Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

QUOTE(pavasare @ 2005 08 01, 14:12)
Buvau aš pas tą Svietą schmoll.gif Nieko doro nepasakė, nusišnekėjo juodai... Visų pirmą paklausė, ar aš ištekėjusi ar ne, ir pagal atitinkamą informaciją suokė kažkur iš lempos schmoll.gif  doh.gif Dar tuo pačiu plepėjo telefonu, tai kas čia per darbas, nei susikaupia, nei ką schmoll.gif  stupid.gif  aggressive.gif

dekui pavasare, nes as jau buvau labai susidomejus ja, bet pasirodo be reikalo
Atsakyti
joo, ir aš buvau antrą kartą pas Svetą. tai galiu pasakyti, kad šį kartą labai viskas atmestinai buvo. ir telefonas ne kartą skambėjo ir plepėjo pakankamai ilgai. kažkaip viskas ant greičio ir jokio nuoširdumo. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gama: 03 rugpjūčio 2005 - 11:24
Nu va, gerai kad penktadienis dar toli, nes jau planavau keliauti doh.gif
Tai ką dabar parekomenduosit cry.gif
Atsakyti
Prieš metus buvau pas tokią vieną burtininkę salone 'Likimo ratas", Lvovo g. 13-41, Vilnius, tel. 8687-75188. o kaina - 30 Lt jei vien tik apie save, o jei dar nori apie kitus žmones sužinot tai 40 Lt. Tada man patiko , kažkaip viską labai pataikė, ir nemažai pašnekėjo. Tai gal ir dabar labai nepasikeitė, nes jau baisu reomenduot. Kad nebūtų kaip su Svetą, vieną kartą labai viskas gerai buvo, o kitą kartą, tai taip nieko gero.
Atsakyti
Neseniai buvau pas Genutę Kaune. Patiko. Konkretu ir pakankamai tikslu. Gavau gerų patarimų. O įdomiausia, kad kalba be jokių kortų, tarytum mane pažintų nežinia kiek metų. Nespėji ko nors paklausti, jo jau atsako, lyg mintis skaitytų. g.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2005 08 06, 11:15)
Neseniai buvau pas Genutę Kaune. Patiko. Konkretu ir pakankamai tikslu. Gavau gerų patarimų. O įdomiausia, kad kalba be jokių kortų, tarytum mane pažintų nežinia kiek metų. Nespėji ko nors paklausti, jo jau atsako, lyg mintis skaitytų. g.gif


Sakyk kordinates,kai busiu kaune apsilankysiu wink.gif Parasyk man i az
Atsakyti
Gal kas nors buvot Kaune pas Juditą? ax.gif Ji daug kuo užsiima... Pradedant būrimu ir skaitymu iš nuotraukų, baigiant karminiais dalykais.
Atsakyti
O aš pati turiu taro kortas, keletą brėžinių kaip reikia burtis. Norit tikėkit, norit -ne, bet nė karto neprašovė pro šalį. Iš pradžių pačiai buvo linksma ir įdomu. Dabar kažkas apsivertė, ir bijau net paimt tas kortas į rankas. Garbės žodis - bijau. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2005 08 06, 11:15)
Neseniai buvau pas Genutę Kaune. Patiko. Konkretu ir pakankamai tikslu. Gavau gerų patarimų. O įdomiausia, kad kalba be jokių kortų, tarytum mane pažintų nežinia kiek metų. Nespėji ko nors paklausti, jo jau atsako, lyg mintis skaitytų. g.gif


ir man jei galima koordinates... Mat man reikia zmogaus, kuris zinotu, kam as atejau. Man nerupi ateities spejimas, tik i viena klausima turi atsakyti... Beje, gal tokiu yra Vilniuje?
Atsakyti
Genutė: reikia registruotis: tel. 8-684-84837, Juozapavičiaus 9-4, Kaunas
Atsakyti
Gera ir nebrangi yra Regina Antakalnyje Vilniuje. Man ka sake, tai viskas isipilde. Jos koordinates yra prie bureju adresu. Ir moki kiek gali nuo 10 lt ar 20
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alchemie: 08 rugpjūčio 2005 - 11:31
QUOTE(gama @ 2005 02 22, 17:33)
kristik,
išsiunčiau tau į až vienos tikrai geros ir "normalios" būrėjos kontaktus. Sėkmės


sveikute gal gali ir man burejos tel parašyti? siuo metu esu baisiai pasimetusi cry.gif
Atsakyti