Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

Aš šendien buvau pas minėtą staselę...

Na ji daug ko klausia, bet aš tylejau ir net jei ji teisi tik gušteldavau pečius, neva nežinau, neketinau, neplanuoju ir pan. Bet tikrai nemažai atspėjo... Pvz.: pirma korta... ji man sako.. kažkokie užmesti mokslai... aš tyliu nereguoju, tada ji, tai gal planuojat į kursus, kad ne sakau... Po kiek laiko ji man vėl apie mokslus, kad turėčiau tada ar tada kursus pradėti lankyti ar kažką pan... Tai va ištikrųjų mečiau mokslus šį pavasarį ir ketinu mokytis anglų greitu laiku... Tai kaip ir pataikė...

Apie praeitį visai nieko nesakė, tik apie dabartinę situaciją ir ateiti... Iš dabartinės situacijos labai kas tinka, net kraupu pasidarė ir tai neapstraktizmai... Nors kai kas tiktų daugumai vasara, kai atostogų metas, neva kažkas iš gyminių pakvies pavišėti ilgelesnem laikui... ir tą pakvietimą turėčiau gauti per dvi savites, gal net greičiau... Aš jau esu gavusi tą pakvietimą prieš porą dienų paviešėti pas tetą savaitę...

Tiesa kas man nepatiko, tai kad jei tekėjusi kelk viena ranaka, jei ne tai kita... taigi žiedus nusiimti kaip ir nėra prasmės...

Šiaip maloni moteris... gavau keleta patarimų, gal ne kaip iš burėjos, bet vis tiek...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tifani: 30 birželio 2005 - 21:41
QUOTE(tifani @ 2005 06 30, 22:39)
Aš šendien buvau pas minėtą staselę...

Na ji daug ko klausia, bet aš tylejau ir net jei ji teisi tik gušteldavau pečius, neva nežinau, neketinau, neplanuoju ir pan. Bet tikrai nemažai atspėjo... Pvz.: pirma korta... ji man sako.. kažkokie užmesti mokslai... aš tyliu nereguoju, tada ji, tai gal planuojat į kursus, kad ne sakau... Po kiek laiko ji man vėl apie mokslus, kad turėčiau tada ar tada kursus pradėti lankyti ar kažką pan... Tai va ištikrųjų mečiau mokslus šį pavasarį ir ketinu mokytis anglų greitu laiku... Tai kaip ir pataikė...

Apie praeitį visai nieko nesakė, tik apie dabartinę situaciją ir ateiti... Iš dabartinės situacijos labai kas tinka, net kraupu pasidarė ir tai neapstraktizmai... Nors kai kas tiktų daugumai vasara, kai atostogų metas, neva kažkas iš gyminių pakvies pavišėti ilgelesnem laikui... ir tą pakvietimą turėčiau gauti per dvi savites, gal net greičiau... Aš jau esu gavusi tą pakvietimą prieš porą dienų paviešėti pas tetą savaitę...

Tiesa kas man nepatiko, tai kad jei tekėjusi kelk viena ranaka, jei ne tai kita... taigi žiedus nusiimti kaip ir nėra prasmės...

Šiaip maloni moteris... gavau keleta patarimų, gal ne kaip iš burėjos, bet vis tiek...

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ne per seniausiai buvau nulėkusi pas vieną burėją Vilniuje. Pasakė tą patį, ką ir ankščiau sakė. Po truputį pranašystės pildosi. Nu ir kaip netikėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nilka @ 2005 07 01, 13:31)
ne per seniausiai buvau nulėkusi pas vieną burėją Vilniuje. Pasakė tą patį, ką ir ankščiau sakė. Po truputį pranašystės pildosi. Nu ir kaip netikėti  ax.gif


nu ir kaip nesipildys, jeigu tu tas pranašystes įsikėlei į savo pasąmonę ?????? tongue.gif
Atsakyti
As kai buvau pas viena bureja, Jadvyga, Vilniuje, tai ji is kortu bure. Neprisimenu, ar rasiau apie ja ar ne.

Kazkaip mano drauges pas ja ejo, tai viskas joms pildosi, man nelabai.
Nu, kokie tik 50% gal issipilde is to, ka ji man pasake, o 40% kazkaip neissipilde, ir jau per velu jiems pildytis biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, norejau paklausti ar kuri nors buvote pas bureja Svieta (kur per "Nuo iki" rode). Noreciau suzinoti kokie apie ja atsiliepimai smile.gif Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2005 07 01, 12:59)
nu ir kaip nesipildys, jeigu tu tas pranašystes įsikėlei į savo pasąmonę ?????? tongue.gif

ir as lygiai taip pat netikejau.. buvo labai sunkus metas ir nuejau pas viena bureja, liepe saugotis, atseit metu begyje tureciau isteketi ir is reikalo.. iskart isejus pasakiau kad nesamone ir tikrai netikejau.. nors ir daug ka visai noramliai nusake, bet pagalvojau kad gal but atspejo nes vietom ir nusisnekejo.. tai va, po menesio nueinu pas kita bureja ir ta kaip susitarus visu pirmiausia ir sako: labai saugokis, nes matau nestuma gretu laiku..
nu ir dabar paklausiu kaip ir nilka, ir kaip netiket?
Atsakyti
QUOTE(gelyte* @ 2005 07 14, 16:23)
Sveikutes, norejau paklausti ar kuri nors buvote pas bureja Svieta (kur per "Nuo iki" rode). Noreciau suzinoti kokie apie ja atsiliepimai smile.gif Aciu.


Planuoju eit pas viena svieta,bet nezinau ar ta pacia g.gif
Kaip dabar suzinoti? Gal kokius kontaktus turi? Palyginciau
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2005 07 14, 20:55)
Planuoju eit pas viena svieta,bet nezinau ar ta  pacia g.gif
Kaip dabar suzinoti? Gal kokius kontaktus turi? Palyginciau


Ta Svieta (Svetlana) is Nuo iki atrodo gyvena kazkur pasilaiciuose ir jos telefonas 2474367, 867273561. Jei kontaktai sutampa, butinai parasyk kai apsilankysi pas ja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tifani @ 2005 06 30, 23:39)
Aš šendien buvau pas minėtą staselę..

Tiesa kas man nepatiko, tai kad jei tekėjusi kelk viena ranaka, jei ne tai kita... taigi žiedus nusiimti kaip ir nėra prasmės...


Taip ir turi but.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Norėciau kuo daugiau suzinoti apie tokia Esmeraldą, kuri sakosi esanti mediumė. Kiek žinau - ji iš Vilniaus. Būtų gerai, kad atsilieptų tos, kurios pas ją yra buvusios...
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2005 07 24, 13:14)
Norėciau kuo daugiau suzinoti apie tokia Esmeraldą, kuri sakosi esanti mediumė. Kiek žinau - ji iš Vilniaus. Būtų gerai, kad atsilieptų tos, kurios pas ją yra buvusios...


Čia atrodo ta pati, apie kurią "Panelėje" Bronė Pletkins rašė smile.gif Paieškok pvz. bibliotekoje naujesnių numerių ir pasiskaityk smile.gif smile.gif
Atsakyti