Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

Seniau labai megau pas burejas lankytis,taigi, galima sakyti, turiu siokios tokios patirties. Pavyzdziui, tikrai gana lengva pasakyti, kuri bureja tikrai sugeba si ta, o kuri tik sarlatane, gerai ivaldziusi zmoniu psichologijos subtilybes.
Turiu tokia savo viena "etatine" bureja, galima sakyti ji ir bureja ir patareja, grizus is jos parsinesi kazkokia dalele silumos. Bet buria ji irgi gerai,man buvo pasakiusi tokiu dalyku,kuriu niekad netikejau galint issipildyti,deja, issipilde. O kaip tiksliai nupasakojo mano santykius su ex vyru  :o, ta prasme, kas manes laukia dabar. Dalis pranasysciu jau isispilde. Ji buria paprastomis kortomis ir is rankos. As labai pasitikiu burimu is rankos ir pati si ta toj srity ismanau  ;D..o kortos kartais gali meluoti,labai priklauso netgi nuo to, kokiu oru buria, kokia burejos dvasine busena, nes jei ji pries mane bure dar kokiai desimciai zmoniu, didele tikimybe, kad jau pakankamai gerai nebeisskaitys kortu, juk kiekvienas burimas atima energijos.
Seniau lankiausi pas viena cigone,tas buvo gal pries kokiu 12 metu ir tai, ka ji pasake-gryna teisybe, gaila, kad ne viska pamenu. Taigi, dar net nepazinodama busimojo vyro (dabar jau ex), zinojau, kad jis mane paliks del kitos  :smile.gif..ir pas kiek esu buvusi bureju, visos kaip susitarusios tvirtino, kad mano gyvenime bus du vyrai, o su dabartiniu issiskirsiu. Na, tada, nelabai emiau i galva tas kalbas, juk einant burtis visad tikiesi isgirsti ka nors gero  ;D
O labiausiai mane nustebino ir istrigo vienos cigones pranasystes,tai ivyko pries pora metu Palangoje, ji burdavo prie tilto ir viena karta as susigundziau. Na ir koia teisybe ji man ispranasavo  :o, nors tuomet tikrai netikejau.
Kartais i visus burimus galima pazvelgti ir is kitos pozicijos, ta prasme, kad zmogus pats pritempineja faktus, bet kad yra zmoniu, ismananciu siuos reikalus, net neabejoju.
O va pas ta Sergieju ir as noreciau apsilankyti   :smile.gif...imeskit koki kontaktini telefoniuka  ;)
Kadangi pati domiuosi burimais ir visokiais panasiais dalykais, ypac burimu is rankos, na ir kortomis neblogai gaunasi,draugems isburiuir paskui issipildo  :o, net paciai keista buna. Taigi pati esu truputi

[img]http://home.wanadoo.nl/l.vanduijn/witch/gpalacew13.gif[/img]   ;D ;D ;D
Atsakyti
[table]
[tr]
[td]  As irgi girdejau, kad geri burejai gali tik keliems zmonems burti. Nes paskui issisemia ju jegos ar kazkas pan...[/td]
[td][img]http://home.wanadoo.nl/l.vanduijn/witch/gpalacew7.gif[/img][/td][/tr][/table]
Atsakyti
Na va uzsirasiau pirmadieniui pas ta Sergeju, jei liksiu gyva ir sveika butinai ka nors papasakosiu apie ta vyrioka
Atsakyti
Lauksim lauksim tavo nuomones wink.gif
Jeigu tau patiks ir as eisiu.
Atsakyti
  klausyk simba, gal gali pasakyti kur rasti ta burtininka kuris tau apie batus nuspejo smile.gif
Atsakyti
Burejas Sergejus yra Vilniuje, prie Taurakalnio nuomojasi prie kirpyklos kambariuka ir jame buria. Tikslaus adreso nebeprisimenu, tai pasiskambinkit, uzsirasysit ir adreso paklausit. Tel.: 2498902
Linkiu visoms sekmes  :)
Atsakyti
Auges, ar buvai pas Sergeju??
Na ir....?
Labai man smalsu, pasakok greiciau!!
Atsakyti
Buvau, tik vakar nenorejau pasakot kad perdaug nepripasakociau.
Siaip zmogus labai geras psihologas ir labai pastabus. Pasake daug tiesos apie praeiti (suklydo tik viename dalyke, kur klysta visi kas bebandytu spet (kad man pirma gime dukra), ta dalyka bande spet netiesiogiai man, o mano mamai tai 4 burejos pasake kad pirmas bus anukas), apie ateiti papasakojo man taip lygtai butu girdejes musu su vyru planus, arba lyg as juos buciau jam pasakojus...  Sako ir gerus dalykus ir nelabai gerus, vienu zodziu sako ka galvoja, ir sneka ne literaturine kalba o sneka kaip mes su jumis paprastam gyvenime (kartais praslysta keli zargono zodeliai  ;D) Vienu zodziu man patiko,  ir kitoms kas turi atliekamus 40Lt ir laisvo laiko valandele (ir tiki bent siek tiek tais dalykais) siulyciau nueit, nepasigailesit, bent jau su idomiu zmogum pabendrausit  ;)
Atsakyti
Hm,pabrango...Kadaise Sergejus30lt imdavo... 8)
Atsakyti
Reikia greiciau begti, nes po tokios reklamos ir 50 uzsiprashys! ohmy.gif
Atsakyti
NA as bijau net pagalvot kiek kartu buvau pas burejas ekstreseansus ir bioenergetikus.
Visko nepasakosiu nes atsibos skaityti.
Labai patiko viena bureja bure su putpeles kiausiniu i verdanti vandeni reikia imust ir viska taip graziai paaiskina, man net pasake busimo vyro inicialus iki sio laiko viskas pildesi bet i pabaiga nelabai gerai pasake tai vat dabar bijau kad irgi neissipildytu geriau jau neit pas jas o tai kai pasakys ka nors blogo tai paskui visa laika galvosi.
Buvau ir pas Azanovus Vladimr ir Sergej Sergej pasirode nerimtas jis daugiau gal kaip psichologas o Vladimir tai kam reikia del ligu diagnozavimo tai labai pasako.Dar jis gali del leliuku vardu pakonsultuot.
Kai daznai lankiausi pas burejas mazdaug zinojau kortu reiksmes tai va drauges isburdavau jau kartais net atsibosdavo nespeja ikelt kojos i namus jau praso kad isburciau bet svarbiauasia kad viskas nerealiai pildesi, pvz vienai klasiokei kuri net draugo neturejo ir niekur nevaiksciojo sedejo kaime uzsidarius vis rode vestuves ir lopsi taigi metu laikotarpi taip ir atsitiko o kai burdavau tai nelabai tikejo tuo vis juokesi ;D
Atsakyti
As labai nusivyliau Sergejum ,ne tik kad tiesos nepasake ,dar ir bjauriai jis sneka .Psichologas geras ,bet ne daugiau ,i pievas sneka.Aisku toss pievos bet kuriam tinka ,ir konkreciai sneket nereikia ,jus prakeikta pas jus nesimato smile.gif nieko nei vaiku ,nei vyro smile.gif Arba yrasas knygeleje pasikeis ,kita virsininka turesit smile.gif (as pati sau virsininke )Jumoras ir tiek smile.gif Siaip neverta ziauriai ,jis tik azanova cituoja ,geriau pas pati azanova ir eit .Pamatozieda ant rankos viena sneka (as ji pries eidama nusiemiau ) Snekejo tokius marazmus ,kad su tevais nesutariu ,kad vaika pirmagymi po 3-4 metu turesiu i visa kita .Vienu zodziu ,marazmai smile.gif O pinigus pasieme kaip geras
Atsakyti