Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

Idomiausia, kad perskaiciau visus 35 puslapius, ir nezinau pas kokia bureja nueiti. Susidare toks vaizdas, kad su burejom, kaip su Teleloto. Tas, kas kartkartem po 2 litukus islosia, sako, kad tas zaidimas didziausia nesamone, tas, kas per 5 metus islose 1 masina, dar 5 metus rekia, kad Teleloto, tai gyvenimo prasme ir esme. Tai turbut ir tikimybe, kad teisingai isburs, kaip ir zaidime, mazdaug 1: 100000?
O gal vis del to patars kas nors bent jau kokia padoresne burejele? Na, bent jau tokia, kuri neirodinetu savo gyvenimo tiesu ir labai nesikeiktu.
Atsakyti
QUOTE(ainax @ 2005 10 13, 18:57)
Idomiausia, kad perskaiciau visus 35 puslapius, ir nezinau pas kokia bureja nueiti. O gal vis del to patars kas nors bent jau kokia padoresne burejele?

Aš tau nemokamai galiu pasakyt...nieko rimto tu gyvenime neišloši, o lakstysi tol, kol išgirsi tai, ką nori...gerai jei tai bus tiesa. O jei kas pasakys nenorimą tiesą - lėksi tol, kol kažkas vis tiek pasakys tai ką nori.... per tuos norus suzinoti kas bus, tave pamazu apleidzia noras gyventi dabartini gyvenima toki, koks yra...o tai reiskia, kad nededi savo gerai ateiciai pamatu, vadinas nieko gero ir nebus....
Atsakyti
As nelakstau. Dar niekada nesu buvusi pas bureja. Bet dabar noreciau. Todel ir prasau patarimo. O siaip tai tu teisi, Ramonija.
Atsakyti
Šiandien šiaip, per daug negalvodama pabandžiau paskambinti Genutei ir prisiregistruoti. Ir ką gi, pavyko smile.gif
Turint omeny, kaip tai sunkiai pasiekiama (kokius du metus bandžiau prisikambinti ir užsiregistruoti pati, nė karto nepavyko), jaučiu, kad tikrai buvo lemta ir man tikrai reikia pas ją. Jau tiek daug klausimų turiu... ax.gif
Uch, laukiu nesulaukiu kitos savaitės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2005 10 20, 13:25)
Šiandien šiaip, per daug negalvodama pabandžiau paskambinti Genutei ir prisiregistruoti. Ir ką gi, pavyko  smile.gif
Turint omeny, kaip tai sunkiai pasiekiama (kokius du metus bandžiau prisikambinti ir užsiregistruoti pati, nė karto nepavyko), jaučiu, kad tikrai buvo lemta ir man tikrai reikia pas ją. Jau tiek daug klausimų turiu...  ax.gif 
Uch, laukiu nesulaukiu kitos savaitės  rolleyes.gif


Čia pas tą Genutę, kur Rotušės aikštėj?
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2005 10 20, 13:25)
Šiandien šiaip, per daug negalvodama pabandžiau paskambinti Genutei ir prisiregistruoti. Ir ką gi, pavyko  smile.gif
Turint omeny, kaip tai sunkiai pasiekiama (kokius du metus bandžiau prisikambinti ir užsiregistruoti pati, nė karto nepavyko), jaučiu, kad tikrai buvo lemta ir man tikrai reikia pas ją. Jau tiek daug klausimų turiu...  ax.gif 
Uch, laukiu nesulaukiu kitos savaitės  rolleyes.gif


as pernai nuejau pas Genute, ir ta pacia diena, tiksliau vakare labai stipriai susizalojau, patyriau stipria trauma, vat idomu kodel butent ta diena smile.gif
antra karta net baisoka eiti... wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kle0patra @ 2005 10 21, 21:20)
as pernai nuejau pas Genute, ir ta pacia diena, tiksliau vakare labai stipriai susizalojau, patyriau stipria trauma, vat idomu kodel butent ta diena smile.gif
antra karta net baisoka eiti... wink.gif


kaip idomiai blink.gif lemtis ko gero unsure.gif , gal nebuvo lemta mirksiukas.gif
Atsakyti
O man kažkaip ta Genutė pasitikėjimo nekelia schmoll.gif Verslininkė ir tiek. Visų galų meistrė biggrin.gif Nepatiko man jos požiūris į "klientus". Kažkaip iš aukšto ir su ironija į visus žiūri. Bet gal tik man toks įspūdis susidarė...
Atsakyti
Gal kuri buvote pas Staselę Kaune kur prie Topolio gyvena, kažin ar išsipildo jos pranašystės, jei kuri buvote pasidalinkite patirtimi, kad aiškiau būtų apie kurią tai jos toks išskirtinis bruožas trumpučiai pirštukai ax.gif
Atsakyti
Gal dar atsirastų kokių atsiliepimų apie Sergejų iš Vilniaus?? Labai susidomėjau, bet vis dar dvejoju...
Atsakyti
QUOTE(Kootwella @ 2005 10 29, 12:24)
Gal dar atsirastų kokių atsiliepimų apie Sergejų iš Vilniaus?? Labai susidomėjau, bet vis dar dvejoju...


sake kainos pas ji pakilo ir dabar jau 50lt nori rolleyes.gif Buvo mamos bendradarbe pas ji ir dar pas pora bureju, tai sake Sergejus normaliausias biggrin.gif
As esu buvus keleta kartu, tai vieni dalykai issipildo, kiti ne rolleyes.gif pastebejau kad daugiausia issipildo tie dalykai kuriais netikiu, atsimenu su juo buvau net susigincijus kai isbure man kelione, kad pasiulys pazystamas draugas ir ta kelione nieko nekainuos, tik kiek pati savo islaidoms isleisiu smile.gif sedejau ir aiskinau jam kad tokia kelione turejau, o jis vistiek kad bus na ir ka po puses metu grupiokas pasiule i Svedija keliauti nemokamai, visai kaip ir isbure biggrin.gif Siaip yra pasakes ka tuo metu jauciu, charakterio savybes nusake - nu gal ir geras psichologas kaip kiti sako, nezinau unsure.gif o siaip isburimas sakyciau 50/50 bent jau mano atveju rolleyes.gif
dar ka pastebejau turi jis tokiu idomiu tikejimu su Dievu susijusiu, tarkim liepe per Velykas sventintu kiausiniu nevalgyti, nes kazkas su busimu nestumu atseit bus negerai - gerai kad as kiausiniu nemegstu biggrin.gif
Dar yra bajeriu buve kad nueini ir neburia kortos, tai liepia kita diena ateiti, o pries tai misias uzpirkti arba i cerkve nueiti zvakuciu uzdegti smile.gif
o mamos bendradarbei is vis pasake kad ne ta gyvenimo kelia pasirinko, kuris jai buvo skirtas, t.y. ne uz to vyro istekejo ir delto negali kortomis isvis nieko jai isburti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*Zuika* @ 2005 10 24, 15:28)
Gal kuri buvote pas Staselę Kaune kur prie Topolio gyvena, kažin ar išsipildo jos pranašystės, jei kuri buvote pasidalinkite patirtimi, kad aiškiau būtų apie kurią tai jos toks išskirtinis bruožas trumpučiai pirštukai  ax.gif

Buvau.Tai tokias nesąmones kalbėjo, kad nė ne į tą pusę.Iš pradžių dar klausiau, paskui jau pradėjau sakyti,kad yra ne taip, kaip ji sako.Nieko konkretaus, nieko tikslaus, atrodo, visai ne apie mane kalba.Labai nusivyliau.....Tai buvo prieš gerą pusmetį, bet iš to, ką pranašavo ateičiai, tai irgi niekas neišsipildė. O jau turėjo tiek visko atsitikti, jos žodžiais tariant "iki rudens". Tik nesakė iki kurio... tongue.gif
Atsakyti