Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

Anksciau eidavau gana daznai. Bet viena karta gyvenime teko paulti tikrai pas gera. Ji bure is kavos tirsciu. Nu tikrai nusake visa praeiti taip kaip ir buvo ir ateity irgi ispranasavo. Tai viskas ir pildosi. blink.gif
Siaip labai megstu tokius visokius dalykelius. Domiuosiu, skaitau ...
Atsakyti
QUOTE(Emulis @ 2005 05 18, 15:08)
Anksciau eidavau gana daznai.  Bet viena karta gyvenime teko paulti tikrai pas gera.  Ji bure is kavos tirsciu.  Nu tikrai nusake visa praeiti taip kaip ir buvo ir ateity irgi ispranasavo.  Tai viskas ir pildosi. blink.gif
Siaip labai megstu tokius visokius dalykelius.  Domiuosiu, skaitau ...




Tai gal gali parasyti telefona ar adresa?
Atsakyti
QUOTE(daluze1973 @ 2005 05 18, 20:51)
Tai gal gali parasyti telefona ar adresa?

Zinai tai buvo labai seniai ir as nebeturiu jos numerio. Mane buvo uzrasius pas ja drauge. As pati norejau po kiek metu pas ja vel papulti, bet man paake, kad ji lygtai isprotejo. Taip ir neteko daugiau pas ja pasilankyti.. Gaila...
Atsakyti
Mane apima siaubas, kai matau, kad laikraščiai rašo apie būrėjas, parapsichologus,net yra sukurtos specialios laidos. Kažkokia nesąmonė, kur ritasi visuomenė. Tiki kažkokiom bobulkom. Savim reikia tikėt. Esu labai kategoriška šiuo klausimu.
Atsakyti
Pas būrėjas nė karto nesu buvusi,nes labai jomis tikiu,pasąmoneje,ir bijau kad išgirsta net užuomina apie ką nors bloga gali ilgai neduoti ramybės.Labiau pasitikiu lemtimi. cool.gif
Nors kartą turėjau progos patikėti kad visokie būrimai tai ne vien žaidimas.Prieš 4
metus viename žurnale suradau Taro kortas.Išsikirpau ir pradėjau sau burtis.Kai ateičiai krisdavo sėkmė,ar šiaip kas gero,tiesiog visai nekreipiau dėmesio.tai buvo žaidimas.Bet kai vieną kartą iškrito kryžius,reiškiantis nelaimę,sunerimau.Pabandžiau pasiburti kitu būdu-ir vėl tas pats.Nepatiko man tai ir užmečiau tas kortas kuo toliau.Mėnesio bėgyje mirė Tėtis.
Nuo to laiko jokių kortų ar kitokių burtų dar labiau vengiu. unsure.gif
Atsakyti
Esu buvusi pas būrėją prieš 2 mėn. ax.gif Ji man pažįstama iš anksčiau, bet buvom nebendravę gal porą metų... Buvo l. kritinė situacija, ėjau pas ją visai ne to, bet išmetė Taro.. Išmetė geras prognozes, kol kas pildosi, tik vieno dalyko neatspėjo - o gal nenorėjo sakyti - sakė kad lankysiu moterį ligoninėje, paskui dar kitaip išmetė ir pakartojo, deja lankau tėtį... ir dar ilgai lankysiu, nes liga - l. sunki...
Atsakyti
Mano dvi pazystamos eina pas bureja, labai ja giria, sako, viskas issipildo. Nuejau ir as. Pribure tiek gero, isejau visa svytinti. Tiesa, tai buvo pirmas kartas, kai ejau pas bureja. Rezultatas - ka pribure - nieks neissipilde, bet dabar esu patenkinta, kad susikloste ne taip, kaip ji pribure, bet kitaip.
Noreciau dar "isbandyti laime", bet nezinau jokios geros burejos, o eiti bet kur, kur parasyta "burimas" visai nesinori schmoll.gif
Atsakyti
Eidavau ir aš pas būrėjas. Pasakydavo daug tiesos...Bet žinote kas įdomiausia.. mano sapnai pasako viską kas bus- ir viskas išsipildo, kartais net baugu darosi g.gif
Atsakyti
Sveiki,

Bureja (Stasele) deda kortas jau namuose. Kaina nuo 20-40 Lt. Tel. 8-37 72 04 53 (Kaunas), adresas Sukileliu 98-25.
Buvau pas ja kelis kartus. Pirmu kartu pasake nemazai teisybes ir kai kas jau issipilde, o antru kartu siek tiek maziau (na gal ateityje issipildys, nors mazai tiketina).

Geros dienos, Neringa
Atsakyti
Sveikos,
gal galite parašyti tikrai geros ir patikimos būrėjos adresą Vilniuje man į AŽ. Labai kritinė situacija. Nebeturiu jėgų...
Atsakyti
QUOTE(gama @ 2005 02 22, 16:33)
kristik,
išsiunčiau tau į až vienos tikrai geros ir "normalios" būrėjos kontaktus. Sėkmės



Labas, labai prašau, atsiūsk ir man tuos kontaktus, labai reik. Jei galima. Iš anksto dėkoju.
Atsakyti
ei, o gal kas zinot ka daryti kad zmogus tave susapnuotu?
Atsakyti