Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

QUOTE(gelyte* @ 2005 07 14, 17:23)
Sveikutes, norejau paklausti ar kuri nors buvote pas bureja Svieta (kur per "Nuo iki" rode). Noreciau suzinoti kokie apie ja atsiliepimai smile.gif Aciu.


Sveikute buvau as pas ja nieko man doro nepasake, toks vaizdelis, kad is galvos viska sako. O kai trūkau ir paklausiau kas mane labiausiai vargian tai tik numykė ir taip ir nesupratau ka, paklausus antrą kart išvis atsakymo neišgirdau sad.gif
tai gal kas galit patart kokią gerą, šiuo momentu l.reikia cry.gif dėl sios problemos buvau pas Svetą- nieko nepešusi ieškau kitos 4u.gif
gal kas galit patart,AČIŪ wub.gif
Atsakyti
QUOTE(spurgute @ 2005 08 08, 18:37)
Sveikute buvau as pas ja nieko man doro nepasake, toks vaizdelis, kad is galvos viska sako. O kai trūkau ir paklausiau kas mane labiausiai vargian tai tik numykė ir taip ir nesupratau ka, paklausus antrą kart išvis atsakymo neišgirdau sad.gif
tai gal kas galit patart kokią gerą, šiuo momentu l.reikia cry.gif  dėl sios problemos buvau pas Svetą- nieko nepešusi ieškau kitos 4u.gif
gal kas galit patart,AČIŪ wub.gif


Manau, kad visos (ar bent jau dauguma) jų "iš galvos" kalba. Viskas priklauso nuo to, kiek tu esi linkusi tikėti. Buvo man vienu laikotarpiu beveik priklausomybė "būrėjoms", nes vienas klausimas vis kamavo ir kamavo. Keturios būrėjos pasakė tą patį, o galiausiai viskas išsisprendė atvirkščiai (ne taip, kaip jos sakė). Nuo to laiko jau daugiau negu 2 metai praėjo, o pas būrėjas netraukia. Na gal kartais ir atsiranda toks noras nueiti, bet žinau, kad viskas bus taip kaip bus, o jei stengsiuos, tai bus taip, kaip noriu. Ir niekas kitas man nepadės, tik aš pati.
Todėl patarimas turbūt bus vienas - tikėk savimi ir stenkis, nes tu pati esi savo gyvenimo šeimininkė 4u.gif
Atsakyti
matai, cia yra toks klausimas kad abu pasirinkimai nieko bloga neatnestu- jie abu vienodai lygus ax.gif taigi atsidūriau kryžkelėje ir nzn kur pasukti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2005 08 08, 19:25)
Todėl patarimas turbūt bus vienas - tikėk savimi ir stenkis, nes tu pati esi savo gyvenimo šeimininkė  4u.gif

Taip ir darau, nsipirkau Taro knyga pradedantiesiems su su visa kalade kortu, reiks kada ismokt jom naudotis, t.y. ne pavienes pranasystes suprast, bet viska apjungiant blush2.gif
Nu ir aisku, tiket tik gerais dalykais tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(spurgute @ 2005 08 08, 19:52)
matai, cia yra toks klausimas kad abu pasirinkimai nieko bloga neatnestu- jie abu vienodai lygus ax.gif  taigi atsidūriau kryžkelėje ir nzn kur pasukti g.gif


Ar galėtų kas nors geriau nuspręsti, nei tu pati? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringa1974 @ 2005 08 08, 08:03)
Genutė: reikia registruotis: tel. 8-684-84837, Juozapavičiaus 9-4, Kaunas


Na aš buvau pas Genutę Rotušės aikštėje.registruoja ketvirtadieniais nuo 9 iki 10. Tel 8 37 205465.O kam reikia telefonų kitų būrėjų, yra tema "Būrėjų adresai"
Atsakyti
QUOTE(simba @ 2003 05 30, 01:34)
Tas Sergejus Vilniuje. Gana jaunas ir isvaizdus vyrukas ;D Kai as sunkiai atspeju kiek zmonems metu, tai pagal mane kokiu 30.

gal gali parasyti jo telef. ir kur ji rasti arba i mano AZ
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2005 08 08, 11:08)
Gera ir nebrangi yra Regina Antakalnyje Vilniuje. Man ka sake, tai viskas isipilde. Jos koordinates yra prie bureju adresu. Ir moki kiek gali nuo 10 lt ar 20


Sveikos smile.gif Gal dar kas yra buve pas bureja Regina ir gali parasyti atsiliepimus? Ar galima, pavyzdziui, pas ja paprasyti, kad nupasakotu tik artimiausia ateiti ir nesakytu, jei mato, blogu dalyku, bei tiesiog patartu tam tikrais klausimasi? Aciu smile.gif
Atsakyti
O as buriausi pas LIBRA ( cia musu forumiete ) per atstuma. Na jinai numerologija man padare, t.y. paskaiciavo pagal gimimo metus ir dar per atstuma kortas isdeliojo, na tai galiu pasakyt tiek, kad tas kas vyksta dabar - ji pataike kaip pirstu i aki, ir apie tokius dalykus, apie kuriuos apart manes niekas nezino, ir dar apie ateiti - tai irgi kaip pirstu i akis, ka as jau planuoju daryt, nu ziuresiu kaip bus su ta tolimesne ateitimi.....Bet man labai patiko, 30 Lt, ir niekur eiti nereikia - per kompa isbure blush2.gif
Atsakyti
As pati pas Regina buvau ir man viskas isipilde. O siap ji nelabai ir sako, jei kas negero nusimato. bent jau as kai pas ja nuejau gana depresova, tai ji sugebejo man taip pakelti nuotaika ir pasitikejima savimi, kad isejau visa sviecianti.
Manau, kad patarima del kai kuriu klausimu tikrai iamnomas. Zodziu as tai vertinu ja teigiamai, ns kai buvau antra syki ir ji man ta pati paake apie aieti, kuri isipilde nors pries tai pries metus buvau, o siaip jau pas ja sedziu ir nieko nesakau, kad nebutu galimybiu speti, bet ji pasako pati.
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2005 08 10, 12:19)
As pati pas Regina buvau ir man viskas isipilde. O siap ji nelabai ir sako, jei kas negero nusimato. bent jau as kai pas ja nuejau gana depresova, tai ji sugebejo man taip pakelti nuotaika ir pasitikejima savimi, kad isejau visa sviecianti.
Manau, kad patarima del kai kuriu klausimu tikrai iamnomas. Zodziu as tai vertinu ja teigiamai, ns kai buvau antra syki ir ji man ta pati paake apie aieti, kuri isipilde nors pries tai pries metus buvau, o siaip jau pas ja sedziu ir nieko nesakau, kad nebutu galimybiu speti, bet ji pasako pati.


Aciu smile.gif Susigundziau nueiti smile.gif Ir jei ne paslaptis, kiek tu jai palieki pinigu?
Atsakyti
Gal galit pasiulyt gera bureja Klaipedoje?
Atsakyti