Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

na, papasakosiu as savo patyrimus apie burejas.Buvau pas dvi. Pirma papsakojo 85% teisybes, tu 15 negalejau patikrinti blink.gif siaip pripasakojo apie amne pacia daug teisybes. Iskart apsake, kad istojau ne i savo specialybe, kad buciau didziuliu aukstumu pasiekus medicinoj, bet pridure, kad mano pasirikimas yra labai geras ir ta specialybe man labai tinka. Tada pasake, kad ruosciau lagamina, nes skrisiu uz vandenyno (planuose buvo vykti uzdarbiauti i Anglija, bet isvykau i Amerika). Sake, kad esu tikras laimes kudikis, kad gimiau po labai laiminga zvaigzde. Kad darysiu karjera, kad esu protinga, bet ne tokia protinga kaip mano mama. pasake, akd mano mama galejo labai daug pasiekti, jeigu jos nebutu sustabde. Pasake, kad mano mama baigusi aukstaji, medicina, o tetis su aukstesniuoju (kas visiska tiesa). Numate ir vestuves, bet sake, kad dar negreit bus.

o stai kita.... pirmiausia oasake, kad turiu zydu kraujo, kas labai gerai. Tada kad turiu stipru rysi su zeme, ir jeigu sergu ar blogai jauciuos man tereikia basomis po zole pavaiksciot. Tada pasake, kad turiu gydancias rankas, tipo, galiu rankomis malsinti skausma. Net nupasakojo, ka turiu daryti. Sake, kad mano sapnai pranasiski. O toliau dar graziau. Tada pasake, kad kai man bus 25, mane paasvies dieviska sviesa ir as viska imsiu matyti kitaip ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif Uzdraude man teketi uz mano busimo vyro, nes jo giminej visi vyrai prakeikti mad.gif mad.gif Tada pasake, kad man isvis geriau neteketi. Ir laukti iki kol mane pasvies toji dieviska sviesa, nes tada viska suprasiu.

Stai taip viskas buvo. noro eiti pas burejas nepraradau. manau pats turi nuspresti kuo tiketi. Reikia tiketi gerais dalykais, o ne blogais.

Beje, dauguma bureju uzduoda klausimus tokia formuluote " ar jus zinojote, kad...." , " ar jums kas nors sake, kad...". visa tai yra tam, kad bureja zinotu, ka atsakyti. Jei nezinojote, tai bureja jums apie tai pasakys, jei zinojote, tai bureja visa tai tik patvirtins. Jos moka paklausti taip, kad gautu reikiama informacija, o mes to net nepastebime. Taip ka, reikia labai gerai ziureti, nes tu sarlatanu labai daug. kai buvau pas pirma bureja, tai jai melavau, bet ji atspejo, kad meluoju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Isila @ 2004 06 27, 18:58)
na, papasakosiu as savo patyrimus apie burejas.Buvau pas dvi. Pirma papsakojo 85% teisybes, tu 15 negalejau patikrinti blink.gif siaip pripasakojo apie amne pacia daug teisybes. Iskart apsake, kad istojau ne i savo specialybe, kad buciau didziuliu aukstumu pasiekus medicinoj, bet pridure, kad mano pasirikimas yra labai geras ir ta specialybe man labai tinka. Tada pasake, kad ruosciau lagamina, nes skrisiu uz vandenyno (planuose buvo vykti uzdarbiauti i Anglija, bet isvykau i Amerika). Sake, kad esu tikras laimes kudikis, kad gimiau po labai laiminga zvaigzde. Kad darysiu karjera, kad esu protinga, bet ne tokia protinga kaip mano mama. pasake, akd mano mama galejo labai daug pasiekti, jeigu jos nebutu sustabde. Pasake, kad mano mama baigusi aukstaji, medicina, o tetis su aukstesniuoju (kas visiska tiesa). Numate ir vestuves, bet sake, kad dar negreit bus.


Sudominai, Isila, su ta bureja, kuri Tau teisybe pasake, jei nesunku, gal galetum parasyti jos koordinates, kokiu budu buria (Taro, paprastom kortom, is rankos ar kitaip) ir kiek sitas malonumas kainuoja? Dekui smile.gif
Atsakyti
as uzsirsiau siam treciadieniui pas bureja Vilniuje. sake jai nori apie save suzinoti tai kaina 30 ltl. tai paziuresiu. kaip ten bus. o kai kazkada studente buvau tai bureja labai daug pasake ir jau kai kas isipilde.
Atsakyti
QUOTE (Strielka @ 2004 06 27, 17:46)
QUOTE (Horn @ 2004 06 26, 17:49)
As kazkada padariau taip: ta pacia diena nuejau pas dvi skirtingas burejas. Abi pasake viska ta pati. Bet ejau pas tokias, kurioms reikia uzduoti konkrecius klausimus, o ne tiketis papostringavimu.
    Galiu rekomanduoti - burimo salonas Kaune prie senosios "Redos". Bureja buria taro ir paprastomis kortomis. Kaina 20 Lt. Laikas, kiek tu ten pas ja prasedi - neribotas.
    Kita gana zinoma kaunietems bureja -Genute. Patekti pas ja gana sudetinga. Jos kabinetas yra salia Rotuses pastate priesais Maironio paminkla, Meterologijos centro pastate. Buria is nuotrauku. Rodai nuotrauka - uzduodi klausima, gauni atsakyma. Ir viskas gana lakoniska, be isvedziojimu.
Man patiko.

zinau ta Genute is anytos pasakojimu, pasak jos jei nera rimtos priezasties, tai net prisiskambint jai nepavyks... nu cia tipo kazkokia mistika g.gif Prie Redos mano mama buvo, tai irgi daug kas issipilde, netgi apie mane kai sake viena toki dalyka, tai jis ir issipilde...
O as dar zinau savanoriuose tokia bobulka sena, pas ja kelis kart buvau jau nuo 16 metu ir kaina vis ta pati - 8 Lt. Atsimenu pasake kad istekesiu po triju metu, tai tik nusijuokiau, nes buvau ka tik issiskyrusi su vaikinu su kuriuo 4 metus draugavau ir man atrode neimanoma per trumpesni laika zmogaus pazint... bet va isejo taip kad lygiai po 3 metu ir istekejau g.gif Dar kai buvau neseniai, nusiemiau visus ziedus, o ji pasake kad kortos rodo salia vedusi vyra, taigi sako turbut tu istekejusi. Ir vaikutis dar mazas... ir dar pasake kad salia vyro yra moteris, gali buti bendradarbe, nes susijusi su kazkokiais popieriais... butent del tos bobos (bendradarbes) ir ejau burtis, tai va kiek iskarto pasake. Dar daug geru dalyku prisake kurie tikiuosi ateity irgi issipildys thumbup.gif

Strielka, tai pasakyk tos bobutes Savanoriuose adresa, busiu labai dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE (silvijak @ 2004 06 28, 14:23)
as uzsirsiau siam treciadieniui pas bureja Vilniuje. sake jai nori apie save suzinoti tai kaina 30 ltl. tai paziuresiu. kaip ten bus. o kai kazkada studente buvau tai bureja labai daug pasake ir jau kai kas isipilde.

butinai pranesk ar patiko, tada paprasysiu koordinaciu wink.gif
Atsakyti
Na ir aš vakar buvau pas būrėją... doh.gif geriau jau būčiau nėjusi... sužinojau tieki dalykų deja, ne pačių geriausių... bet labai labai daug tiesos-ir apie mane, ir mano praeitį, dabartį... mes susiruošę į kelionę varyt-o man šiemet geriau kojos iš namų nekelti mad.gif ai, nebežinau... tiesiog, jei nesat labai stiprios-gal geriau neikit... aš jau iš dalies gailiuosi... sad.gif sesuo su manim ėjo-tai irgi paliko daug neaiškumų ir sumaišties blogoms mintims.
Atsakyti
esu ir as buvus.... na atrodo, kad butu visa mano ateity perskaicius... tas senokai buvo... bet pasake zodis i zodi kas dedas ir dejos... ir dar turi detis, ko jau neabejoju... pasake is kortu, delno ir akiu...
o pasako ir gero ir blogo kaip kam... aisku labai blogo niekad neisgirsi rolleyes.gif

ir beje mano nuomone... is tu visu bureju vis delto yra tu tikruju.. bet ju laaaabai mazai... is visu uzsiimanciu mad.gif
ps: is manes visai pinigu neeme... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sejle: 29 birželio 2004 - 12:12
QUOTE (Rigedora @ 2004 06 29, 12:03)
Na ir aš vakar buvau pas būrėją... doh.gif geriau jau būčiau nėjusi... sužinojau tieki dalykų deja, ne pačių geriausių... bet labai labai daug tiesos-ir apie mane, ir mano praeitį, dabartį... mes susiruošę į kelionę varyt-o man šiemet geriau kojos iš namų nekelti mad.gif ai, nebežinau... tiesiog, jei nesat labai stiprios-gal geriau neikit... aš jau iš dalies gailiuosi... sad.gif sesuo su manim ėjo-tai irgi paliko daug neaiškumų ir sumaišties blogoms mintims.

o kur buvai? ir neimk į plaučius per daug wink.gif Mes su drauge kažkada ėjom prieš jai išvykstant. Tai taip išejo, kad jei ji išvyks, tai maždaug ir išprievartaus, ir dar vaiką parsiveš. ohmy.gif Ir grįžo liuks, ir sekėsi liuks. Gal todėl, kad ji tik pasijuokė iš tokių prognozių? Man ta pati būrėja irgi daug pribūrė, bet kad nelabai kas išsipildė wink.gif

Aš dar pastebėjau, kad labai veikia nusiteikimas: Jei eini gerai nusiteikus, tai ir kortos geros, jei eini juodoj depresijoj, tai ir kortos juodos krenta wink.gif
Atsakyti
buvau pas salono "magiškasis salonas" berods būrėją zinaidą... tiki mes buvom namuose pas ją... nu nežinau, nežinau... žinoma aklai viskuo netikiu, tiki kai kurie faktai sutapo su ankstesne pranašyste...nors tada rimtai negalvojau...
dabar galvoju kur čia dar nuvarius pas kokią chiromantę??? gal kas žinot?
Atsakyti
O ar nesake, kad turi ekstrasensiniu sugebejimu?

Taip, taip butent ir taip sake. Vadinasi tas Sergejus visoms taip sako wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niklide: 29 birželio 2004 - 13:10
QUOTE (Isimylejus @ 2004 06 28, 17:29)

    Kita gana zinoma kaunietems bureja -Genute. Patekti pas ja gana sudetinga. Jos kabinetas yra salia Rotuses pastate priesais Maironio paminkla, Meterologijos centro pastate. Buria is nuotrauku. Rodai nuotrauka - uzduodi klausima, gauni atsakyma. Ir viskas gana lakoniska, be isvedziojimu.
Man patiko. [/QUOTE]

Apie tą Genutę ir aš šiek tiek žinau. Pas ją buvo mano mama bei kelios bendradarbės. Ji tikrai išgirta, todėl buvo užėjusi tokia "manija" - būtinai pas ją patekti.
Pas ją galima užsiregistruoti tik ketvirtadieniais nuo 9 iki 10 val. telefonu. Kaina - 40 litų. Prisiskambinti tikrai sunku.
Na, o ar išpranašauja teisybę? Sunku pasakyti. Mano viršininkei ji pasakė, kad mato vestuvinį žiedą, bet nemato vyro; po metų jos vyrui buvo diagnozuotas 4 stadijos vėžys... kol kas jis dar gyvas, bet kažin ar ilgai...
Mano mamai nieko blogo nepasakė, nors tiesos buvo nemažai.
O šiaip tai daugeliui sako tuos pačius dalykus, pvz. dviem bendradarbėm pasakė lygiai tą patį - kad vienas anūkas gali būti net prezidentu, o kitas geriau būtų negimęs, nes jam ne vieta šioj žemėj...
Taigi, po tokių vienodų žodžių imi abejoti... Va, tau ir įžymioji Genutė...
Atsakyti
Kaune yra tokia bureja Nijole, as pati sitais dalykais nelabai tikiu, bet ji man pasake visa tiesa apie mano praeiti ir tai ka ispranasavo ateiciai viskas pildosi (pas ja buvau pries 3,5 metus) Tik jos telefono nebeturiu, taciau manau, kad norint galima susirasti wink.gif
Atsakyti