Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

Nei uz ka neiciau! Tiesiog as jomis netikiu. O je ir tikeciau, nenoreciau suzinoti savo ateities, ar dar ko. Kaip yra taip ir gerai smile.gif
Atsakyti
Noretusi nueiti is smalsumo pas kokia bureja smile.gif bet burimais kortom ar pan. as netikiu...
bet va extrasensais ir aiskeregiais tai kazkaip labiau linkusi tiketi...nors dar neteko pas juos lankytis.Mama mano lankesi,tai jai pasake gryna tiesa kas susyja su sveikata...ir ne tik.Na as kazkaip vis nedrystu eiti,nes bijau isgirsti ka nors bloga...gal geriau nezinoti... smile.gif
Atsakyti
As pries pora menesiu pirma karta buvau nuejusi.
Burimo salonas - eilinis, sumasciau i ji uzsukt tiesiog eidama pro sali. Daug is to, ka bureja pasake, buvo tiesa, keli dalykai neatitiko, o kiti - paziuresi ax.gif m Na, bet uz 30 lt apsimokejo isgirst, kad perspektyvoj is esmes mano gyvenimas bus geras blush2.gif
Atsakyti
tikros aiskiareges nieko blogo nesako,
taigi galit nebijoti.
ten kur as buvau pusvalandis kainuoja 50lt
pakankamai laiko,
mums su broliu abiems uzteko pusvalandzio.
Atsakyti
Pas jokias būrėjas nesu buvusi ir nesiruošiu eiti. Manau, kad lankymasis pas bet kokius pranašautojus gali pakreipti žmogaus likimą, ir ne visada į gerąją pusę.Noriu likti pati savo likimo kalviu. smile.gif
Atsakyti
as tai jau labai netgi tu visokiu bureju ir kitokiu sarlatanu nemegstu biggrin.gif , nors ne karto pas juos ir nebuvau. bet zinau daug pazystamu kurie buvo, vieniems patiko, kitiems nepatiko, kiti nuolat (profilaktiskai )lankosi:D .
na man tai atrdo pinigu svaistymas ir tiek, nu bet jeigu kazkam tai gyvenimo pagalbinyyyyyykas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif , tai man nemaiso thumbup.gif
Atsakyti
Na man tai įdomu kartais,kai atsirandi gyvenimo kryžkelėje arba šiaip susimąstai,kad norėtum gyvent kitaip,apsilankyt pas būrėją.Bet pas nepažįstamas neinu.Man visai įdomu nueit pas Vaivą,na nors kainuoja daugokai ir ne visada tiesą pasako,bet vistiek pasiklausyt visada įdomu:)
Atsakyti
QUOTE(kle0patra @ 2005 01 30, 21:05)

ten kur as buvau pusvalandis kainuoja 50lt



o man atrodo, kad tikros aiskiareges kaip tik neima toookiu pinigu, jom uztenka tiek, kiek duodi.






bet gal as ir neteisi.
Atsakyti
Vat as irgi zinau, kad tikra aiskiarege niekada nesakys kainos, pas ja nebuna jokiu tarifu ir kainininku. Zmogus turi pats atsidekoti wink.gif
Atsakyti
Yra tarifai, nes siuo metu ji is to duona valgo.
Pas kita kuria buvau, tai ji visai kita darba dirba,
o pasakyt ka mato gali tik laisvalaikiu.

O beto juk bet kokios zinios yra mokamos,
koks jai tolkas butu visa diena sedet, gilintis i kitus zmones uz dyka?
taigi tai yra labai sudetingas dalykas, ji iseikvoja daug savo energijos.

Beje jeigu bent kiek domites astrologija, tuom ko nematom ir negalim paliest
siulau paklausyt sekmadieniais Nijoles Valaitytes-Volmer laida per radijo stoti
"Lietus" nuo 19h iki 21h.
Idomi laida.
Atsakyti
As irgi pritariu pasisakiusioms, jog aiskeriages neima tam tikros sumos pinigu, o tiek, kiek gali duoti. Bet va pavyzdys su mano zinoma bureja Stasele (is Kauno) - kol ji dirbo salone, imdavo tam tikra suma pinigeliu, nes matyt, jau taip reikedavo. Dabar ji buria nebent namuose pas save (kazkur Sukileliu gatveje) ir kai mano pazistamos buvo, isbure ir paprase, kiek negaila uzmoketi. Bet jau taip teisybe isbure, kad unsure.gif , net dienas pataike, o ivykiai tikrai ne tokie, kad kiekvienam tiktu. Tai va tiek. Dar noreciau paklausti ne visai apie burtus - ar tikite Pitagoro kvadratu? Na, kai pagal gimimo data galima issisfruoti zmogaus charakteri. Nes cia bandem su drauge skaiciuoti, labai daug tiesos, idomu butu isgirsti Jusu nuomone. Dar vienas klausimelis - pagal ta skaiciavima, moterims reiksmingiausias gyvenimo ivykis (dazniausiai mazylio gimimas ar vestuves, ar kas kam svarbiausia) nutinka tokiu principu apskaiciuojant metus - pvz. gimimo metai 1979 10 15, tai visus skaicius susumuoti, butu lygu 1+9+7+9+1+1+5=33metais. Ar Jums sis skaiciavimas pasitvirtina? Sekmes visoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mishelle @ 2005 01 31, 13:36)
As irgi pritariu pasisakiusioms, jog aiskeriages neima tam tikros sumos pinigu, o Dar noreciau paklausti ne visai apie burtus - ar tikite Pitagoro kvadratu? Na, kai pagal gimimo data galima issisfruoti zmogaus charakteri. Nes cia bandem su drauge skaiciuoti, labai daug tiesos, idomu butu isgirsti Jusu nuomone. Dar vienas klausimelis - pagal ta skaiciavima, moterims reiksmingiausias gyvenimo ivykis (dazniausiai mazylio gimimas ar vestuves, ar kas kam svarbiausia) nutinka tokiu principu apskaiciuojant metus - pvz. gimimo metai 1979 10 15, tai visus skaicius susumuoti, butu lygu 1+9+7+9+1+1+5=33metais. Ar Jums sis skaiciavimas pasitvirtina? Sekmes visoms smile.gif


As domiuosi numerologija. Pagal Pitagoro matrica galima suzinoti ar tinkamas partneris, ar ilgai gyvensite su juo, kokiu savybiu turite ir t.t. O del reksmingiausiu metu pirma norejau nepritarti. Bet susimasciau g.gif man, sudejus visus skaicius, isejo reiksmingas skaiciu 42, o vaikus as pagimdziau budama 24 metu. Manau, siek tiek tiesos yra g.gif
Atsakyti