Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

As netikiu burtais ir visokiais pranasavimais... Manau, siuo atveju daugiau saviitaiga suveikia... Savotiskai uzsiprogramuoji... arba jau ivykusius faktus "pritaikai" pranasystei...
Tiesa sakant, tai nezinoma sritis, kurios nesinori liesti... Juk ne veltui zmogui ateitis nematoma... Juk gyvenimo varomoji jega - viltis, kad bus geriau, graziau, kad gyvensiu laimingiau, mylimas ir pan. Kas zino... Gal suzinojus savo ateiti...(jei reali tokia galimybe butu) as is viso nenoreciau gyventi... Juk poziuris laikui begant i t.t. dalykus keiciasi... Jei jaunystej t.t. dalykai man kele siauba ir nuo ju purte, dabar man taip nebeatrodo, o baisus dalykai, kuriu atrode nepergyvenciau..., su jais susidurius... nebeatrodo tokie baisus... ir nepergyvenami...

Nors mano mociute pasakojo, kad kai ji buvo jauna... pas juos i namus uzklydo cigone ir pranasavo, kad ji isvaziuos i uzsieni, kad ten apsives ir susilauks vaiku...
kaip tik tuo metu mociute ruosesi i ekskursija i Latvija. Pasakojo, kad nuvaziavo i Ryga ir vis dairesi savo latviuko smile.gif O isejo taip... Istreme ja i "uzsieni", i saltaji sibira, kur sutiko lietuvi tremtini, kur susituoke ir susilauke dvieju vaikuciu...
Ne tokios tur but interpretacijos ji tikejosi....
Atsakyti
as irgi buvau pas bureja. nesuprantu kaip, bet ji isvardijo visus mano norus ir pasake, kad jie issipildys. negali juk viskas graziai klostytis g.gif
Atsakyti
QUOTE (Auges @ 2003 05 30, 19:51)
Na va uzsirasiau pirmadieniui pas ta Sergeju, jei liksiu gyva ir sveika butinai ka nors papasakosiu apie ta vyrioka


klausik labai taves prasau gal gali pasakyti to nuostabaus Sergejo telefona- zinok man labai reikia-tokiaa situacija -labai noriu nuo vyro pabekti ir nezinau tiksliai ka daryti mes nesutariam net labai ,gyvenu kaip kalejime ,net su drauge negaliu prie ezero nuvazuioti...manau jis man pades....padek ir tu...
Papildyta @ [mergetime]1091969348[*megg rgetime]
ir dar kokios kainos

Telefona maciau viename is pirmuju sio forumo puslapiu. Dar rase apie ji atsiliepimus bei parase kaina - 40 Lt.

Siaip as pati buvau pas ji pries 2.5 metu. Man tada buvo sunkus psichologiskai laikotarpis. Galiu pasakyti kad padejo daugiau kaip psichologas, bet is jo pranasysciu nieko beveik neissipilde.

Sesuo taip pat buvo. Taip pat nieko gero nepasake
Atsakyti
QUOTE (Mishelle @ 2004 08 05, 18:30)
Na, jei kalbeti apie burejas konkreciai, tai net kelios mano pazistamos ejo pas Stasele, Kaune, netoli Rotuses yra burimo salonas, kuriame ji dirba. Lyg atspeja, bet kalba taip labiau "gerietiskai", truputuka "pasaldindama". Bet esme lyg susako.

Na esu ir ash buvusi pas Stasele ish Kauno. Bet ji ne salone dirba, o namuose ( chia ta kur dalyvavo Nomedos laidoje). Ejau pirma karta pas bureja...buvo baugoka..bet tai ka pasake, labai panashu i grazhia pasaka...sunku tuo tiketi, nes negali zhmogaus gyvenimas buti toks grazhus.smile.gif wub.gif laugh.gif doh.gif tik keista, kaip ji ish kortu galejo atspeti apie mano aplinkoj esamus zhmones..nes sedejau ir tylejau kaip zhuvis, kad nieko neprasitarchiau.... laugh.gif na jei ishsipildys tai ka ji man sake-tai busiu tikrai laimingiausias zhmogus pasaulyje! wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Apie Sergeju suzinojau per pazistama ir nuejau pries kokius 4 men. Galeciau pasakyt 50/50. Atspejo kazkiek praeities, pamete kruva patarimu kad nedalyvauciau krikstynose bei vestuvese, nes baznycioje taip vykdoma juodoji magija ir pan. Na dar kazkiek tikejau juo iki tol, kol nenuejo bendradarbe, nes jai viska beveik ta pati atkartojo g.gif Idomus dalykas tas, kad kai norejau ja uzrasyti vizitui, jis neleido- sako gali taip paveikti likima,t.y. isikisti, tad tegu pati uzsiraso.
Pries kokius 6 metus buvau Kaune pas viena jauna bureja zydrom zydrom akim- ta daugiau atspejo- turejau tada toki drauga, kuri buvau labai isimylejus, tai praktiskai del to ir ejau ten. Ji pasake, kad greiciau pamirsciau ji ir istrukciau kuo toliau nuo jo, nes jis "vampyrauja" mano energija. As ta jau anksciau zinojau, nes jis isties buvo gan keistas, keistus dalykus kalbejo. Nerasysiu net, nes daugeliui sukelsiu juoka, kai kam nuostaba... Visgi pajegiau save nugalet, bet dabar vel- Sergejus pasake, kad mano dabartinis draugas (vyru nevadinu, nes mes nesusituoke)- energetinis vampyras, ir man reikia kuo greiciau skirtis. Na sita as irgi jau zinojau, jis tik patvirtino. Tai toks zmogus, traukiantis energija ivairiausiais budais- visada del visko gincysis, visada darys priesingai, sakys priesingai nei pries pora minuciu, zodziu, jei kas esat susidure- suprasit. Norejau net atskira tema uzvest apie tai, o gal jau yra tokia? Kaip nuo ju apsisaugot ir kodel as tokius traukiu????
Atsakyti
QUOTE (Agne @ 2004 08 26, 18:23)
Norejau net atskira tema uzvest apie tai, o gal jau yra tokia? Kaip nuo ju apsisaugot ir kodel as tokius traukiu????

Yra tokia tema, mano uzvesta, bet dabar pati nerasiu kur laugh.gif gerai paieskok wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Agne @ 2004 08 26, 17:23)
Atspejo kazkiek praeities, pamete kruva patarimu kad nedalyvauciau krikstynose bei vestuvese, nes baznycioje taip vykdoma juodoji magija ir pan. Na dar kazkiek tikejau juo iki tol, kol nenuejo bendradarbe, nes jai viska beveik ta pati atkartojo g.gif

Ir man lygiai ta pati jis pasake rolleyes.gif jis visiems savo tiesas isaiskina, dar sako, kad negalima pas moteris eiti burtis, atseit jos enegrija atima g.gif cool.gif Kas is mano pazistamu anksciau pas ji buvo nueje (pries kokius 5 metus), tai toli grazu ne viskas issipilde... pvz, vienai pasake, kad ji su savo vyru antra sunu pagimdys po 3 metu, jau praejo 5 - o jie ne tai kad neturi sunaus, bet dar ir issiskyre.. tad abejoju as, kad jis tikrai gerai buria.
Atsakyti
Libra, jei prisiminsi, parasyk i wink.gif a/z
Atsakyti
O kas cia per juodoji magija su ta baznycia g.gif
Zinau,kad Kaune buvo toks diedukas kuris labai tiksliai is delno ir kortom burdavo. Kazkur sanciuose gyveno,ne kiekviena priimdavo ir mokescio beveik neimdavo. Bet deja,jau amzina atilsi....
Atsakyti
QUOTE (JurgitaM @ 2004 08 28, 07:36)
O kas cia per juodoji magija su ta baznycia g.gif
Zinau,kad Kaune buvo toks diedukas kuris labai tiksliai is delno ir kortom burdavo. Kazkur sanciuose gyveno,ne kiekviena priimdavo ir mokescio beveik neimdavo. Bet deja,jau amzina atilsi....

Visas apeigas baznycioj jis idomiai interpretuoja- atseit tuokiantis negalima duot izadu, nes tiesiogiai prakeiki save jei ju nesilaikai. O ir izadai "apgalvoti"- ... dziaugsme ir varge ir pan. t.y. pirma gera paskui seka bloga. O del krikstynu- tipo ju metu sujungiami vaiko ir jo kriksto tevu likimai, jei jiems gyvenime nesiseka, gali buti, kad ir vaikas bus nelaimingas. Norit tikekit, norit ne, bet man kai pasake, as karts nuo karto pagalvoju... Dar daugiau "perliuku" jis pamete. Jei bus idomu- parasysiu.
Atsakyti
QUOTE (Agne @ 2004 08 30, 18:21)
Dar daugiau "perliuku" jis pamete. Jei bus idomu- parasysiu.

Idomu, prasom parasyti wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Libra @ 2004 08 31, 08:16)
Idomu, prasom parasyti wink.gif

prasom prasom,tikrai sudominai...
tik kodel visad tokie zmones mano daugiau bloga nei gera g.gif
Atsakyti