Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

QUOTE(Bimbale @ 2005 06 02, 18:46)
ei, o gal kas zinot ka daryti kad zmogus tave susapnuotu?



manau turėtum pastoviai apie jį galvot, be abejo ir jis turėtu apie tave galvot... mirksiukas.gif , nes jei jsi visai apie tave negalvos, tai ir nesapnuos tavęs...

čia aš taip manau, nes man taip buvo.... blush2.gif
Atsakyti
paveikt gali tik energetiškai stiprus žmogus, jei toks nesi, tai ir jokie burtai tau nepavyks. nes ir burtai pavyksta tik tiems, kurie turi tokių galių.
Atsakyti
QUOTE(Wandene @ 2005 05 21, 16:39)
Bet žinote kas įdomiausia.. mano sapnai pasako viską kas bus- ir viskas išsipildo, kartais net baugu darosi g.gif

O man dainos rolleyes.gif bent jau meiles reikaliukams ax.gif
Jei klausau melancholisku dainu (pvz, apie nelaiminga meile, liudesi ir pan) - greit bus draugystes pabaiga; jei itin linksmos - greit prasides naujas romanas mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal kuri žinote žmogų Kaune, kuris užsiimtų užkalbėjimais ar panašiai. Teko būti pas Genutę prie Rotušės, bet kažkaip greitai viskas baigėsi. Pasakė, kad reikia mišias užpirkti.
Atsakyti
QUOTE(Bimbale @ 2005 06 02, 19:46)
ei, o gal kas zinot ka daryti kad zmogus tave susapnuotu?


sapnai ateina is musu pasamones, tad jei tas zmogus apie tave galvos, tiketina, kad ir susapnuos rolleyes.gif
Atsakyti
Taigi, vakar nuėjau pas čia kelis kartus minėtą Staselę. Ir laaaaaabai nusivyliau......Nieko konkretaus, kažkokie marazmai. Atrodo, kad burtų ne man, o kitam žmogui.Tiesos buvo tiek, kiek pataikė atspėti ir kas tiktų vos ne kiekvienam žmogui.O kai pradėjo aiškinti, kad aš ko gero turiu meilužį, nes "nusikaltau vyrui", tai aplamai norėjosi atsistoti ir išeiti. Aš labiau tikėčiau tokiomis, kurios nors kažką pasako apie praeitį, tada ir ateities spėjimais gali patikėt. O čia-postringauja apie tėvus, kurie jau mirę, apie kažkokią seserį, kurios niekada neturėjau. Norėtųsi nueit pas tikrai gerą ir konkrečią, nes turiu didelį rūpestį. Gal kas galite padėti????
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2005 06 23, 15:33)
Taigi, vakar nuėjau pas čia kelis kartus minėtą Staselę. Ir laaaaaabai nusivyliau......


aš irgi kažkada buvau pas Staselę ir nusivyliau. Tam pačiam salone, kur ji dirbo (Kaune Daukšos g.) buvo tokia aukšta tamsiais plaukais apie 35m. moteris, va ji tai tikra labai daug teisybės pasakė ir viskas pildosi unsure.gif
Atsakyti
Iš burtų tai tik taro kortom paburiu ir tai žiūrėdama į žurnale surašytas reikšmes( nes kaip žinia iš žurnalo ir išsikirpau tongue.gif)), pas profesionales burėjas nė kojos nekeliu- bijau raganų.Be to, kam žinot , kas ateityje atsitiks ir taip sulauksi, nebent dėl idomumo, ar pačios tikite galinčios, ką nors pakeisti?
Atsakyti
QUOTE(nairobi @ 2005 06 28, 12:02)
ar pačios tikite galinčios, ką nors pakeisti?


esu buvus pas būrėjas gal apie 10 kartų.
neseniai buvau pas tą kuri labai tiksliai buvo nupasakojus.
tai keli dalykai nepasitvirtino. aš jai pasakiau.
tai jin atsakė: aš sakau, ką rodo tavo likimas. tuo tarpu žmogus savo protu ir pastangomis gali nemažai ką pakeisti.
paskutinį sykį ji pasakė dalykų, kurie man nepatiko.
tikiuosi, kad nebus taip kaip pasakė
bent jau aš labai labai stengiuosi 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, aš čia dar naujokė, bet man labai įdomūs tie dalykėliai. Buvau pas daug"būrėjų", bet dauguma plepa nesąmones ir lupa iš tavęs pinigėlius. Daugiausia teisybės pasako ir jau yra laiko patikrinta radviliškietė Felytė.Lankausi pas ją kas 3 mėn. Gal kuri buvot? Parašykit savo įspūdžius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2005 06 29, 18:50)
Sveikos, aš čia dar naujokė, bet man labai įdomūs tie dalykėliai. Buvau pas daug"būrėjų", bet dauguma plepa nesąmones ir lupa iš tavęs pinigėlius. Daugiausia teisybės pasako ir jau yra laiko patikrinta radviliškietė Felytė.Lankausi pas ją kas 3 mėn. Gal kuri buvot? Parašykit savo įspūdžius  smile.gif




Tai gal tuomet galit parasyti jos telefona?
Atsakyti
Burejos Felytes tel.nr.842250580. Tikslaus adreso nepamenu, bet ji gyvena prie autobusu stoties (paskutine laiptine, V aukstas, durys tiesiai). Sekmes!
Atsakyti