Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

QUOTE(nomi @ 2005 08 24, 18:08)
Merginos , o ar Regina iš Antakalnio bendrauja lietuviškai?
Aš buvau pas Svieta iš Pašilaičių tai ji man irgi nepatiko  doh.gif , nieko pati nepasakoja kiek paklausiau tiek paskė  schmoll.gif ir tai nieko konkretaus, o ėjau su dideliu klausimu taip ir nesupratau , atsakymo. Del to norečiau pas kita nueiti ir paliginti ir taip ant širdies neramu del kaiko. sad.gif

Žinau būrimo virtuvę iš kitos pusės taip sakant. Būrėja supranta iš kūno kalbos ko tikisi klientė: stebi veido išraiškas, rankų judesius, kvėpavimą. Nepastebimai pratestuoja kur link pasakoti. O dažniausiai ateina nelaimingos meilės vejamos merginos, čia kaip iš vaiko saldainį atimti. Jeigu reikia patarimo, tai reikia pasitarti su savim padedant psichologui ar draugei
Atsakyti
Kažin, ką galėtų reikšti: vakar sėdžiu sau, žiūriu teliką, taip gerai nusiteikusi... Ant lentynos dvi žvakidės stiklinės stovi, be žvakių (sudegusios jau jos)...
Tai va, ir staiga bac, viena žvakidė subyrėjo, sprogo, nu nžn, kaip išsireikšt, lyg ją kas suspaudęs smarkiai būtų...
Tai va, dabar galvoju: gal tai koks blogas ženklas??? unsure.gif verysad.gif
O šiąnakt sapnavau savo prosenelę, jau seniai mirusią. Ji tokia nelaiminga buvo, skundėsi, kad jai labai blogai unsure.gif
Gal biški ne šitoj temoj parašiau, bet palieku ir čia, gal kas man atsakys ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilione: 05 rugsėjo 2005 - 13:43
Mano kolegė iš LNK televizijos turi duomenų apie Esmeraldos šarlatanizmą ir ketina ją demaskuoti. Todėl jinai prašė, kad atsilieptų tos, kurios turėjo reikalų su ta aferiste. Būkit geros, parašykit man savo koordinates į asmeninę
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2005 09 07, 19:32)
Mano kolegė iš LNK televizijos turi duomenų apie Esmeraldos šarlatanizmą ir ketina ją demaskuoti. Todėl jinai prašė, kad atsilieptų tos, kurios turėjo reikalų su ta aferiste. Būkit geros, parašykit man savo koordinates į asmeninę


Pardon,as cia ne i tema ax.gif
Smurka tu man labai patinki,ale negaliu pakest kai tavo avataro man nerodo tongue.gif laugh.gif
Atsakyti
Sveikos,

Noreciau ir as patekti pas bureja, bet kai pasiskaitau, tai nieko gero neradau, nebent ti Regina antakalny, bet buwau antakalny, bet wardo neprisimenu blush2.gif gal cia ta pati?
Tai ta is koneweike pasake tos siuolaikines moterys nezino ko nori, kad wyra i kapus nuwesiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif , tai cia gal sita g.gif ? Bet ji man nieko nepasake, bet buwo sesuo ir sako koks wardas, oj siandien vien nijoles pas mane , paskui ir man ta pati pasake, tai man tas nepatiko smile.gif smile.gif
Morkunas, tai nuglemze 200 lt. per du kartus po 10 min, kazka wale, liepe knyguciu pirktis, nu wien zodziu pinigu lupimas, nors oficliai biggrin.gif biggrin.gif orderius israse, nors mama buwo paskaitoj, tai jai patiko, skaiciau jo knyga, tai idomi, bet kai paeme tuos pinigus per 10 min, darbo tai nusiwyliau:)
Virginija Kovoliuko g. daug sneka greitai zemaitiskai 10 min apie sunus, 10 min atsiliepineje telefonu ir likusias greitakalbe apie tawe, jei iswiso to isejusi ka nors supratusi, tai tu vunderkindas:))))))))))))))))))))))))))))))))))
wat ir wisa mano patirtis:)
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2005 09 07, 20:09)
Pardon,as cia ne i tema  ax.gif
Smurka tu man labai patinki,ale negaliu pakest kai tavo avataro man nerodo  tongue.gif laugh.gif

Ir ką dabar aš galiu padaryt? Baleriną mano išmetė, mano abrozdėlį po vandeniu irgi išpirdolino, papingosios dainininkės nebeleidžia įsidėt. Nu tikri abrakadabra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilione @ 2005 09 05, 15:15)
Kažin, ką galėtų reikšti: vakar sėdžiu sau, žiūriu teliką, taip gerai nusiteikusi... Ant lentynos dvi žvakidės stiklinės stovi, be žvakių (sudegusios jau jos)...
Tai va, ir staiga bac, viena žvakidė subyrėjo, sprogo, nu nžn, kaip išsireikšt, lyg ją kas suspaudęs smarkiai būtų...
Tai va, dabar galvoju: gal tai koks blogas ženklas??? unsure.gif  verysad.gif
O šiąnakt sapnavau savo prosenelę, jau seniai mirusią. Ji tokia nelaiminga buvo, skundėsi, kad jai labai blogai unsure.gif

Jei taip pažvelgti senobiškai- susapnavai mirusį ir dumi pas klebonėlį mišių užpirkt.
Dar tai gali būti paprasčiausias ilgesys, o jei sapninyko prasmėm nagrinėt, tai svarbiausia, ką ji sakė, tada bus aišku: ar gėlyčių ant kapo, o gal koks rimtas perspėjimas apie nelaimę, gal ko pasisaugoti reiktų...
O žvakidė- tai jau čia fizikos dėsniai. Daiktai turi vidinius įtempimus ypač stiklas, todėl jei pažeista gamybos technologija, jėgų veikiančių daiktą atstojamoji gali... na žodžiu persitempė ir plopt tongue.gif
Atsakyti
Sveikutes,

O gal kas kada nors girdejote bureja-ekstrasense (kaip nepavadinsi, taip nepagadinsi) Jevgenija is Kauno? Tai buvo pakankamai seniai. As pas ja buvau keleta kartu, tai nuostabiai viskas issipilde. Zinoma, viska supranti po laiko, nes kazka pamirsti, i kazka neatkreipi demesio. Siaip ji labai miela ir maloni moteriske, bendraudavo rusiskai. Pinigu pati neimdavo, tik visi palikdavo savo nuoziura.
Atsakyti
QUOTE(mamusiuka @ 2005 08 01, 12:37)
Papasakokit plačiau apie Svietą  ax.gif nemačiau laidos Nuo iki tai labai įdomu pasidarė mirksiukas.gif



buvau ir aš pas tą Svetą prieš gerus metus,tai ji iškarto pasakė,kad ji atsako tik į užduodamus klausimus blink.gif žinoma atėjau visiškai tam nepasiruošus..beto vis manęs klausė ar aš kartai nenėščia,kad mato jog "aplinkui sūkasi" sūnus...absurdai sakyčiau,nekitaip sad.gif

Frosted-Berry suintrigavai nurodytu adresu geležinio vilko g. rolleyes.gif tai gal tokia moteriškė,apie 40 metų ilgais juodais plaukais?gyvena 1 aukšte...jei taip tai labai ją rekomenduoju,nes būdama 17 metų pas ją lankiausi,jį man iš tuometinio vaikino nuotraukos,pasakė tikrą tiesą(kad buvo vedęs,kalėjo ir pan.) ir pasakė tokių įvykių kurie tada atrodė juokingi,bet po pusmečio pildėsi ir tada nustebdavau blink.gif taip išpranašavo pažinti su vyrų,bet apie ateitį neką atsiminiau,nes jį sakė ne tai ką aš norėjau girdėti,o dabar gaila sad.gif jei kada dar eičiau,tai tik pas ją mirksiukas.gif

dar kažkada buvau pas zoja,stadiono g.(prie gimdymo namų) tai nelabai man patiko,aišku jos seansas trunka apie 2 val.žaidžia su kavos tirščiais,taro kortom,paprastom kortom ir numerologija,bet tiesos apie 50 proc. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SATIDE: 09 rugsėjo 2005 - 13:23
[quote=SATIDE,2005 09 09, 13:23]
buvau ir aš pas tą Svetą prieš gerus metus,tai ji iškarto pasakė,kad ji atsako tik į užduodamus klausimus blink.gif žinoma atėjau visiškai tam nepasiruošus..beto vis manęs klausė ar aš kartai nenėščia,kad mato jog "aplinkui sūkasi" sūnus...absurdai sakyčiau,nekitaip sad.gif

Frosted-Berry suintrigavai nurodytu adresu geležinio vilko g. rolleyes.gif tai gal tokia moteriškė,apie 40 metų ilgais juodais plaukais?gyvena 1 aukšte...jei taip tai labai ją rekomenduoju,nes būdama 17 metų pas ją lankiausi,jį man iš tuometinio vaikino nuotraukos,pasakė tikrą tiesą(kad buvo vedęs,kalėjo ir pan.) ir pasakė tokių įvykių kurie tada atrodė juokingi,bet po pusmečio pildėsi ir tada nustebdavau blink.gif taip išpranašavo pažinti su vyrų,bet apie ateitį neką atsiminiau,nes jį sakė ne tai ką aš norėjau girdėti,o dabar gaila sad.gif jei kada dar eičiau,tai tik pas ją mirksiukas.gif


O tai gal telefonciko galima butu?
Atsakyti
tai kad telefončiko nežinau,pasiieškok temoje apie burėjų adresus,ten kažkur turėtų būti mirksiukas.gif
Atsakyti
Buvau ketvirtadienį paklausyti, kaip "aiškiaregė" Genutė iš Rotušės aikštės (Kaune) taurėm groja. Šiaip toks įdomus reginukas ir poveikis kažkoks nuo tos vibracijos yra. Na gydomojo poveikio jokio nepajutau, bet kaip koncertas, tai visai nieko.
O po to "koncerto" galima buvo jai klausimus užduoti. Tai žmonės įvairių dalykų klausinėjo, maždaug, likti Lietuvoj, ar važiuoti į užsienį; darytis operaciją ar nesidaryti ir pan.
Kadangi man neseniai diagnozavo ligą, kurios išgydyti dar neįmanoma, tai ir aš norėjau jos paklausti, kokios mano perspektyvos smile.gif Diagnozės, aišku, nesakiau. Tiesiog priėjau ir paklausiau apie savo sveikatą. O ji sako: tai kad tu sveika. Pasakiau, kad nesveika. O tada ji: tada tave labai gerai gydo biggrin.gif Po to dar pridūrė, kad mano nervų sistema silpna ir kad jei noriu, kad ji optimizmo įkvėptų, ateičiau pas ją į kabinetą doh.gif
Optimizmo man kol kas pakanka, bet labai rimtai suabejojau, ar toji Genutė yra "aiškiaregė" ax.gif
Atsakyti