Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

QUOTE (rudaake @ 2004 10 19, 17:19)
tai pasakykit kas nors kur ta Sergeju rasti????gal telefonas yra?

Yra sioje temoje telefonas, pasiskaityk atidziau wink.gif Tik man atrodo neverta pas ji eiti... pasikeite vyrukas, nusisneketi daug pradejo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pavasare: 19 spalio 2004 - 19:27
Sveikutes, gal galetumete placiau paaiskinti kaip nuvykti pas ta bureja Minsko plente. Gal yra koks telefonas ar adresas. Aciu
Atsakyti
Labas. Nors as ir vyras, bet dabar tiesiog tokia situacija, kad noreciau nueiti pas bureja... Gal kas gali parekomenduoti kokia gera bureja Klaipedoje. Parasykite man i pasta audriusg@dokeda.lt
Atsakyti
prieš kokius penkerius metelius buvau pas būrėją ir dabar kažkaip kilo noras nueiti, nes pasakė nemažai ateities įvykių, kurie iki šiol pildosi. kažkaip nelabai prisimeni išėjus viską, ką ji sakė, bet kai kurie dalykai įsiminė, o keisčiausia, kad kai kuriems įvykiams įvykus, po kurio laiko prisimenu, kad būrėja apie tai sakė.

pvz. pasakė, kad mane kažkas visą gyvenimą sies su žmogumi, kurio namuose dabar vyksta remontas ir kuris užaugo be tėvo. man ta prognozė buvo visai nesuprantama, tuo metu vaikino neturėjau, pas ką remontas vyksta nieko negalėjau prisiminti o vien su mama užaugusių draugų ir draugių buvo nemažai.

taigi gal po pusmečio pastojau, nuo draugo, su kuriuo jokių ateities planų nekūriau. jis užaugo tik su mama ir kaip vėliau išsiaiškinau pas jį vis dar tebevyko remontas. taigi, mes su juo dabar net nesimatom (jis nepanoro pažinti savo sūnaus), bet mus sieja sūnus.
ši būrėja nesko jokių konkrečių faktų, bet pasako daug ką

tik va nežinau ar ji dar gyva, nes jau tuomet sunkiai vaikščiojo.
trumpai apie ją papasakosiu, gal kas esat buvusi neseniai ir žinot ar ji dar gyva ir ar buria.
kiek prisimenu ji gyvena kažkur važiuojant Lydos plentu,netoli pavažiavus nuo plento po dešinę pusę matosi namas(jei dar buria, tai turėtų aplink nemažai mašinų būti). dar kartu su ja berods brolis gyvena, taip pat buria. taigi po kiemą vaikščioja krūvos katinų, šunys, vištos ir kitokie gyviai. mažutė tokia, sulilenkus visa, sunkiai vaikšto, o buria ne gyvenamame name, o atskiram namelyje, kur visokio maisto atliekų atsargos ir nuo jų kvapo taip nosį suriečia, kad net pykint ima. gerai, kad buvom ankstyvą pavasarį, tai vistiek ne toks aštrus kvapelis.
atvažiuoji pas ją ankstyvą rytą, kokią 6 val ir jau žiūri kad ne pirma eilėj. taip galima ir iki pat vakaro pralaukti, nes važioja pas ją žmonės su nuotraukų albumais (ji ne tik kortomis, bet ir iš nuotraukų buria) ir ji niekur neskuba, kad ir kiek žmonių lauktų. 2 moterys prieš 20 mtų pas ją būrėsi ir vėl buvo atėjusios.
išanksto susižinojom, kad mėgsta ji silkę su galvom, juodą duoną, ir kapučino kavą ir laikraštį kažkokį dar nuvežėm paskaityt, taigi, mes trise važiavom, tai tik tiek ir nuvežėm jai nes ji pinigais nelabai nori imti. ir žmonės sako, kad jei dar prieš buriant jai skanėstų duosi, tai jau labai maloniai su tavim bendraus, nes šiaip ji nevengia pikto žodelio pasakyti, jei mato kad kvailystes gyvenime darai. taigi, davėm mes jai tą silkę, o ji pradėjo ją darinėt (žarnas, galvą katytei) ir valgyt ir tuo pat metu būrė. žinot pasijauti kaip pas tikrų tikriausią raganą.
na tai tiek apie ją, tik nežinau jos vardo, rodos Tonia ją vadino, bijau suklysti.
parašykit jei kas pas ją buvot
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaDaiva: 25 spalio 2004 - 13:48
QUOTE (mallena @ 2004 10 24, 22:36)
Sveikutes, gal galetumete placiau paaiskinti kaip nuvykti pas ta bureja Minsko plente. Gal yra koks telefonas ar adresas. Aciu

Ji, berods, jau mirus g.gif
Atsakyti
Ta mociute pasimire mazdaug pries 1-1.5 metu.
Atsakyti
QUOTE (miau @ 2004 10 25, 15:04)
Ji, berods, jau mirus g.gif

mire prie 1-1.5 metu sad.gif
Atsakyti
gaila, pavelavau sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Russne @ 2004 09 23, 12:57)
Jetau, jetau, ka tik buvau pas bureja. Kaip blogai ispranasavo, rankos kojos dreba. Pirma kart ejau ir taip ziauriai. sad.gif Zodziu, pasake apie vyro mirti ir, kad visur man antras vyras krenta, su kuriuo susituoksiu ir labai gerai gyvensiu. Bet ta mirtis visur krenta, kaip tik beperkeliu blink.gif Nu blin kaip nervinuosi, sirdis dreba sad.gif sad.gif sad.gif Kaip tik vyras dabar biski su sirdim negaluoja. Nu sakes unsure.gif

Jei ka rasysit, tai tik tos, kuriom tokie pranasai neissipilde, nes jau bijau ka nors ir begirdeti sad.gif
Nu ir reikejo man ten nueiti doh.gif doh.gif doh.gif

Ajjjjjjjjjjjjjjjjjjk tu, tfu i ta bureja, prietranka kazkokia, visos jos tokios. gal jai klimaksas koks buvo ar siaip dura uzejo smile.gif

Man va vienas priedurnis, astrologas tipo, rasiau kazkur, jau kad pribure, tipo, jau kad gyvenimas nepasiseks, tai ragas smile.gif Principe pagal ji turetu jau mane apsede mirtinos ligos ir baisios nelaimes, o man nieko nera biggrin.gif Netgi priesingai - gan lengvai viskas gaunasi ir viskas iseina i gera smile.gif

O kad tavo vyras mirs, tai faktas kaip blynas. Mat visi zmones mirsta, ot tai naujiena, blyn dry.gif Ir tu mirsi, ir visi tavo pazistami, ir net nepazistami smile.gif Praktiskai paziurek pro langa, tai tas, kuri pamatysi, zinok, mirs. Kada nors viena karta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Tikrai labai taikli bureja laugh.gif Dar galejo pridet, kad siuo metu tavo vyras kvepuoja, mirksi, kakoja ir valgo neekologiska maista laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Na. mano vyro senliui karo metu cigone ispranasavo, kad mirs 83. Lauke tu 83 kaip neziania kas, kai suejo- vos ne kasdien kartodavo- mirsiu, mirsiu... Aciu Dievui, jam dabar 86po savaites sueis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Aj, nesamones, jei kam bloga, tai tikrai gal pas kokia uola nueikite, ji jums pasakys, kad biskas bus OK, ir jus nusiraminsite:))))) O kitas nesamones gali prisneketi- niekas ju net neatsimins:)))) Na, paskaitykite dienos horoskopa kiekvienamz zenklui- jei kite diena sudeliosite ta pati kitiems zenklams, visai neblogai iseitu:))) As tai irgi ko gero galeciau tokius rasyti, kad ir kasdien"))))))Nors kokiam nors Avinui i6 milijono tai kad parasyta- saugokite sveikata- tikrai ta diena gerkle prades skaudeti ar kad ir infarktas ivyks. Bet kitiems 999 999 Avinu viskas bus OK.
Papildyta @ [mergetime]1098732880[/mergetime]
na, gal ir negrazu svetimus pinigus skaiciuoti, bet jei per diena is kokiu bent 5 lengvatikiu kokius 40 lt paimsi- tai 5 val padirbes jau ir 200 lituku galima uzsidirbti:)))) per menesi ir 4 000 gaunasi:))) Visai neblogas uzdarbis, sakyciau:)))) Gal ir moka kas ta ateiti ispranasauti, bet manau 1 is 100 tu, kurie skelbiasi. kiti- pinigelius kala.O pataikyti pas 99 tikimybe gerokai didesne nei pas 1 .darykite logines isvadas, mamkos, ir neeikvokite veltui laiko ir pinigu:)))))
Papildyta @ [mergetime]1098733137[/mergetime]
klausykit, mamkos, kas cia jums darosi blink.gif Tik apie burejas tris temos- kaune, varniuose blink.gif blink.gif blink.gif matyt, rudenine depresucha uzejo mamkom. Vat visai idomu butu suzinoti, kaip ten su bureju darbo sezoniskumu- tikraiusiai rudeniop ir pavasari klienturos labai padaugeja wink.gif Atsipeikite!!!!!!
Atsakyti
QUOTE (Noa @ 2004 10 25, 21:11)
Ajjjjjjjjjjjjjjjjjjk tu, tfu i ta bureja, prietranka kazkokia, visos jos tokios. gal jai klimaksas koks buvo ar siaip dura uzejo smile.gif

Man va vienas priedurnis, astrologas tipo, rasiau kazkur, jau kad pribure, tipo, jau kad gyvenimas nepasiseks, tai ragas smile.gif Principe pagal ji turetu jau mane apsede mirtinos ligos ir baisios nelaimes, o man nieko nera biggrin.gif Netgi priesingai - gan lengvai viskas gaunasi ir viskas iseina i gera smile.gif

O kad tavo vyras mirs, tai faktas kaip blynas. Mat visi zmones mirsta, ot tai naujiena, blyn dry.gif Ir tu mirsi, ir visi tavo pazistami, ir net nepazistami smile.gif Praktiskai paziurek pro langa, tai tas, kuri pamatysi, zinok, mirs. Kada nors viena karta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Tikrai labai taikli bureja laugh.gif Dar galejo pridet, kad siuo metu tavo vyras kvepuoja, mirksi, kakoja ir valgo neekologiska maista laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Oi, negaliu!!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Jo, visi mirsime, o aš greičiausiai iš juoko skaitydama Noa pasisakymus laugh.gif
Atsakyti
Ai, nebetikiu jau ir aš tais burtais - marazmai kažkoki - pinigų metimas į balą. marazmų priburt ir aš galiu laugh.gif laugh.gif laugh.gif
teisingai Noa sako - jei pranašauja, kad vyras mirs (nors kaip jau esu kažkur rašius, tokių dalykų neturėtų būrėja pasakoti) - teisingai - visi kažkada mirsime tongue.gif Jei sako, kad susirasi naują bernužėlį, kuris tave be proto be galo mylės ir t.t... - vėlgi natūralu - kažkada vis tiek atsiras tox žmogus - nebent esi kitokios orentacijos laugh.gif laugh.gif laugh.gif Sako - mokslai nusimato??? O kas šiais laikais daugiau ar mažiau nesimokina? Kad ir nekalbant apie visokius tolesnius aukštuosius išsilavinimus - juk ir kokie kursai, ar kvalifikacijos kėlimas - taipogi mokslas laugh.gif laugh.gif Sako - užsienis nusimato - o kas šiais laikas nevažiuoja į užsienį? Jei dar nebuvai - anksčiau ar vėliau vis viena tenai nuvažiuosi tongue.gif
Dar vienas pastebėjmas - jos, tos būrėjos minitnai iškalusios visus zodiako ženklus - taigi žino, koks ženklas su kuriuo sutinka ar nesutinka, benrdas konkretaus ženklo savybes. Duokit man astrologinę knygą - tuoj nuskaitysiu (bo mintinai nzn) - kas kam tinka, o kas ne laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti