Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

As ne karto nebuvau - tiesiog bijau, bijau, kad ka blogo pasakys, bijau, kad gali pakenkti, kaip kad cia rase...

Kaskada su paprastom kortom pati isiburdavau (na vaikiski zaidimai  ;D ), visos paauglysteje ivairiu burimu mokejome, o man tada visai neblogai sekdavosi ir net isipildydavo - tik po vieno tokio isipildymo truputi isigandau ir daugiau niekada pati nebesiburiau... tongue.gif
Atsakyti
As irgi buvau pas ta bobute Minsko plente,  50 procentu jos pranasystes issipilde. Ir labiausiai istrigo mano galvoj jos zodziai: ..niekada nedaryk aborto, nes po negalesi turet vaiku..
Dabar abortu bijau iki pazaliavimo.
Atsakyti
O kur tiksliau ta bobute Minsko plente rasti, ar jai paskambinti ir uzsirasyti galima ar tiesiog nuvaziuoti? As irgi esu girdejusi apie ta bobute, bet kur ji tiksliai gyvena taip nieks ir nepasake.
Atsakyti
Noreciau niuvaziuot pas ta bobute i minsko plenta, bet neturiu tiek laiko laukti eilese, kokios pas ja buna, ir toje aplinkoje.  Simba, o kiek kainuoja pas ta Sergeju issiburt, ten skiriamas laikas? ar irgi atvaziuoji is ryto ir lauki?
Gal parasytum jo telefona arba cia, arba i asmenine?
Atsakyti
Gal kas ziurejot "Akvariuma" kaip ten Vaiva bure kortimis? As kazkaip tuo metu uztaikiau ziuret ir buvo toks momentas, kai isbure kas laimes. Sake parodys per finala. Deja specialiai laukiau, neparode.. Turbut ne ta isbure smile.gif
Buvau as pas ta Azanova, nors esu nelinkus burtis ir vaikscioti pas visokius ekstrasensus. Manau tas pats butu nueiti pas psichologa. Dabar kai praejus laikui, pagalvoju tai kitokio atsakymo ir negalejo but. Daugiau kalbejausi apie savo darba, profesija, dar apie vaika, nes turejau keleta specifiniu klausimu. Jis pagal knygas ziurejo vaiko horoskopa, ar tiesa sake pamatysim po keliu ar keliolikos metu. Bet daugiau charakterio savybes sake, kuria linkme lavinti, o ne pranasystes. Apie mane, mano savybes irgi tiksliai pasake, bet ziuredamas knygose pagal gimimo data. Paliko tokio salto zmogaus ispudi, labai laiko atstuma, jokiais budais kad tik neprisiliestu (na galima manyti kiek zmoniu pas ji eina, turbut nusiurbtu energija). Skiria valanda laiko, praejo valanda - viso gero, atsiskaityk su zmona. O man ta diena dar kaip uzkeikta buvo, masina neuzsivede, pas ji pavelavau, tai dar maziau laiko turejau. Dar iseinant paklausiau kaip cia yra, ar sutapimas, tai nusijuoke, ai, nieko tokio, matyt labai skubejai smile.gif
Atsakyti
Tai as ir netikiu tais, kurie pirma patys pasiklausia ka noretum suzinoti ir t.t. Nes is klausimu jau gali susidaryti vaizda ka tam zmogui sakyti. O pas ta Sergeju is vis tyleti reikia, jis pats viska pasako. Nebent jau po burimo kazko nori paklausti, tada atsako. Tai va as juo vieninteliu pasitikiu. Be to jis giliai tikintis Dieva, tai manau juodaja magija tikrai neuzsiimineja.
Atsakyti
Simba, o tas Sergejus Vilniuje? Kiek metu jam?
Atsakyti
Tas Sergejus Vilniuje. Gana jaunas ir isvaizdus vyrukas ;D Kai as sunkiai atspeju kiek zmonems metu, tai pagal mane kokiu 30.
Atsakyti
Buvau as pas ta Sergeju prie keleta metu.Tai tikrai tiesa pasake,kai dabar pamastau.Sake,kad zmogus su kuriuo gyvenu,labai labai blogas ir liepe skirtis,bet as tada netikejau.Na va dabar suprantu ka jis norejo man pasakyt.O svarbiausia ka jis man pasake,kad as turiu antgamtiniu galiu ir jei labai supyksiu ant ko nors galiu net mirti prisaukt.Siule tapti mokine,nes galeciau uzsiimti magija. Liepe melstis ir nelinketi niekam blogo,nes atseit mano energija labai stipri ir mano linkejimai gali issipildyti. Na na...[img]http://home.wanadoo.nl/l.vanduijn/witch/gpalacew8.gif[/img]

Atsakyti
Oi, mamulia, net siurpuliukai perejo per kuna..... ohmy.gif
O kas liecia burejas, tai as nebuvus niekada ir nenoriu. Tik va pas mus i Alytu atvaziavusi tokia ekstrasense (jau gal senokai, bet as tik neseniai suzinojau), ji ruse. Mano brolio zmona buvo, tai kai papasakojo ka ji sugeba  :o
Ji mato zmogaus vidu (netiesiogiai zinoma), nuspeja ligas, gyvenima ir t.t. Taip pat ir is nuotrauku viska mato. Brolienei viska teisingai pasake, net kad vaika labai mazai maitino krutimi, bet ne del to kad negalejo, o del to kad neturejo kantrybes ir nesugebejo, daug problemu buvo su krutimis. Siaip ji burtais neuzsiima, daugiausia zmones kreipiasi del ligu. Ji ir vaistus atsiveza is Rusijos, bet visi naturalios kilmes, ne is vaistiniu (nors kai kuriuos ir tokius pataria). Tai va, vesiu savo vaika, nes jokie vaistai nuo alergijos nepadeda, gal gi ji ka patars.
Atsakyti
oho, jus ka rimtai  tikit? ??? niekada negalvojau kad tiek daug tikinciu ir einanciu pas burejus ohmy.gif
Atsakyti
...tikim...netikim...abrakadabra...

[img]http://home.wanadoo.nl/hpsmits/dividers2/gpalaced47.gif[/img]
Atsakyti