Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

QUOTE(anna @ 2005 08 18, 09:08)
Čia tau bet kuris normalus astrologas gali tai pasakyti, ir visai nebūtina eiti tik pas ją, bet aišku, kaip tau geriau..


Nesutinku, sitas darbas reikalauja daug visokiu paskaiciavimu. eikai atsizvelgti i daugybe niuansu smile.gif
Gal pati bandei skaiciuoti?
Atsakyti
Aš ne astrologė
juk sakiau, normalus, ta prasme,kuris tikrai žino ką daro,o ne tik šiaip apgaudinėja žmones,o laiko toks paskaičiavimas užima, jei paprašai,tai jie dažniausiai ne prie tavęs skaičiuoja, o tiesiog kai turi laiko pasidaro viską ir po to jau tave pasikviečia papasakoti esmės..na bent jau man taip darė tongue.gif
Atsakyti
sveikutes,
gal kas zinot kas uzsiimeja chiromantija ir nusimano?
sesuo baldelina ir nori pabandyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pasimetele @ 2005 08 17, 16:01)
o kaip tau? man labai idomu, nes sia savaite galvoju vien tik del jos i vilniu vaziuot, tai idomu verta ar nelabai


Man tai ji patinka. Tikrai prikolna moteriškė thumbup.gif Iš jos išeini prisipildžius daug energijos ir pasitikėjimo savimi. Ką sakė 100 % neišsipildė, bet 90 tikrai tongue.gif Anksčiau, kai sirgau depresija, tai tik po jos apsilankymo mano gyvenimas prašviesėjo ir sveikata pradėjo gerėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pasimetele @ 2005 08 16, 14:44)
niu pasakok apie regina viska.. labai jau as pas ja uzsimaniau nueti, tik kad iki vilniaus niekaip nedavaziuoju  cry.gif


Vaziuoti is kito miesto pas ja tikrai neapsimoka. Eiline bureja burianti kortomis. Nieko ypatingo. Negaliu pasakyt, nei kad bloga, nei, kad gera. Paeme 20lt. Na nebuvo gaila tik del to, kad papasakojo, kad bus mano grazus gyvenimas, vistiek yra kazkokia galimybe, kad issipildys, tai nors nuotaika pakelia smile.gif
Apie praeiti nieko nesake, zodziu, nemanau, kad ji turi kazkokiu ypatingu sugebejimu, isskyrus tuos, kad moka kortu reiksmes... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasare @ 2005 08 16, 20:39)
Dažnai burtis negalima nono.gif


Uuups, tikiuosi nieko bloga neatsitiks.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nilka @ 2005 08 19, 08:15)
Man tai ji patinka. Tikrai prikolna moteriškė thumbup.gif  Iš jos išeini prisipildžius daug energijos ir pasitikėjimo savimi. Ką sakė 100 % neišsipildė, bet 90 tikrai tongue.gif Anksčiau, kai sirgau depresija, tai tik po jos apsilankymo mano gyvenimas prašviesėjo ir sveikata pradėjo gerėti smile.gif


Na pasisneket su ja ir igaut pasitikejimo savim ir pasikelt nuotaika tikrai galima. Kam 20lt nera didziuliai pinigai, tai gal ir verta!
O del issipildymo, tai net nezinau, kas turetu issipildyti, nes visiskai nieko konkretaus man nepasake. Ka nors sako ir prideda, kad nebutinai taip ir bus biggrin.gif O, kad ka nors siek tiek konkreciau pasakytu, turi jai viska pati issipasakot. Is pat pradziu, kai bandziau tylet ir neatsakinet i jos klausimus, jis vos ne supyko, kad mazdaug, jei as neatsiversiu, tai ir neiseis nieko isburt doh.gif
Atsakyti
sveikutes

Buvau ir as kelis kartus pas skirtingas burejas, vienos sake daugiau teisybes kitos maziau, siaip man atrodo daug kas priklauso nuo poziurio ir nusistatymo su kuriuo eini pas jas
Atsakyti
Eria, nu kazkaip keista..as kai ejau, specialiai nieko nesakiau, kad nebutu galimybes jai ten is mano info kazka sakyti. Tuo metu buvau gilioj depresijoj , kad negaunu darbo jau antrus metus. Ji man is karto pasake, kad dominuoja darbas, kad arba keisiu, arba gausiu nauja (kadangi nezinojo, kad sedziu namie su vertimais), pasake, kad nusimato didele kelione ir tolima (tada kaip tik vaziavau i Japonija), pasake apie seimynine padeti, zodziu, ko nuejau, ta gavau ir paskui idemiai stebejau ar pildysis. kadangi, tai buvo pirmas mano gyvenime ejimas pas burejas, tai turiu apsakyti, kad nepasijutau apgauta ar prastai isburta:). Gal tu turi didesne patirti ir tikejaisi, kazko super? be to, kam eiti aps bureja, jei viskas gerai klostosi?
Cia tik siaip mano nuomone..aisku, kad ir bureja gal per pora metu pasikeite (galiausiai nejauna) gal papuiko..zodziu. Pasakiau savo nuomone
Hau
Atsakyti
Sveiki gal kas zinote Sofijos budavo urmo bazeje kordinates aciu,parasykit i a.z. kiek esu kur buvusi tai tik ji man pasakydavo,o ta Genute zymioji tai man pati sake as nematau ateities sakyk problema ir diskutuosim tai kaip psichologas gal.
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2005 08 10, 13:59)
O as buriausi pas LIBRA ( cia musu forumiete ) per atstuma. Na jinai numerologija man padare, t.y. paskaiciavo pagal gimimo metus ir dar per atstuma kortas isdeliojo, na tai galiu pasakyt tiek, kad tas kas vyksta dabar - ji pataike kaip pirstu i aki, ir apie tokius dalykus, apie kuriuos apart manes niekas nezino, ir dar apie ateiti - tai irgi kaip pirstu i akis, ka as jau planuoju daryt, nu ziuresiu kaip bus su ta tolimesne ateitimi.....Bet man labai patiko, 30 Lt, ir niekur eiti nereikia - per kompa isbure  blush2.gif

OHO thumbup.gif rolleyes.gif LIBRA rekomendacijos thumbup.gif o pinigus pavedimu inetu galima????? wink.gif
Atsakyti
ALCHEMIE, saunu, jei taves nieko neklausinejo ir daug atspejo thumbup.gif . O as papasakojau, kaip man pas ja buvo. Irgi nenorejau nieko sakyt, ir is pradziu kai klausinejo, vis ka nors numykdavau, kad nezinau ar panasiai. Tai ji man iskart taip ir pasake, kad jei "neatsiversiu", tai nepavyks nieko isburt doh.gif .
Ir kam tikrai sunkus gyvenime laikotarpis, gal ir verta nueit, nes nuotaika, tai tikrai turetu pakelt smile.gif .

Va, buvau nuejus ir pas ta Sveta Pasilaiciuose. Prasikeikiau schmoll.gif ! Taip buvo gaila tu 20lt doh.gif Tikrai nei puses tiek nebuvo verta moket uz tas 5-10min vos ne vien patylejimo, bet, kad smulkiau neturejau. As nezinau, ar tai ji ten pervargus buvo, ar kas jai. Bet ji net nesistenge man ka papasakot. Is pradziu isdeliojo kortas ir kazka pasake, bet nieko labai konkretaus, kai ko neatspejo visai. O paskui ji man: klausk kas tave domina ir trauk kortas. O as nebuvau tam pasiruosus ir net nezinojau ka man cia klaust, nes tokiu kaip svarbiu sprendimu ar rimtu klausimu neturiu. Tai klausinejau bile kokiu nesamoniu, nors ji pries tai apibendrintai apie tai jau buvo kalbejus. Tai kai ka vos ne atvirksciai vel sake, arba isvis nieko nesake, tik kad viskas gerai bus. Arba kaip as pasirinksiu, taip ir bus doh.gif Zodziu.... schmoll.gif
Atsakyti