Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

oj...katik grizau is burejos Vaivos... <ta kur nuolat i eteri lenda> . tai va pirma isiklausinejo koks as horoskopo zenklas, o po to tipo bure, tipo.... nes pasake daug maz oziaragio apibudinima<nes as oziaragis> zodziu nieko naujo per daug nesuzinojau... bet idomu buvo pasedet...
Atsakyti
QUOTE (Karolyn @ 2004 07 20, 20:23)
oj...katik grizau is burejos Vaivos... <ta kur nuolat i eteri lenda> . tai va pirma isiklausinejo koks as horoskopo zenklas, o po to tipo bure, tipo.... nes pasake daug maz oziaragio apibudinima<nes as oziaragis> zodziu nieko naujo per daug nesuzinojau... bet idomu buvo pasedet...

Taip, Vaiva klausineja apie zodiako zenkla. Be to klausia, kokia gyvenimo sritis rupi, ka konkreciai nori suzinoti. Tai ir papasakos tai, kas ta patiks apie ta sriti. Pataikiau karta kai buvo nenuotaikoj. Jau geriau kam kitam tuos pinigus moketi...
Atsakyti
Niekad neteko, o ir noro ypatingo nebuvo, dometis burtais, numerologijom ir pan. Taciau kai viena kolege nuleke issiburti, tai skepticizmas siuo klausimu isaugo. Grizo ji visa svytedama i darba ir pasakoja, kaip jai viska teisingai pasake. Ir apie praeiti, ir apie dabarti.. O as klausausi jos ir tyliai sau galvoj konstatuoju, kad viska, ka jai pasake, galeciau prisitaikyti ir sau smile.gif T.y., viska "isbure" tokiom abstrakciom frazem, kad reiktu paieskoti, kam netiktu dry.gif Na, bet kadangi bendradarbei ir taip buvo ne koks gyvenimo periodas, tai tik supratingai palinksejau galva ir nekvarsinau jos savo pastebejimais huh.gif
Atsakyti
Gal kuri zinot gera bureja Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE (zbitka10 @ 2004 08 04, 15:12)
Gal kuri zinot gera bureja Vilniuje?

Atvaryk pas mane as tau nebrangiai pabursiu (itariu neblogiau uz profes) laugh.gif wink.gif
Atsakyti
Gal galit kas paidalinti ispudziais apie konkrecias burejas ar salonus, pvz: Vaiva is Vilniaus, Stasele is Kauno, Nastute is Moletu, burimo salonas Akropolyje ir t.t. Dabar viskas rasoma tik apie "tikiu, netikiu burtais ..." "buvau viena karta pas viena tokia bureja, ir ji pasake....bet neissipylde ". Pasidalinkime ispudziais apie burejas minint ju vardus, kad kiti zinotu, verta neverta ten eiti, sarlatanai jie ar ne
Atsakyti
Kas ejo pas mane, nieks dar nenusivyle laugh.gif . Visa tiesa pasakau ir neplesiu laugh.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE (uola @ 2004 08 04, 17:39)
Atvaryk pas mane as tau nebrangiai pabursiu (itariu neblogiau uz profes) laugh.gif wink.gif

tu cia rimtai ar kaip? blink.gif
Atsakyti
QUOTE (Libra @ 2004 08 05, 08:10)
tu cia rimtai ar kaip? blink.gif

Aisku rimtai. Bet geriau pazistamiem, tai visas gyvenimo istorijas mintinai mokant ateiti nesunku nusakyt. Ko nenusakau tiksliai, tai patys dasimasto laugh.gif laugh.gif Forumietem irgi galeciau paburt. Gyvenimo istorijos aiskios, poziuriai aiskus, poelgiai tam tikrose situacijose aiskus..., taip, kad ateiti nesunkiai galiu numatyt 95procentu tikslumu wink.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Pav. zinai kad pas tave ateis tokia Libra, greitai per paieska surandi forume jos pranesimus, perziuri ir tada buri 95 proc. tikslumu? laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (enavol @ 2004 08 05, 00:20)
Gal galit kas paidalinti ispudziais apie konkrecias burejas ar salonus, pvz: Vaiva is Vilniaus, Stasele is Kauno, Nastute is Moletu, burimo salonas Akropolyje ir t.t. Dabar viskas rasoma tik apie "tikiu, netikiu burtais ..." "buvau viena karta pas viena tokia bureja, ir ji pasake....bet neissipylde ". Pasidalinkime ispudziais apie burejas minint ju vardus, kad kiti zinotu, verta neverta ten eiti, sarlatanai jie ar ne

Apie Vaiva is Vilniaus, girdejau, kad nieko doro, bet pati nebuvau smile.gif
o burimo salonas akropolyje - visiska nesamone mad.gif mad.gif ismeta kortas moteriske ir skaito ju reiksmes is informacinio lapelio, na to, kuris prie kortu kalades pridedamas mad.gif dry.gif as taip irgi moku dry.gif
Atsakyti
man tai dar net keista, kad yra zmoniu tikinciu tokiomis nesamonemis...vienintelis dalykas, kuriuo as dar tikiu tai zyniuonemis, t.y senomis moteriskemis (dazniausiai) kurios ivairiu zoleliu ar kitokiais budais deka padeda isgyti, isigydyti sunkias ligas...taip igijo mano teta ir mano brolis, kuriam dave spiritu apipilta rupuze su kazkokiom zolelem...ir isgijo....zinoma, tevams, pergyvenantiems del vaiko sveikatos, labai padejo pokalbis su ta senute.... as pati sergu ir gana sunkokai karatsi, taigi tokiais burtininkais laugh.gif as tikiu...o kortos...........nesamone kazkokia wink.gif
Atsakyti