Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

As pirma karta daviau 20 lt, nes ji man ir apie seima ir apie sveikata ir apie mano asmenini gyvenima viska susake, o paskui kai antra syki ejau grynai del vaiko paklausti, tai ji paziurejo susake, kad buvo sakiusi apie ateiti (o dalis jau buvo isipildziusi) ir pasake, akd del vaiko nesijaudinciau ir kaip elgtis, kad butu maziau problemu, tada palikau 10 lt. Tik pas ja pasikambink ir uzsirasyk, nes kartais ji buna uzimta, kartais ir ta pacia diena gali.
Beje, labai idomiai buvo, atejo mano drauge pas ja , o ji sako, tai ka dukrytes lauki (drauge dar nezinojo, kad nescia) ne sako nelaukiu. po savaites pasidare nestumo testa - akurat, paskui gime dukryte.
Atsakyti
Alchemie, o kaip tą Reginą surasti? Gal gali jos kontaktus parašyti?
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2005 08 11, 12:49)
Beje, labai idomiai buvo, atejo mano drauge pas ja , o ji sako, tai ka dukrytes lauki (drauge dar nezinojo, kad nescia) ne sako nelaukiu. po savaites pasidare nestumo testa - akurat, paskui gime dukryte.

geras, reiks nueiti kiba kada kai busiu vilniui..

QUOTE(miau @ 2005 08 11, 15:52)
Alchemie, o kaip tą Reginą surasti? Gal gali jos kontaktus parašyti?

gi rase jau kad yra temoje 'Bureju adresai' mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš Raseiniuose pas vieną gerą esu buvusi. Draugė nusivedė prieš kokius 4 metus.Tai ką sakė, išsipildė viskas, bent jau kas galėjo išsipildyti iki šiandien. Nors daug kuo netikėjau.Taigi prieš porą mėnesių vėl nuvažiavau pas ją. Apie dabartį ir praeitį pataikė kaip pirštu į akį. O ateitis- bus matyti,nes ir vėl nesinori tikėti.O ir draugė buvo 2 mėn nėščia, tai iš karto ir pasakė:dar šiais metais sūnaus susilauksi. Tik nei adreso, nei telefono nežinau. o ir registruotis pas ją nereikia, nueini, jei žmonių nėra, priima.Jeigu ką truputį palauki.Gal yra raseiniškių forume, tiksliau žino. Gyvena Dubysos g., prieš kino teatrą(jau buvusį).
Atsakyti
Kadangi neturiu ka veikti, siandien eisiu pas Regina Antakalnyje, o kita savaite pas bureja Sveta. Ziuresim ka pasakys... Po to parasysiu ir jums mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eria @ 2005 08 16, 12:57)
Kadangi neturiu ka veikti, siandien eisiu pas Regina Antakalnyje, o kita savaite pas bureja Sveta. Ziuresim ka pasakys... Po to parasysiu ir jums  mirksiukas.gif

niu pasakok apie regina viska.. labai jau as pas ja uzsimaniau nueti, tik kad iki vilniaus niekaip nedavaziuoju cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Eria @ 2005 08 16, 12:57)
Kadangi neturiu ka veikti, siandien eisiu pas Regina Antakalnyje, o kita savaite pas bureja Sveta. Ziuresim ka pasakys... Po to parasysiu ir jums  mirksiukas.gif


Dažnai burtis negalima nono.gif
Atsakyti
Sveikutes mergaičiukės mirksiukas.gif ,
Norėjau paklausti ar nieko negirdėjote apie Palmyrą Kelertienę? Aš kartą mačiau laidą, kad ji gali pasakyti pagal žvaigždes kurią datą tuoktis, kad pora būtų laiminga. Ar verta tai daryti?
Atsakyti
QUOTE(Eria @ 2005 08 16, 12:57)
Kadangi neturiu ka veikti, siandien eisiu pas Regina Antakalnyje, o kita savaite pas bureja Sveta. Ziuresim ka pasakys... Po to parasysiu ir jums  mirksiukas.gif


Būtinai kai grįši iš Reginos, parašyk. Aš pas ją irgi vaikščiojau. Įdomu, ar ji visiems teisybę išburę g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nilka @ 2005 08 17, 14:41)
Būtinai kai grįši iš Reginos, parašyk. Aš pas ją irgi vaikščiojau. Įdomu, ar ji visiems teisybę išburę g.gif

o kaip tau? man labai idomu, nes sia savaite galvoju vien tik del jos i vilniu vaziuot, tai idomu verta ar nelabai
Atsakyti
QUOTE(pasimetele @ 2005 08 17, 16:01)
o kaip tau? man labai idomu, nes sia savaite galvoju vien tik del jos i vilniu vaziuot, tai idomu verta ar nelabai

As irgi pas ja ruosiuosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliux @ 2005 08 17, 12:54)
Sveikutes mergaičiukės  mirksiukas.gif ,
Norėjau paklausti ar nieko negirdėjote apie Palmyrą Kelertienę? Aš kartą mačiau laidą, kad ji gali pasakyti pagal žvaigždes kurią datą tuoktis, kad pora būtų laiminga. Ar verta tai daryti?


Čia tau bet kuris normalus astrologas gali tai pasakyti, ir visai nebūtina eiti tik pas ją, bet aišku, kaip tau geriau..
Atsakyti