Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

as asmeniksai niekad nesiburiau, bet tikrai noretusi.. tik baisoka biski.

yra viena tokia kaune, kas buvo tas sake daug tieso pasake.. ta prasme is praeitis, ir ateitis pildosi po biski ..
Atsakyti
yra yra... tai kur yra????? mad.gif ir man senai knieti... ir aš noriu, nors dėl sportinio intereso nueit... greit klojat koordinates čia arba per asmenkes. wink.gif smile.gif
Atsakyti
O as nesuprantu, kas cia blogo nueiti pas gera bureja g.gif Man labiausiai patinka ne tos kur afisuojasi, o senos cigones, ar siaip patikimos geros burejos,kur matai, kad teisybe sako, o ne is akiu kazka bando speti..
Taigi laukiam adresu clap.gif
Atsakyti
Kiekt teko girdeti yra Kaune Karmelavoj bureju, nepazystu, nesikreipiau, bet pazystamo zmona kreipesi i Onute, tai sumokejo 30 lt ir isbure kortomis, liko patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Rigedora @ 2004 06 23, 15:26)
yra yra... tai kur yra????? mad.gif ir man senai knieti... ir aš noriu, nors dėl sportinio intereso nueit... greit klojat koordinates čia arba per asmenkes. wink.gif smile.gif

Bandysiu bendradarbes paklaust kaip sutiksiu,sake jie su vyru buvo neseniai tai nerealiai tiksliai isbure,paeme is jos tik 15 lt . wink.gif
Atsakyti
Turiu koordinates būrėjos ar kaip ten ji vadinasi, tokios Laimos, ji Kaune pagal gimimo datą tipo labai tiksliai viską apskaičiuoja ir pasako ateitį bei praeitį. Jos tel. 226368, 8671 11058. Jei kas į ją kreipsitės parašykit kaip sekėsi ar patenkinti jos skaičiavimais. Tiesa, per teliką rodė, kad ji būrė žymiems Lietuvos dainininkams ir daug kas pildosi.
Atsakyti
O kokio krieno ta ateiti zinot? Na isburs, kad kitamet bus bankrotas, dar po metu - baisios ligos ir dar po metu - pasikarsiu po sausa pusim, tai ka man tai zinant daryt? biggrin.gif Iskart kartis? Betgi tada prognoze nepasiteisins? biggrin.gif

O praeiti savo as ir taip zinau... laugh.gif
Atsakyti
O Vilniuje kas zino kokia gera bureja?
Atsakyti
Vilniuje yra toks Sergejus. Jei reikes parasysiu tel. Buvau ir likau labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (niklide @ 2004 06 25, 10:41)
Vilniuje yra toks Sergejus. Jei reikes parasysiu tel. Buvau ir likau labai patenkinta thumbup.gif

O man kaip tik antirekomendavo ta Sergeju. g.gif O i ko jis buria?
Atsakyti
Jis buria is Taro kortu. blink.gif Pirma kart isgirdau, kad jis blogai buria. O gal ? Man asmeniskai pasake visa teisybe. smile.gif
Atsakyti
Jau nuo paauglystes lankausi.
Pirmai buvo zaidymas,mamos pazistama man izbure apie mano vestuves ir vyra kuri pamylsiu ilgam.(issipide)
Veliau kai jau gyvenau Lietuvoje,lankiausi pas viena daug kartu(issipilde)
Paskiau dar karta ir vel issipilde unsure.gif
Atsakyti