Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

QUOTE (Libra @ 2004 08 05, 08:21)
Pav. zinai kad pas tave ateis tokia Libra, greitai per paieska surandi forume jos pranesimus, perziuri ir tada buri 95 proc. tikslumu? laugh.gif

Na panasiai . laugh.gif Zinodama tavo snekas, kalbindama tave, nagrinedama tavo elgesio modelius, matydama isvaizda, stiliu, manieras priburciau...-nustebtum, kokia teisi esu wink.gif
Atsakyti
Buvo tokia Lena Vilniuje, tai mano draugėms kai pribūrė, tai viskas išsipildė. O kai aš pas ją buvau tai didžią dalį tiesos pasakė. Bet ši būrėja kiek žinau išvykusi į užsienį ir labai retai Lietuvoje bebūna.
Atsakyti
QUOTE (Carmen @ 2004 08 05, 10:08)
Buvo tokia Lena Vilniuje, tai mano draugėms kai pribūrė, tai viskas išsipildė. O kai aš pas ją buvau tai didžią dalį tiesos pasakė. Bet ši būrėja kiek žinau išvykusi į užsienį ir labai retai Lietuvoje bebūna.

cia jau muset Lolasvili rolleyes.gif
Atsakyti
Ne ne Lolasvili g.gif
Atsakyti
Na, jei kalbeti apie burejas konkreciai, tai net kelios mano pazistamos ejo pas Stasele, Kaune, netoli Rotuses yra burimo salonas, kuriame ji dirba. Lyg atspeja, bet kalba taip labiau "gerietiskai", truputuka "pasaldindama". Bet esme lyg susako. O ta bureja, kur man nemazai atspejo, ji nedirba jokiam burimo salone, pinigeliu irgi daug neuzsipraso, va tokiom tikiu, tiksliai ir aiskiai isdesto faktus ir tiek. Nors tokios moterytes dazniausiai buria tik pazistamiems ar pazistamu pazistamiems ir retai, joms tai nera darbas. O dabar truputi ne i tema - 100proc. pritariu Uolai, kai ji sako, kad galetu pagal pasisakymus, manieras, isvaizda priburti. Paprastai burejos juk tebuna geros psichologes su nemazai nuojautos, kad zinotu ka, kada ir kam sakyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Auges @ 2003 05 30, 19:51)
Na va uzsirasiau pirmadieniui pas ta Sergeju, jei liksiu gyva ir sveika butinai ka nors papasakosiu apie ta vyrioka

klausik labai taves prasau gal gali pasakyti to nuostabaus Sergejo telefona- zinok man labai reikia-tokiaa situacija -labai noriu nuo vyro pabekti ir nezinau tiksliai ka daryti sad.gif sad.gif blink.gif blink.gif mes nesutariam net labai ,gyvenu kaip kalejime ,net su drauge negaliu prie ezero nuvazuioti...manau jis man pades....padek ir tu...
Papildyta @ [mergetime]1091969348[/mergetime]
ir dar kokios kainos
Atsakyti
QUOTE (mami @ 2004 08 08, 14:45)
klausik labai taves prasau gal gali pasakyti to nuostabaus Sergejo telefona- zinok man labai reikia-tokiaa situacija -labai noriu nuo vyro pabekti ir nezinau tiksliai ka daryti sad.gif sad.gif blink.gif blink.gif mes nesutariam net labai ,gyvenu kaip kalejime ,net su drauge negaliu prie ezero nuvazuioti...manau jis man pades....padek ir tu...
Papildyta @ [mergetime]1091969348[[b]*uola rgetime] [/b]
ir dar kokios kainos

Atrodo ne ten pagalbos ieskai wink.gif Ne kazkoks Sergejus tavo gyvenima turi isburt, o tu privalai PATI ji tvarkytis wink.gif
Atsakyti
Kad gal as pati jau su juo but nenoriu.... doh.gif kam man nervus gadinti,as dar jauna....nemirsiu be jo
Atsakyti
QUOTE (uola @ 2004 08 08, 19:43)
Atrodo ne ten pagalbos ieskai wink.gif Ne kazkoks Sergejus tavo gyvenima turi isburt, o tu privalai PATI ji tvarkytis wink.gif

Kartais uola, buna ant tiek sunku, kad nesugebi savarankiskai tvarkytis... tada ir eina zmones pas psichologus, burejus, ekstrasensus, kad nors kiek sieloj silciau pasidarytu... juk su draugais apie viska naprisnekesi...
Atsakyti
As visokiomis burejomis netikiu, o i ivairius ekstrasensus ir visokia ten netradicine medicina taip pat ziuriu labai skeptiskai. Bet va vakar paziurejau per viena Vokietijos TV kanala laida, kuri mano pasauleziura aukstyn kojom apverte. wink.gif Rode ten toki rusa ekstrasensa, gyvenanti Vokietijoje. Pas ji kreipiasi zmones, kuriems po operaciju, del osteoporozes ar kitu priezasciu viena koja buna trumpesne uz kita. Tai jis toki zmogu paguldo, jo kojas truputi pajudina, atpalaiduoja, po to keleta kartu rankomis mosteli ir...tos kojos susilygina. g.gif
Zodziu, filmavo reporteriai tas proceduras daug kartu, su ivairiais jo pacientais kalbejosi ir jokio sharlatanizmo irodyti nesugebejo. Tai funkcionuoja, tik niekas nesugeba paaiskinti kaip. O ir pacientai pas ta ekstrasensa eina labai skeptiskai, neigiamai nusiteike, nes daugeliui jis tik "kazkoks rusas", kurio net pavardes jie padoriai istarti nesugeba. Ir nepaisant to neigiamo psichologinio nusistatymo - gydymas vistiek funkcionuoja...

Dar rode klinika Sveicarijoje, kurios vyr. gydytojas-profesorius yra idarbines ekstrasense. Kai tradicine medicina nebepadeda - tada ji imasi darbo. Rode filmuota medziaga is ligonines archyvu, kaip ta ekstrasense per keleta valandu pagyde ligonius, kuriems nesugebejo nieko padeti tos ligonines gydytojai...

Va ir suprask zmogau ta gyvenima su visais jo "stebuklais".... g.gif
Atsakyti
QUOTE (pavasare @ 2004 08 11, 08:38)
Kartais uola, buna ant tiek sunku, kad nesugebi savarankiskai tvarkytis... tada ir eina zmones pas psichologus, burejus, ekstrasensus, kad nors kiek sieloj silciau pasidarytu... juk su draugais apie viska naprisnekesi...

Tik nereikia lyginti psichologu ir bureju. Eidamas pas psichologa tikiesi, kad jis pades susideliot savo mintis ir pats nuspresi ko nori is tikruju.Ten zmones atranda patys savo kelius ir numato veiksmu plana, pasiryzta patys siekti to ko nori. O pas bureja zmogus eina, kad pasakytu, kaip jis turi elgtis, kad numatytu ateiti,o pats sedetu ir lauktu kuomet mana is dangaus ims byret, nes babasia isbure.
Na del zaidimo apsilankyt ten gal ir smagu(cia kaip i kazino nueit palost), bet lemiamais gyvenimo momentais g.gif
Atsakyti
QUOTE (mami @ 2004 08 08, 14:45)
klausik labai taves prasau gal gali pasakyti to nuostabaus Sergejo telefona- zinok man labai reikia-tokiaa situacija -labai noriu nuo vyro pabekti ir nezinau tiksliai ka daryti sad.gif sad.gif blink.gif blink.gif mes nesutariam net labai ,gyvenu kaip kalejime ,net su drauge negaliu prie ezero nuvazuioti...manau jis man pades....padek ir tu...
Papildyta @ [mergetime]1091969348[[b]*Auges rgetime] [/b]
ir dar kokios kainos

Dabar niekuo negalesiu padet, nes telefona turejau tik tam kartui, dabar jau neturiu, zinau kad jis buria prie Tauro rago, kirpykloj issinuomaves patalpas.
Atsakyti