Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

Merginos , o ar Regina iš Antakalnio bendrauja lietuviškai?
Aš buvau pas Svieta iš Pašilaičių tai ji man irgi nepatiko doh.gif , nieko pati nepasakoja kiek paklausiau tiek paskė schmoll.gif ir tai nieko konkretaus, o ėjau su dideliu klausimu taip ir nesupratau , atsakymo. Del to norečiau pas kita nueiti ir paliginti ir taip ant širdies neramu del kaiko. sad.gif
Atsakyti
Gal galit pasakyti ar keliant kortas reikia paisyti mėnulio. Nes kartais neburia būtent per delčią.
Atsakyti
QUOTE(nomi @ 2005 08 24, 16:08)
Merginos , o ar Regina iš Antakalnio bendrauja lietuviškai?
Aš buvau pas Svieta iš Pašilaičių tai ji man irgi nepatiko  doh.gif , nieko pati nepasakoja kiek paklausiau tiek paskė  schmoll.gif ir tai nieko konkretaus, o ėjau su dideliu klausimu taip ir nesupratau , atsakymo. Del to norečiau pas kita nueiti ir paliginti ir taip ant širdies neramu del kaiko. sad.gif


Regina iš Antakalnio bendrauja lietuviškai. Bet moteriškė bajava, moka riebiai ir rusiškai nusikeikti biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,
Gal kas buvote pas Sofija (Kaunas)? Ar tai sazininga moteris, ar daug pasake ir kiek galima ja tiketi (nes dedant kortas yra pasakoma kai kurie praeities ir dabarties faktai, o tai leidzia tiketi, kad ateiti nuspeja...
Atsakyti
sveikos mergaites,
gal galetumet man permesti Reginos nr is antakalnio, skambinau tuo kur is adresu:sake ne ten pataikiau doh.gif tai gal kuri buvot neseniai ir galit imest man jos nr biggrin.gif busiu labai labai dekinga
Atsakyti
Buvau vakar pas Regina Antakalny, labai patiko.O pasake tiek daug apie mane, kad is jos isejau lengvam soke wacko.gif Be to, ji nebloga psichologe ir siaip paprasta ir faina moteriske, kartais ir nusikeikia taip kietai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spurgute @ 2005 08 25, 12:08)
sveikos mergaites,
gal galetumet man permesti Reginos nr is antakalnio, skambinau tuo kur is adresu:sake ne ten pataikiau  doh.gif tai gal kuri buvot neseniai ir galit imest man jos nr biggrin.gif  busiu labai labai dekinga

Numeris jos 2340784 ax.gif
Atsakyti
Nu, Shalimar, ir kaip mūsų kelionė į Turkiją?
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2005 09 02, 15:14)
Nu, Shalimar, ir kaip mūsų kelionė į Turkiją?

Kelione mate, bet daug neakcentavo, tik viena zmogu labai iskeike ir i suns dienas isdejo, sako censored2.gif tu su juo susitikti ruosiesi, juk zinau, kad ruosiesi mad.gif
Dar sake, kad mano aura labai sviesi ir sviesus plaukai man idealiai tinka, geras jegas pritraukia angel.gif ax.gif
Atsakyti
shalimar kiek regina nuplese is taves uz toki geri?
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2005 09 02, 15:25)
shalimar kiek regina nuplese is taves uz toki geri?

20 lt ax.gif
Atsakyti
tai ne karve kainavo laugh.gif reiks ir man uzsirasyti
Atsakyti