Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

QUOTE(Libra @ 2005 01 31, 12:23)
Vat as irgi zinau, kad tikra aiskiarege niekada nesakys kainos, pas ja nebuna jokiu tarifu ir kainininku. Zmogus turi pats atsidekoti wink.gif

As lankiausi pora kartu pas Nastute is Moletu (ja aksciau keleta kartu rode per "Lietuvos ryto televizija"). Paklausus, kaip jai atsidekoti, visada atsako: "Kiek negaila". Del burimo tikslumo, yra issipildziusiu dalyku biggrin.gif Kai busiu Moletuose, reiks apsilankyt wink.gif
Atsakyti
Sveiki,
Gal kam teko buti pas bioenergetika Jona Markuna? Gal buvote jo paskaitose? Nusipirkau jo knyga "Zmogaus gyvenimo nesekmiu bei ligu priezastys ir galimybe ju isvengti". Butu idomu pas ji pati apsilankyti. Bet parasyta, kad kol neperskaitai knygos, jis nepriima i paskaitas ir pas ji pati. Knygos dar neperskaiciau.
Idomu, ka jis kalba zmogui, gal kokias ligas nustato ar dar ka?
Atsakyti
Simba mes buvom pas ji ir ne viena karta smile.gif
Siaip perskaityk knyga , labai lengvai skaitosi.
I paskaitas ali eit ir knygos neperskaicius, bet jeigu asmeninei konsultacijai tai reiktu perskaityt.
Atsakyti
QUOTE(alvija @ 2005 02 01, 11:42)
Simba mes buvom pas ji ir ne viena karta smile.gif
Siaip perskaityk knyga , labai lengvai skaitosi.
I paskaitas ali eit ir knygos neperskaicius, bet jeigu asmeninei konsultacijai tai reiktu perskaityt.


Ar jums turejo kokios itakos jo paskaitos, knyga ir jis pats? Su kokiom problemom pas ji kreipiasi zmones?
Kur man suzinoti kada tos paskaitos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simba: 02 vasario 2005 - 15:12
Mergaites, gal kas zinot gera bureja, kuri galetu nuziurejima nuimti, butu gerai Klaipedoje, labai reik 4u.gif
Atsakyti
As zinau Vilniuje. Pasako ar yra nuziurejimas, o jei yra - bent jau kolegei pasake ka daryt.
Atsakyti
Vasara gal man į až gali parašyti tel.
Atsakyti
Sveikos merginos,

As kazkada buvau pas bureja Minsko pl. Buvau pries du metus vasario men. ir laukiau nuo 7 val. ryto iki beveik 12 val., kol bureja atsikele ir isejo is savo namo. Man pasiseke, kad buvau pirma, nes turbut buziau likusi ledine statulele rolleyes.gif ji man isbure daug dalyku, kuriu daug kas issipilde. Viena is pranasysciu buvo ta, kad turesiu dvieju kambariu buta. Tada pagalvojau "kodel dvieju? juk jei pirksim su draugu buta, tai triju, juk reikia trecio busimam vaikuciui" ir dar pagalvojau, jei bureja bus teisi dvieju kambariu butas bus per mazas, o jei nusipirksim triju kambariu buta, teks nusivilti ta nuostabiaja bureja, kuria visi taip gyre. Ir vat rudeni mes nusipirkom buta, bet turint omeny kaina ir reikalavimus, musu butas yra butent dvieju kambariu (tiesiog nerade triju kmb, pradejom zuireti dvieju su galimybe pasidaryti trecia kai prireiks). Pranasyste issipilde smile.gif Dar vienas dalykas, kuri pasake dedama kortas ant stalo "zaksas... po zakso sunus" Paklausiau, kada tai ivyks, o jos zodziai buvo "gal po 2 metu, gal uz pusantru.. is kur as zinau.." Jau daugiau kaip du metai kaip tikimes susilaukti vaikelio ir jau si men. jau du metai kai buvau pas bureja. Rezultatas tas, kad uzvakar man draugas pasipirso wub.gif Taciau kur pranasystes issipildymas cry.gif Aisku gal tuos laikotarpius ji paminejo lyg tarp kitko, bet juk suprantate, kai kazko lauki pasirenki kuo palankiau, kad dusiai lengviau butu... Taciau vis dar tikiuosi, kad pranasytes greit issipildys (del nestuke.gif ) Dabar man sunkus laikotarpis, o tai, kad vis nepastoju isvis i depresija varo verysad.gif Nusprendziau vel nueiti pas bureja (ta mociute 2003 rugseji pasimire), taciau labai noretusi nueiti pas tikra gera bureja ir nesvaistyti laiko, pinigu ir nervu sarlatanams. Gal kas galite parasyti Sergejaus (susidariau gera ispudi apie ji is jusu laisku) tel. nr., nes tuo numeriu neprisiskambinu.

Beje, zmones dazniausiai pas burejas eina tada, kai kas nor klostosi blogai. Viena moteris, kuri lauke kartu su manimi, paklausta kodel nesilanke pas bureja 10 metu po pirmo apsilankymo, atsake "o ko cia eiti, jei viskas gerai?". Ji teisi - kol buvo viskas daugiau maziau gerai, net kai drauge kviete eiti kartu pas bureja, atsisakiau. O kai sirdis neranda ramybes, tai nei drauges, nei mamos, nei vyro "viskas bus gerai" skausmo nenumalsina.......




Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2005 02 16, 15:35)
Gal kas galite parasyti Sergejaus (susidariau gera ispudi apie ji is jusu laisku) tel. nr., nes tuo numeriu neprisiskambinu.


Tik neeik pas Sergeju doh.gif doh.gif Nebent noretum sau kompleksa isivaryti del savo prakeiktos auros unsure.gif Nusisneka tas vyrukas juodai mirksiukas.gif
Atsakyti
[QUOTE]Tik neeik pas Sergeju Nebent noretum sau kompleksa isivaryti del savo prakeiktos auros Nusisneka tas vyrukas juodai

Nebezinau ka daryti schmoll.gif Kai kurios taip gerai apie ji atsiliepe... Labai noriu nueiti pas gera bureja, gal tas nerimas ir "depresija" dings, ar bent jau sumazes...

help.gif Gal kas nors gali rekomenduoti kokia bureja nesarlatane, pas kuria tikrai verta nueiti???

Aciu
Atsakyti
kristik,
išsiunčiau tau į až vienos tikrai geros ir "normalios" būrėjos kontaktus. Sėkmės
Atsakyti
QUOTE(gama @ 2005 02 22, 16:34)
kristik,
išsiunčiau tau į až vienos tikrai geros ir "normalios" būrėjos kontaktus. Sėkmės


gama, buk gerute, labai prasau atsiusk ir man tos burejos kontaktus, as irgi labai noreciau apsilankyti pas normalia, o ne kokia uzdarbiautoja ir tiek.

kristik, jei pasinaudosi sios burejos paslaugomis, gal galetum pasidalinti ispudziais cia su visom mumis? smile.gif

O gal dar kas nors zinote tikrai gera, turincia aiskiareges galiu bureja Vilniuje arba Panevezyje?

As buvau pas viena Panevezyje, kuri buria be jokiu kortu ir pan., o tiesiog ziuri pro langa ar i tave ir pasakoja ka mato. Pasako kokia tu esi, kas vyksta tavo gyvenime, kokios sveikatos problemos, kokia ateitis ir is nuotrauku papasakoja apie artimiausius zmones. Del ateities dar nepatikrinau, tai nezinau ar issipildys, visai noreciau.... smile.gif Siaip kitus dalykus daugmaz atspejo, isskyrus apie mano sveikata. Bet paziurejus i tevu nuotraukas, tai atspejo ju sveikatos problemas. O labiausiai man istrigo tai, kad paziurejus i tecio nuotrauka (jis dar jaunas vyras) pirmiausiai ji pasake, kad jo tevukas mires. O jis vienintelis is mano seneliu yra istikruju mires. Ir pas ja nera fiksutos kainos, palieki tiek, kiek nori. Ir, kiek zinau, ji nesako nieko blogo, todel nera pavojaus susigadinti savo ramaus gyvenimo.

Dar nezinau ar galiu ja tiketi, todel labai noreciau nueit dar pas viena rimta bureja, ir jeigu ji pasakytu ta pati apie mano ateiti, tada patikeciau ir gal butu linksmiau gyvent smile.gif
Atsakyti