Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

Ar kas galite parekomenduoti būrėją Kaune. g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, būsimos mamytės ir šiaip pačios šauniausios moterytės ir panytės pasaulyje!

Vat rūpi man tokia tema - labai jau knieti išsiburti pas kokią būrėją....bet esu kaunietė, tai į kokį kitą miestą trenktis kaip ir tingiu smile.gif, taigi ir sakau - gal žinot kokią moteriškę, kuria buria ar tai kortomis, ar tai iš rankos ar iš apgraužtų vištienos kaulų smile.gif

Juokas juokais, bet ar aplamai tikit kokiais burtais, apžavais, kerais? Mano vyras kaip tai buvo nuklydęs į kairę sad.gif, tai labai jau norėtųsi ji prisikerėti visam gyvenimui. smile.gif
Bet kaip? Gal kuri žinot?
Atsakyti
QUOTE (Stichija @ 2004 11 03, 15:46)
Sveikos mamytės, būsimos mamytės ir šiaip pačios šauniausios moterytės ir panytės pasaulyje!

Vat rūpi man tokia tema - labai jau knieti išsiburti pas kokią būrėją....bet esu kaunietė, tai į kokį kitą miestą trenktis kaip ir tingiu smile.gif, taigi ir sakau - gal žinot kokią moteriškę, kuria buria ar tai kortomis, ar tai iš rankos ar iš apgraužtų vištienos kaulų smile.gif

Juokas juokais, bet ar aplamai tikit kokiais burtais, apžavais, kerais? Mano vyras kaip tai buvo nuklydęs į kairę sad.gif, tai labai jau norėtųsi ji prisikerėti visam gyvenimui. smile.gif
Bet kaip? Gal kuri žinot?

sveikute:) na, prisivilioti vyra atgal...hm... o gal tegul jis bega,jeigu toks didelis noras jam yra blink.gif va imsi ir susirasi geresni, kuris myles, gerbs, nebegios ir pati jausiesi laimingesne..? na, bet kiekvienas apsisprendzia pats...
zinau viena nebloga bureja, na tiksliau ne bureja, bet ale ekstrasense,
tel. 837-205465, skambinti ir registruotis galima tik ketvirtadieniais nuo 9-12 val. seip sunkoka prisiskambinti. jos vardas Genute. turbut esi girdejusi... adresiuko tikslaus pasiklausk, kai paskambinsi, seip ji buna kazkuriame name katedros aiksteje. ji vyro atgal neprikvies, bet tikiuosi pades kitaip wink.gif sekmes tau, Stichija smile.gif
Atsakyti
Nu ne, tos Genutės nesu girdėjusi......O ką ji ten jau tokio daro? smile.gif
O kad tą savo balvoną :-) beprotiškai myliu, tai vat ir reikia imtis visokių nestandartinių priemonių......:-) Net pačiai juokas iš savęs ima.....
Atsakyti
QUOTE (Stichija @ 2004 11 03, 16:21)
Nu ne, tos Genutės nesu girdėjusi......O ką ji ten jau tokio daro? smile.gif
O kad tą savo balvoną :-) beprotiškai myliu, tai vat ir reikia imtis visokių nestandartinių priemonių......:-) Net pačiai juokas iš savęs ima.....

eidama pas ta Genute nusinesk savo brangiausiojo nuotrauka. ji is foto papasakos visa tiesa apie ji biggrin.gif
o kad myli, gal ir pasiseks susigrazinti, ir netgi be bureju? blink.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Stichija @ 2004 11 03, 16:46)


Juokas juokais, bet ar aplamai tikit kokiais burtais, apžavais, kerais? Mano vyras kaip tai buvo nuklydęs į kairę sad.gif, tai labai jau norėtųsi ji prisikerėti visam gyvenimui. smile.gif

žinai..nesupyk už tokią skaudžią tiesą...bet jei jau vyrui yra polinkis sukti į kairę,tai būrėjos čia ne prie ko sad.gif tą problemą turit abu su vyru išspręsti...
labai gaila
Atsakyti
Tai kaip ten baigesi su tom burejom, ar kuri kur buvote?
Atsakyti
QUOTE (Lotosas @ 2004 11 05, 12:03)
Tai kaip ten baigesi su tom burejom, ar kuri kur buvote?

aga, papasakokit, gal as susigundysiu nueiti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Stichija @ 2004 11 03, 16:21)
Nu ne, tos Genutės nesu girdėjusi......O ką ji ten jau tokio daro? smile.gif
O kad tą savo balvoną :-) beprotiškai myliu, tai vat ir reikia imtis visokių nestandartinių priemonių......:-) Net pačiai juokas iš savęs ima.....

Nestandartiniu priemoniu, kaip islaikyti vyra yra ivairiausiu. Taciau ju verciau nenaudoti, nes gali pakenkti jo sveikatai. Geriausias budas islaikyti vyra yra meile, o tu ji myli, to uzteks. Palakstys ir sugris.
Atsakyti
Tiesiog įdomu,ar daugelis einate savo ateities sužinoti ar pvz problemų spręsti pas įvairias būrėjas?Gal turite savo ,,personalią",pas kurią nuolat einate iškilus sunkumams?Ar padeda,o gal kaip tik nuvilia,ar išgąsdina?o gal apskritai neigiamai į tai žiūrite?
Atsakyti
Būrėja, psichologas, kunigas, netgi draugė, kuri geranoriškai narsto tavo problemas - visi jie iš esmės atlieka tą pačią funkciją, iš principo psichoterapinę. Tam tikrais momentais žmogui svarbu "palaikymas iš šalies", todėl iš principo į būrėjas blogai nežiūriu. Žmogus linkęs pasitikėti tuo ar kitu, priklauomai nuo savo išsilavinimo, aplinkos... Jeigu jis bijo psichologo ar nemėgsta kunigų, tiki visokiais blablabla, tai jam gyvenimą palengvins pokalbis su bobelka, kuri už paslaugą paims atitinkamą sumelę. Svarbu, kad žmogui būtų geriau, tikslas pateisina priemones, kad ir kokios kvailos jos bebūtų. Aš asmeniškai būrėjas traktuoju kaip pramogų verslo ir psichoterapijos paslaugų atstoves, smulkias verslininkes. Pati pas jas nesilankau, nes neįsivaizduoju ko reikia, kad tom nesąmonėm patikėčiau. Kritiniu atveju ieškočiausi, matyt, psichologo arba draugų paramos... drinks_cheers.gif
Atsakyti
taigi tikru bureju, ekstrasenciu ir visokiu ziniuoniu nera tiek daug,
daug yra apsimeteliu, kuriom tai tiesiog biznis.
pas burejas pati niekad nejau. taciau pas dvi aiskiareges nuvede mama,
tiesiog tai zmones, kurie mato daugiau nei mes.
ta dalyka gali isdirbti kiekvienas zmogus.
ten neburia nei is delno, nei is kortu, nei is foto (nors gal ir gali)
tik sako ka mato
kai mus nuvede su broliu, tai ji pasake: pirma as sneku, poto galesite klausineti.
nu ir ka jus galvojate, deste tikra tiesa,
buvo ir idomu ir siek tiek geda.
keista kai zmogus mato kiaurai tave smile.gif
pagrinde ejau suzinoti dek sveikatos, nes seniai turiu bedu su moteriskom ligom,
gydytojos tik kontraceptikus liepia gert ir visas gydymas. (kol geriu tol gerai) o as nenoriu vis nuodytis organizmo, hormonus geriu nuo 14 metu.
taigi dabar prirase hemopatiniu vaistuku, ziuresim ar pades smile.gif


Atsakyti