Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

QUOTE (Isimylejus @ 2004 06 23, 18:07)
O as nesuprantu, kas cia blogo nueiti pas gera bureja g.gif Man labiausiai patinka ne tos kur afisuojasi, o senos cigones, ar siaip patikimos geros burejos,kur matai, kad teisybe sako, o ne is akiu kazka bando speti..
Taigi laukiam adresu clap.gif

Blogo tai nieko... svarbiausia, kad kokios nelaimes del tarkim pasyksteto atlygio nepriburtu... wink.gif
Atsakyti
Manau isvis jokiais burtininkais pasitiketi is tikruju nereiketu, nes gali labai graziai apsukt smegeneles ir ispesti pinigu g.gif
Atsakyti
Mano nuomone apie burejus ir visokius kitokius burtininkus pagadino susitikimas su jais... teko pabendraut su visokiais "ypatingu " blink.gif galiu turinciais zmonem. Ir man tokiu falshu prakvipo... Kaip "dvasinis mokytojas" gali vazineti naujausiu automobiliu? Vat akys tai labai keistos jo buvo g.gif , kazkokios isplaukusios... ir man tas kadras jokio pasitikejimo nekele, o kiti jam rankas buciavo...
Be to... finansiskai tai visai nemenkai kainuoja dry.gif

Kai pagalvoju... as ir pati galeciau kam nors paburti biggrin.gif
Vienas pazistamas (del jo stogo kyla abejoniu) vis perspeja kitus vyr lyties atstovus, jog as pavojinga, nes galiu nuziuret blink.gif laugh.gif
Atsakyti
As kazkada padariau taip: ta pacia diena nuejau pas dvi skirtingas burejas. Abi pasake viska ta pati. Bet ejau pas tokias, kurioms reikia uzduoti konkrecius klausimus, o ne tiketis papostringavimu.
Galiu rekomanduoti - burimo salonas Kaune prie senosios "Redos". Bureja buria taro ir paprastomis kortomis. Kaina 20 Lt. Laikas, kiek tu ten pas ja prasedi - neribotas.
Kita gana zinoma kaunietems bureja -Genute. Patekti pas ja gana sudetinga. Jos kabinetas yra salia Rotuses pastate priesais Maironio paminkla, Meterologijos centro pastate. Buria is nuotrauku. Rodai nuotrauka - uzduodi klausima, gauni atsakyma. Ir viskas gana lakoniska, be isvedziojimu.
Man patiko.
Atsakyti
Teko burtis ir tikrai nepasitikekite jais smile.gif tai labai iskalbingi zmones, nebent kas rekomenduotu, ar pasiulytu wink.gif kad tikrai patikima
Atsakyti
Tai va blink.gif nesitiki, bet vienas artimas zmogenas (anksciau skeptiskai vertines raganeles) sunkiu momentu nuvare pasiburt pas rekomenduota tetule...
Metu eigoj man vestuves ir 2.gif svieciasi biggrin.gif... Nu as jai mad.gif!!! Patikrinsim wink.gif.
Atsakyti
aš asmeniškai linkusi labiau tikėti tais, kurie neima didelių pinigėlių wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Baltija @ 2004 06 27, 17:32)
aš asmeniškai linkusi  labiau tikėti tais, kurie neima didelių pinigėlių  wink.gif

Pritariu visom keturiom smile.gif... ale visvien su tom burejom neaisku man dry.gif kokiu budu jos apie zmogu teisybe skelia? Kuno kalba gerai ismano? g.gif Gal yra forume kas ismano sita mena ir nepasididziuotu uzkuliusius atskleist? rolleyes.gif
Atsakyti
Na kartais buna issipildo, bet kartais tokiu dalyku meksikietisku serialu lygio pripasakoja, kad net juokas ima! Bet vat niekaip nesuvokiu kaip kortos gali kazka parodyti??? g.gif Gal tos burejos tiesiog kartais atspeja ir atrodo, kad pildosi? g.gif
Atsakyti
QUOTE (Horn @ 2004 06 26, 17:49)
As kazkada padariau taip: ta pacia diena nuejau pas dvi skirtingas burejas. Abi pasake viska ta pati. Bet ejau pas tokias, kurioms reikia uzduoti konkrecius klausimus, o ne tiketis papostringavimu.
Galiu rekomanduoti - burimo salonas Kaune prie senosios "Redos". Bureja buria taro ir paprastomis kortomis. Kaina 20 Lt. Laikas, kiek tu ten pas ja prasedi - neribotas.
Kita gana zinoma kaunietems bureja -Genute. Patekti pas ja gana sudetinga. Jos kabinetas yra salia Rotuses pastate priesais Maironio paminkla, Meterologijos centro pastate. Buria is nuotrauku. Rodai nuotrauka - uzduodi klausima, gauni atsakyma. Ir viskas gana lakoniska, be isvedziojimu.
Man patiko.

zinau ta Genute is anytos pasakojimu, pasak jos jei nera rimtos priezasties, tai net prisiskambint jai nepavyks... nu cia tipo kazkokia mistika g.gif Prie Redos mano mama buvo, tai irgi daug kas issipilde, netgi apie mane kai sake viena toki dalyka, tai jis ir issipilde...
O as dar zinau savanoriuose tokia bobulka sena, pas ja kelis kart buvau jau nuo 16 metu ir kaina vis ta pati - 8 Lt. Atsimenu pasake kad istekesiu po triju metu, tai tik nusijuokiau, nes buvau ka tik issiskyrusi su vaikinu su kuriuo 4 metus draugavau ir man atrode neimanoma per trumpesni laika zmogaus pazint... bet va isejo taip kad lygiai po 3 metu ir istekejau g.gif Dar kai buvau neseniai, nusiemiau visus ziedus, o ji pasake kad kortos rodo salia vedusi vyra, taigi sako turbut tu istekejusi. Ir vaikutis dar mazas... ir dar pasake kad salia vyro yra moteris, gali buti bendradarbe, nes susijusi su kazkokiais popieriais... butent del tos bobos (bendradarbes) ir ejau burtis, tai va kiek iskarto pasake. Dar daug geru dalyku prisake kurie tikiuosi ateity irgi issipildys thumbup.gif
Atsakyti
aš susigundžiau..... rolleyes.gif gal kas žinot gerą, patikimą ir nebrangią būrėją Klaipėdoje? wink.gif
Atsakyti
QUOTE (niklide @ 2004 06 25, 10:09)
Jis buria is Taro kortu. blink.gif Pirma kart isgirdau, kad jis blogai buria. O gal ? Man asmeniskai pasake visa teisybe. smile.gif

O ar nesake, kad turi ekstrasensiniu sugebejimu? wink.gif
Atsakyti