Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

QUOTE(Insomnia @ 2005 10 23, 12:53)
O man kažkaip ta Genutė pasitikėjimo nekelia  schmoll.gif Verslininkė ir tiek. Visų galų meistrė biggrin.gif Nepatiko man jos požiūris į "klientus". Kažkaip iš aukšto ir su ironija į visus žiūri. Bet gal tik man toks įspūdis susidarė...

na nea schmoll.gif genute tikrai nieko verta.ne tau vienai taip pasirode
buvau pas ja su uosviene pries kokius 5m,tai nieko nepasake.kazkoki veja. doh.gif
kita drauge buvo sirgdama,tai nusprende pasitikrint ka ji pasakys,o gence,ka- sako tu sveika ,viskas tau gerai doh.gif
tai kad sunkiai sergu,,ji atsako.
tai vadinas gerai gydaisi,..... g.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif gerai issivarte?????
tai ka as galiu atsakyt?????
beto yra nuomoniu,jei skaityt,kad dievas duoda dovana padet kitiem,tai neturi imt atlygio.
tiesiog gera verslininke ir psichologe,daugiau nieko.
visada buvo ir yra fanatiku,kurie jais tiki,ir tokios kaip genute,jais naudojas
GRYNA NESAMONE doh.gif
bet yra kartais gyvenimo momentu,kai norisi kreiptis i bet ka ,ar bureja,ar dar ka,bileka....paskui praeina.
siulau,kad greiciau visom tas praeitu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kle0patra @ 2005 10 21, 22:20)
as pernai nuejau pas Genute, ir ta pacia diena, tiksliau vakare labai stipriai susizalojau, patyriau stipria trauma, vat idomu kodel butent ta diena smile.gif
antra karta net baisoka eiti... wink.gif

tokiu atveju genute tave turejo perspeti,kad pasisaugotum biggrin.gif
s...ji ten ka mato.tik gal uztrauke ka,kokia nelaime. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(viketorija @ 2005 09 30, 01:37)
Jei moterytes norit buti laimingos, tai neikit pas jokias burejas ir pranasus. Kiekvienas zmogus turi aura, kuri ji saugo, o tie sarlatanai ta aura is musu atima  nono.gif
Niekada nebuvau pas juos ir neisiu. Laikas viska parodys ir be ju  tongue.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
bis bis pritariu 100%
norejau kazka tokio parasyt,bet tingejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pusaite @ 2005 10 29, 17:16)
kita drauge buvo sirgdama,tai nusprende pasitikrint ka ji pasakys,o gence,ka- sako tu sveika ,viskas tau gerai doh.gif
tai kad sunkiai sergu,,ji atsako.
tai vadinas gerai gydaisi,..... g.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif gerai issivarte?????
tai ka as galiu atsakyt?????


Kai paskaičiau, tai į tavo profaila pažiūrėjau biggrin.gif Galvojau, kiba pažįstama, nes man lygiai lygiai tą patį sakė biggrin.gif Bet nepažįstama schmoll.gif Tai vadinasi, ta Genutė visiems tą patį sako, kas gerai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Insomnia: 29 spalio 2005 - 17:33
QUOTE(Neringa1974 @ 2005 10 13, 14:57)
Laba diena,

Pries kelias dienas palaidojau mama ir niekaip negaliu rasti vietos nusiraminimui. Mire ji staiga ir niekaip negaliu susitaikyti. Tai buvo labai gera, zmones, gamta, gyvunus mylinti moteris ir jos netektis man yra labai skaudi. Noriu paklausti per kiek dienu siela palieka kuna? Gal galima kokiu nors budu iskviesti jos dvasia ir padekoti, kad ji buvo nuostabi mama, nes kai gyva buvo tai tiems keliems graziems zodziams neradau laiko, o dabar negaliu del to sau atleisti ir ta netektis pleso mano sirdi...Gal yra kokiu nors budu paklausti jos ar jai gerai? As kiekviena diena ziuriu i jos nuotrauka prasydama, kad nors mane sapne aplankytu, kad pasaugotu mane is virsaus, bet deja jos nesusapnuoju...Nebuvau labai ideali dukra, bet mylet mylejau ir manau, kad esu verta „geros dukros“ vardo...

Aciu is ankso, Neringa

sielos stiprybes tau ,Neringute.
visad kalbek,bendrauk su ja,ji tikrai girdi,tik jau nekviesk tais spiritiniais seansais jos,netrukdyk jos ramybes.o susapnuot, tu ja susapnuosi.gal jai ten irgi reikia laiko,kaip ir tau?
melskis ir prasyk ramybes jai ir sau.laikykis
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2005 10 29, 19:32)
Kai paskaičiau, tai į tavo profaila pažiūrėjau biggrin.gif Galvojau, kiba pažįstama, nes man lygiai lygiai tą patį sakė biggrin.gif Bet nepažįstama schmoll.gif  Tai vadinasi, ta Genutė visiems tą patį sako, kas gerai atrodo biggrin.gif

panasu kad taip biggrin.gif
bet visad atsiras tikinciu,apgailestauju sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2005 09 17, 18:44)
Buvau ketvirtadienį paklausyti, kaip "aiškiaregė" Genutė iš Rotušės aikštės (Kaune) taurėm groja. Šiaip toks įdomus reginukas ir poveikis kažkoks nuo tos vibracijos yra. Na gydomojo poveikio jokio nepajutau, bet kaip koncertas, tai visai nieko.
O po to "koncerto" galima buvo jai klausimus užduoti. Tai žmonės įvairių dalykų klausinėjo, maždaug, likti Lietuvoj, ar važiuoti į užsienį; darytis operaciją ar nesidaryti ir pan.
Kadangi man neseniai diagnozavo ligą, kurios išgydyti dar neįmanoma, tai ir aš norėjau jos paklausti, kokios mano perspektyvos smile.gif Diagnozės, aišku, nesakiau. Tiesiog priėjau ir paklausiau apie savo sveikatą. O ji sako: tai kad tu sveika. Pasakiau, kad nesveika. O tada ji: tada tave labai gerai gydo biggrin.gif Po to dar pridūrė, kad mano nervų sistema silpna ir kad jei noriu, kad ji optimizmo įkvėptų, ateičiau pas ją į kabinetą  doh.gif
Optimizmo man kol kas pakanka, bet labai rimtai suabejojau, ar toji Genutė yra "aiškiaregė" ax.gif

oi prajuokinai mirksiukas.gif
tai dabar ji ir optimizmu zmones uzpildo biggrin.gif
to dar negirdejau,o ka ten daro?
siaip idomu g.gif
o kaip tavo ligos,jei rimtai?
Atsakyti
QUOTE(ausrytuke @ 2005 10 29, 15:03)

Dar yra bajeriu buve kad nueini ir neburia kortos, tai liepia kita diena ateiti, o pries tai misias uzpirkti arba i cerkve nueiti zvakuciu uzdegti  smile.gif
o mamos bendradarbei is vis pasake kad ne ta gyvenimo kelia pasirinko, kuris jai buvo skirtas, t.y. ne uz to vyro istekejo ir delto negali kortomis isvis nieko jai isburti  schmoll.gif


blink.gif Tai ką - susimoki, o jis - "kortos neburia, sorry", ar kaip??.. g.gif

Ačiū už informaciją, bet pasiskaičiau čia moteriškių atsiliepimų, dar tu prisidėjai, ir ko tai jaučiu, kad tas Sergejus visai manęs netraukia.. schmoll.gif devil.gif fear.gif
laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pusaite @ 2005 10 29, 17:42)
oi prajuokinai mirksiukas.gif
tai dabar ji ir optimizmu zmones uzpildo biggrin.gif
to dar negirdejau,o ka ten daro?
siaip idomu g.gif
o kaip tavo ligos,jei rimtai?


Ot nežinau, kaip ten užpildo biggrin.gif Nes nėjau daugiau schmoll.gif Ji pirmadieniais ir antradieniais vakare priiminėja žmones su sveikatos problemom. Ir registruotis nereikia biggrin.gif Tai va tuo laiku ir siūlė man ateiti.

Dar geriau buvo, kai per tą koncertą sakė: "kas jaučia šaltį, tai turėtų man papildomai 10 Lt paaukoti (įėjimas ir taip 10 Lt), nes pas jus rimtos problemos ir aš daug energijos sunaudoju" biggrin.gif

O viršūnė buvo, kai moteriškė atsistojo ir sako: "aš pas jus jau seniai lankausi, ar man padėjo? nes aš pati tai nejaučiu". O Genutė sako: "na aš tai matau, kad padėjo, bet reikėtų į dar kelis seansus ateiti" biggrin.gif Nuo naivumo ryškiai negydo biggrin.gif
Atsakyti
parasykit mamkos kas jus neramina ir as paziuresiu ka ten mano kortos per atstuma pasakys nail.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo primavera: 31 spalio 2005 - 18:22
QUOTE(primavera @ 2005 10 31, 19:21)
parasykit mamkos kas jus neramina ir as paziuresiu ka ten mano kortos per atstuma pasakys nail.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif thumb_yello.gif thumb_yello.gif thumb_yello.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif megalol.gif megalol.gif megalol.gif megalol.gif
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2005 10 31, 19:26)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif  thumb_yello.gif  thumb_yello.gif  thumb_yello.gif  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  megalol.gif  megalol.gif  megalol.gif  megalol.gif



g.gif rolleyes.gif
Atsakyti