) , vėliau pasakė, kad laukia kelionė... na bet kai dabar galvoju ir aš bet kam galėčiau tą sakyti... tik kiekvienas jau interpretuos tą kelionę pagal save... gal gyvenimo kelionė, gal kažkas tą kelionę supras kaip iš Vilniaus į Kauną, o kad kelionė bus, na tai tikrai... Kiekvienas tikintys tokiais dalykais priima sau tai, ką nori ir reikia , ir wėliau įvairiais gyvenimo etapais tą, kas vyksta, sugretina su pranašystėm... Nes tiki, laukia, nori...
Apie Vaiva galiu tik pasakyti, kad jos pranašystės - abstrakčios, na o kaip psichologė, ji tikrai daug verta  biggrin.gif

Niu va, man irgi nikeo gero ji neišbūrė. Taip pat labai bendros frazės paremtos horoskopu. Dar pastebėjau, kad ji sako tik tai, ką žmogus norėtų išgirsti. Apie kelionę - net juokinga, man irgi sakė. Beje mes ėjome su mama ir abiem neišsipildė apsoliučiai niekas. Dabar drasiai galiu pasakyti, nes jau turėjau būti ištekėjusi ir išvažiavusi į užsienį rolleyes.gif
Atsakyti
Primavera,
ne ignoruok mano klausimuko, as cia rimtai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(primavera @ 2005 10 31, 18:21)
parasykit mamkos kas jus neramina ir as paziuresiu ka ten mano kortos per atstuma pasakys nail.gif

ir mane neramina viskas viskas.mano vaizdelį matai,tai va pažiūrėk ir pasakyk. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2005 11 01, 21:07)
Primavera,
ne ignoruok mano klausimuko, as cia rimtai  blush2.gif



Man netyciuka ispranasavo blush2.gif Ir ne tik primavera blink.gif Deja, as jo visai nenoreciau(nors siaip kol kas nera ir nuo ko ta netyciuka pasigaut doh.gif ).O jei taip nori, tai sekmes tau gaudant mirksiukas.gif
Atsakyti