Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

QUOTE(Kootwella @ 2005 10 31, 18:57)
blink.gif Tai ką - susimoki, o jis - "kortos neburia, sorry", ar kaip??.. g.gif

Ačiū už informaciją, bet pasiskaičiau čia moteriškių atsiliepimų, dar tu prisidėjai, ir ko tai jaučiu, kad tas Sergejus visai manęs netraukia.. schmoll.gif  devil.gif  fear.gif 
laugh.gif


ne pirma isburia, o poto tik sumoki pinigus mirksiukas.gif o jeigu neburia tai pinigu neima ir tiek schmoll.gif gali pasiulyti nueiti zvakuciu uzdegti i cerkve arba pas ekstarsensa, o tada vel ateiti bandyti burtis mirksiukas.gif
mes norejom mamos draugei padaryti dovana ir sumokejom pinigus iskarto jam uz burima, nors nelabai norejo imti jis is anksto unsure.gif tai vat o paskui isejo kad nebure tos kortos tai grazino jis tai draugei pinigus ir sake arba mums grazinti arba sau dovana nusipirkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kootwella @ 2005 10 31, 18:57)
Ačiū už informaciją, bet pasiskaičiau čia moteriškių atsiliepimų, dar tu prisidėjai, ir ko tai jaučiu, kad tas Sergejus visai manęs netraukia.. schmoll.gif  devil.gif  fear.gif 
laugh.gif


na ner jis toks baisus, beto kalba rusiskai, tik turi sokiu tokiu idomybiu, kas visokiom karmom domisi tam turetu patikti wink.gif o man tai jis toks visai nieko, kazkaip pabuvojus pas ji nuotaika pakyla, reiks artimiausiu laiku gal apsilankyti nes visokiu klausimu jau atsirado pas mane rupimu biggrin.gif beto sako kad pas ji labai aukstas energijos lygis, ir jam burti ne kortu nereikia, kortos jam tik kaip pagalbinis dalykas kad zmoniu negasdinti, t.y. jis ziuri i zmones ir viska mato g.gif
Atsakyti
QUOTE(primavera @ 2005 10 31, 18:21)
parasykit mamkos kas jus neramina ir as paziuresiu ka ten mano kortos per atstuma pasakys nail.gif

man pasakyk kada as savo dieda susirasiu biggrin.gif laugh.gif laugh.gif i kiek kainuos sitas malonumas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(primavera @ 2005 10 31, 18:21)
parasykit mamkos kas jus neramina ir as paziuresiu ka ten mano kortos per atstuma pasakys nail.gif



kada teta Bonifacija gaus netyciuka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pasimetele @ 2005 10 31, 22:41)
man pasakyk kada as savo dieda susirasiu biggrin.gif laugh.gif laugh.gif i kiek kainuos sitas malonumas? biggrin.gif

sitas malonumas tau nieko nekainuos, nes man tai irgi malonumas vacation4.gif
ar galima klausimus be "kada uzduoti". ir dar reiktu vaizdeli tavo pamatyti, kad zinociau apie ka galvoju ok.gif
Atsakyti
QUOTE(primavera @ 2005 11 01, 12:57)
sitas malonumas tau nieko nekainuos, nes man tai irgi malonumas vacation4.gif
ar galima klausimus be "kada uzduoti". ir dar reiktu vaizdeli tavo pamatyti, kad zinociau apie ka galvoju  ok.gif


O tu čia rimtai ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaby227 @ 2005 11 01, 13:27)
O tu čia rimtai ?  g.gif

megstu juokauti, bet cia rimtai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(primavera @ 2005 11 01, 14:55)
megstu juokauti, bet cia rimtai tongue.gif


Jei tu rimtai, tai ir as rimtai ax.gif
Atsakyti
Tada norėčiau sužinoti apie dabartinius mano santykius su vaikinu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaby227 @ 2005 11 01, 15:29)
Tada norėčiau sužinoti apie dabartinius mano santykius su vaikinu  ax.gif

kur galeciau rasti tavo veidziali g.gif foto
Atsakyti
QUOTE(primavera @ 2005 11 01, 12:57)
sitas malonumas tau nieko nekainuos, nes man tai irgi malonumas vacation4.gif
ar galima klausimus be "kada uzduoti". ir dar reiktu vaizdeli tavo pamatyti, kad zinociau apie ka galvoju  ok.gif

nu gerai.. jei be 'kada' tai tada ar pazystu as jau savo busima dieda ar dar ne g.gif
bet man tas tavo rimtumas labai jau nerimtas atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasimetele: 01 lapkričio 2005 - 15:39
QUOTE(pasimetele @ 2005 11 01, 15:38)
nu gerai.. jei be 'kada' tai tada ar pazystu as jau savo busima dieda ar dar ne  g.gif
bet man tas tavo rimtumas labai jau nerimtas atrodo  mirksiukas.gif

nu nesvarbu, kaip tau atrodo, bet kad jau klausei tai parasysiu tau trumpa aprasyma kas liecia tavo meiles reikalus smile.gif
dariau trumpa tiesu sviesu 3 kortu burima ir iskrito 3 juodos kortos, kas jau nezada nieko gero(gali aisku nepriimti uz gryna piniga).
kortos rodo, kadpas tave dabar dideles meiles nere, o gal ir is vis nera. Viskas kol kas pas ave susije su pinigais ir ju darymu. kalba eina apie finansine sekme, sanderi 10d. 10 men diena, per 10 savaiciu.
darai netinkamaus sprendimus, reiks rinktis arba santykius arba versla.
galu gale laukia didziulis finansinis suklestejimas.
Atsakyti