Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

Niu kaip mergytės pasibūrinėjot? Sėkmingai? Ar Regina nenusivylėte? Mane kažkaip sudomino ax.gif

Api ebūrėja Silviją (Lvovo 13). Ją man rekomendavo podružkė. Tai jai ir kelionę, ir meilužį išpranašavo-ji tik juokėsi, nes net neketino nei keliaut, nei juolab, meilužio ieškot. Išsipildė. To sužavėta nuėjau ir aš, tačiau....man kažkaip g.gif kažkas g.gif nu ką aš žinau. Dėl mokslo išsipilė, kad baigsiu be problemų, bet tą aš ir pati žinojau (dešimtukai, devintukai ir kartais aštuntukai ir taip būrė gerą pabaigą mirksiukas.gif ). Na dar pasakė, kad su tuometiniu vyru nieko gero nebus, nes jis neapsisprendžia ir yra susipainiojęs meilės reikaluose. Pasakė, jog vyru, tai ne jis bus, tačiau jo mesti nereikėtų-niu kaip tik buvau susiruošusi, tai ir nemečiau. Tik va galvoju kodėl? Nesakiau jai, kad jis vedęs ir pati žinau, jog retas atvejis, kad tokie lėkia su meilužėm tuoktis hah.gif hah.gif hah.gif . Tik niekaip nesupratau kodėl jo mesti negalima, tai šiemet nusprendžiau, kad pats laikas, kad ir kaip patogu su juo doh.gif . Karjerą baisingą žadėjo, niu jo, jau keturi mėnesiai kaip karjeros viršūnėje-bedarbiauju g.gif Tai net nežinau. Draugei 100 proc.teisybės, o man gal kokie 10 proc.
Atsakyti
kiek paskaiciau, tai wieniems gerai kitiems blogai isburia, gal cia nuo menulio fazes priklauso g.gif
buwau pas regina, tai ka as zinau, teket negreit rusiuos, turesiu sunu...

istekejusi as senai ir turiu dukra...
pati paklausia, kai atsakai tai sako, tai jo wat as ir matau... tai taip gaunas kad pati sawe isburiu..
o jei neatsakai, kazko tai iswis pasake, negaliu prieiti prie tawo biolauko, jei neprieisiu tais ishsikirsim nebursiu as tau..
gal baznycioj senai buwai, sakau ne wakar, tikrai? sakau tikrai..
nu wien zozdiu wieni wartai, bent jau man tai tikrai nepasiseke palikau 20 lt uz nieka, man susidare ispudis , kad ji ne welnio nemok tik gera psichologe ishsiklausineja o paskui patrineja..
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2005 09 07, 20:09)
Smurka tu man labai patinki,ale negaliu pakest kai tavo avataro man nerodo  tongue.gif laugh.gif

Ir man nerodo biggrin.gif biggrin.gif

Ale mergos, jūs ką, pašėlot su tom būrėjom? Kaip galima tokiom nesąmonėm tikėti? Man net skaityt gėda. Jokios emancipacijos doh.gif
Atsakyti
Šiaip nebetikiu aš tom būrėjom, buvau turbūt pas kokias šešias ir nei viena teisybės nepasakė. Esu buvus pas aiškiaregę, jos tokios įdomios akys rodos kiaurai mato, peržvelgė mane ir visas ligas tiksliausiai pasakė, bet tik dėl ligų buvo teisi nes išpranašauta ateitis visai nesipildė. Dauguma tai pačios nori ištraukti iš paties atsakymą o po to persako kitais žodžiais kaip savo.
Manau būrėja visų pirma turi būti geras žmogus, ir tikrai neplėšti pinigų didelėm sumom. Jei jau daug užsiprašo tai iš karto įtarimas kyla kad tik moka pinigus melžti. Kadaise esu buvus pas tokią seną moteriškę, labai geras žmogus buvo visą dūšią galėjai išliet ir teimdavo penkis litus. Tai jinai kiek pasakė dalis išsipildė, gaila ne viską prisimenu. Iš tokios išėjus tiek geros energijos pasikrauni, rodos gyvenimas prašvinta. Turbūt žmonės dėl to ir eina pas tas būrėjas kaip pas psichologą, jei pasako kad viskas gerai bus ir lengviau pasidaro.
O paskutinė kur buvau pasakė kad niekada vaikų neturėsiu cry.gif , na nesinori tikėti bet laikas parodys.
Atsakyti
Jei moterytes norit buti laimingos, tai neikit pas jokias burejas ir pranasus. Kiekvienas zmogus turi aura, kuri ji saugo, o tie sarlatanai ta aura is musu atima nono.gif
Niekada nebuvau pas juos ir neisiu. Laikas viska parodys ir be ju tongue.gif
Atsakyti
Gerai, kad cia paskaiciau apie Svetlana nes jau buvau susigundziusi lekti pas ja, nes draugei ji labai daug teisybes pasake, nors kai kuriais faktais ji abejojo
Pries kokius 3 metus buvau kaune pas Svetlana (dauksos gatveje dirbO)
turejau rimtu problemu su mokslais, tai pasake kad viskas bus o.kir taip ivyko (nors kabejo 14 skolu)ir apie dabartini vyra pasake ir kad pirmas berniukas bus
na taip ir yra biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena,

Pries kelias dienas palaidojau mama ir niekaip negaliu rasti vietos nusiraminimui. Mire ji staiga ir niekaip negaliu susitaikyti. Tai buvo labai gera, zmones, gamta, gyvunus mylinti moteris ir jos netektis man yra labai skaudi. Noriu paklausti per kiek dienu siela palieka kuna? Gal galima kokiu nors budu iskviesti jos dvasia ir padekoti, kad ji buvo nuostabi mama, nes kai gyva buvo tai tiems keliems graziems zodziams neradau laiko, o dabar negaliu del to sau atleisti ir ta netektis pleso mano sirdi...Gal yra kokiu nors budu paklausti jos ar jai gerai? As kiekviena diena ziuriu i jos nuotrauka prasydama, kad nors mane sapne aplankytu, kad pasaugotu mane is virsaus, bet deja jos nesusapnuoju...Nebuvau labai ideali dukra, bet mylet mylejau ir manau, kad esu verta „geros dukros“ vardo...

Aciu is ankso, Neringa
Atsakyti
Neringa, užjaučiu Tave, dėl mamytės mirties. Tik nesugalvok jos sielos kviesti ir drumsti ramybės. Jei nori kažką pasakyti, sakyk, ji tave išgirs ir nereikia tam kviesti sielos. Nekvailiok.
Atsakyti
QUOTE(mamenas @ 2005 09 26, 13:36)
Ale mergos, jūs ką, pašėlot su tom būrėjom? Kaip galima tokiom nesąmonėm tikėti? Man net skaityt gėda.

Žinote, man irgi ...būrėjos yra šarlatanės...negalima žinoti visko apiie viską. tai yra rimtas mokslas ir tai pasirenkama tik viena sritis....va tada galima kalbėti apie kažkoki tikruma..aš asmeniškai labai daug gilinausi šiuolaikinės praktinės buitinės aiškiaregystės srityje. Joje šį tą ir suprantu...o dvasių pasaulis visai ne mano sritis...beje joks save gerbiantis astrologas į jį ir nelenda, nes negalima.
Atsakyti
QUOTE(Pampuškiukas @ 2005 10 13, 14:26)
Neringa, užjaučiu Tave, dėl mamytės mirties. Tik nesugalvok jos sielos kviesti ir drumsti ramybės. Jei nori kažką pasakyti, sakyk, ji tave išgirs ir nereikia tam kviesti sielos. Nekvailiok.



Nenoriu drumsti jos ramybes jokiais budais, tik noriu, kad ji mane isgirstu ir kad jai butu tik gerai...Labai noreciau, kad nors sapne mane aplankytu. As su ja kalbejau is ryto, o po pusantros valandos ji jau buvo mirusi. Ja is manes "pavoge", o skausmas yra begalinis ir nezmoniska tustuma...
Aciu uz patarimus.
Atsakyti
Nenoriu drumsti jos ramybes jokiais budais, tik noriu, kad ji mane isgirstu ...
Labai noreciau, kad nors sapne mane aplankytu.

Jei tiki dvasios pasauliu, Ji tikrai tave girdi ...negali mama negirdėt savo vaiko ...ir tu gali "išgirst" (kabutėse, nes ne atseit, bet tiesiog kitaip) jos atsakymą, juk pažinojai ją...ir turbūt nuspėji, kad greičiausiai ji tave toje situacijoje būtų norėjusi nuramint...tokio akivaizdaus atsakymo, kokį patiriame bendraudami čia, deja, bet nebeišgirsi. Bet tai nėra viskas... Galų gale turi didelę "krūvą" jos genų , t.y. tą dalį jos, kuri gyvena su tavimi ir kuri tau taip pat turėtų "kalbėti" apie ją.
O tie dvasios iššaukinėjimai tikrai neduos nieko gero ... nei tau, nei jai...tas vadinama spiritizmu ir gerais dalykais čia nekvepia. Kaip pasakytų senoliai "velnio darbas, o velnias meluoja". Rimtai mirksiukas.gif
Ir į sapnus ji kada nors ateis, bet ne pagal užsakymą...tiesiog sulauksi ir nustebsi...
Stiprybės tau.
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2005 10 13, 16:17)
Nenoriu drumsti jos ramybes jokiais budais, tik noriu, kad ji mane isgirstu ...
Labai noreciau, kad nors sapne mane aplankytu.

Jei tiki dvasios pasauliu, Ji tikrai tave girdi ...negali mama negirdėt savo vaiko ...ir tu gali "išgirst" (kabutėse, nes ne atseit, bet tiesiog kitaip) jos atsakymą, juk pažinojai ją...ir turbūt nuspėji, kad greičiausiai ji tave toje situacijoje būtų norėjusi nuramint...tokio akivaizdaus atsakymo, kokį patiriame bendraudami čia, deja, bet nebeišgirsi. Bet tai nėra viskas... Galų gale turi didelę "krūvą" jos genų , t.y. tą dalį jos, kuri gyvena su tavimi ir kuri tau taip pat turėtų "kalbėti" apie ją.
O tie dvasios iššaukinėjimai tikrai neduos nieko gero ... nei tau, nei jai...tas vadinama spiritizmu ir gerais dalykais čia nekvepia. Kaip pasakytų senoliai "velnio darbas, o velnias meluoja". Rimtai  mirksiukas.gif
Ir į sapnus ji kada nors ateis, bet ne pagal užsakymą...tiesiog sulauksi ir nustebsi...
Stiprybės tau.


Nuosirdus aciu uz palaikyma
Atsakyti