Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

Sveikutes,

labai skubiai reikia burimo salonu Vilniuje adresiuku, kas galite padekite prasau, kaina nesvarbi, vieta taip pat. Busiu labai labai dekinga uz bet kokia info wub.gif wub.gif wub.gif Is anksto dideliausias aciu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Libra @ 2004 08 31, 07:16)
Idomu, prasom parasyti wink.gif

Tai ir rasau smile.gif Sake ziurejes laida per lygtais "Lietuvos ryto televizija" apie burtininkes- jos visos juodaja magija uzsiimineja. Kai gydo ligas nupiesdamos ant lapo kuri nors organa, pvz.inkstus, po to subrauko, suglamzo ir ismeta, atseit ligos neliko, tuo metu zmogus gali jaust pagerejima, bet istikro tai reiskia,kad sutrumpina gyvenima min.5 metais. Tas pats su zmogaus vardu- negalima jo leist rasyt ant lapo ar tart tokios "profesijos" zmonems, nes cia kazkaip susije su kosmoso jegom- tokiu atveju atimi is zmogaus daug energijos ir galbut net sekme. Dar sake, kad visos problemos pas zmogu ateina is jo vaikystes, santykiu su tevais ir tevu tarpusavio santykiu, kad niekada nelinketi blogo kitam zmogui, nes taip uzprogramuoji save tam paciam (bumerango principas). Tai tiek prisimenu wink.gif
Atsakyti
Sveiki cia skaitau skaitau apie tuos burejus tai gal kas rekomenduotu ir galetu parsyt telefona ar kur rast gera bureja Vilniuje.Buciau labai dekingas.Mano tel 860469333
Atsakyti
Gal kas žino gerą būrėją Kaune.
Atsakyti
Aš buvau pas Staselę neseniai. wink.gif Šiaip ji tokia, kad blogo tikriausiai nesako nieko, labai maloni moteriškė. O ar tiesą sako? g.gif Tik atsivertusi pirmą kortą ir net nieko nepaklaususi pasakė mano dabartinę padėtį, dėl ko tikrai išsižiojau blink.gif O šiaip negaliu pasakyt ar viskas tiesa, kol dar neišsipildė....Bet galiu pasakyt tiek -pavasarį buvau pas kitą čia Kaune, tai pasakė viską tą patį, ką ir Staselė -laukia mokslai, darbo pakeitimas ir užsienis. Nei vienu iš tų trijų dalykų patikėt negaliu, nes tikrai neieškau kito darbo ir nesiruošiu į užsienį. Na, mokslai nebent galvoj kirba. Todėl tiesiog labai įdomu. Pasakysiu po 5 metų ar išsipildė rolleyes.gif Norėtųsi tikėti, nes labai jau viskas gerai tada būtų..... rolleyes.gif
Kam reikia galiu parašyt telefoną. wink.gif
Atsakyti
As pas bureja buvau vakar,tai ji man irgi atvertus pirma korta pasake esama padeti ir tai buvo tiesa.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE (pumpica @ 2004 09 17, 15:34)
Aš buvau pas Staselę neseniai. wink.gif Šiaip ji tokia, kad blogo tikriausiai nesako nieko, labai maloni moteriškė. O ar tiesą sako? g.gif Tik atsivertusi pirmą kortą ir net nieko nepaklaususi pasakė mano dabartinę padėtį, dėl ko tikrai išsižiojau blink.gif O šiaip negaliu pasakyt ar viskas tiesa, kol dar neišsipildė....Bet galiu pasakyt tiek -pavasarį buvau pas kitą čia Kaune, tai pasakė viską tą patį, ką ir Staselė -laukia mokslai, darbo pakeitimas ir užsienis. Nei vienu iš tų trijų dalykų patikėt negaliu, nes tikrai neieškau kito darbo ir nesiruošiu į užsienį. Na, mokslai nebent galvoj kirba. Todėl tiesiog labai įdomu. Pasakysiu po 5 metų ar išsipildė rolleyes.gif Norėtųsi tikėti, nes labai jau viskas gerai tada būtų..... rolleyes.gif
Kam reikia galiu parašyt telefoną. wink.gif

Labas smile.gif Kiek supratau, buvai pas ta pacia Stasele, kuria ir as zinau. Del to, kad labai maloni moteryte, tai faktas, nors kita vertus, vienai pazistamai pasake, kad si netures vaiku, kitai del seimos nario nelaimes pasake, taip, kad, ne visada viska taip graziai "nupiesia" . Ir dar, ji neatspeja laikotarpio, kada issipildys vienas ar kitas dalykas, cia, ko gero, priklauso nuo zmogaus gyvenimo tempo. O tau, pumpica, linkiu, kad issipildytu jos pranasystes, jei viska graziai susake, tai galbut ir laukia grazi ateitis smile.gif Sekmes!
Atsakyti
O kiek ta Stasele ima. Ir ar galit parasyti jos telefona.
Atsakyti
Nesuprantu kaip galima tiket - bandziau pora sykiu ir ne velnio nepataike , o kitos eina pas jas ir giria biggrin.gif O jei suzinai blogas naujienas ir ka - patikejus eini karsto pirktis ohmy.gif Geriau nezinot nieko kas bus - tuo idomesnis gyvenimas
Atsakyti
Iki tam tikro laiko ir as skeptiškai žiūrėjau į tokiu dalykus. Bet dabar aš išgyvenu pakankamai sunkų laikotarpį. Aš papraščiausiai noriu žinoti kas bus toliau...
Atsakyti
Jetau, jetau, ka tik buvau pas bureja. Kaip blogai ispranasavo, rankos kojos dreba. Pirma kart ejau ir taip ziauriai. sad.gif Zodziu, pasake apie vyro mirti ir, kad visur man antras vyras krenta, su kuriuo susituoksiu ir labai gerai gyvensiu. Bet ta mirtis visur krenta, kaip tik beperkeliu blink.gif Nu blin kaip nervinuosi, sirdis dreba sad.gif sad.gif sad.gif Kaip tik vyras dabar biski su sirdim negaluoja. Nu sakes unsure.gif

Jei ka rasysit, tai tik tos, kuriom tokie pranasai neissipilde, nes jau bijau ka nors ir begirdeti sad.gif
Nu ir reikejo man ten nueiti doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE (Russne @ 2004 09 23, 11:57)
Jetau, jetau, ka tik buvau pas bureja. Kaip blogai ispranasavo, rankos kojos dreba. Pirma kart ejau ir taip ziauriai. sad.gif Zodziu, pasake apie vyro mirti ir, kad visur man antras vyras krenta, su kuriuo susituoksiu ir labai gerai gyvensiu. Bet ta mirtis visur krenta, kaip tik beperkeliu blink.gif Nu blin kaip nervinuosi, sirdis dreba sad.gif sad.gif sad.gif Kaip tik vyras dabar biski su sirdim negaluoja. Nu sakes unsure.gif

Jei ka rasysit, tai tik tos, kuriom tokie pranasai neissipilde, nes jau bijau ka nors ir begirdeti sad.gif
Nu ir reikejo man ten nueiti doh.gif doh.gif doh.gif

zinai, as tau pasakysiu - nesinervink. jau tu bureju ant kiekvieno kampo. kad butu ramiau, tempk vyra pas gydytojus ir nesiklausyk, jei spyriosis. as tai jau turejau su vyru issiskirt, ir nebedaug man liko gyvent wink.gif tipo, mirsiu 23 , paliksiu du vaikus ir vyra. cha. as net nenescia dar ir iki gimkes 24 be sansu pagimdyt. ir nemastyk, kad vyrui gali but kas blogai - prisauksi neramiom mintim nelaime istikruju. o gal vyrui tik klinikine bus, atsigaus ir gyvens kaip naujai gimes - se tau ir antas vyras thumbup.gif
svarbiausia - teigiamai mastyti... laikykis. thumbup.gif
Atsakyti