Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai, 4 dalis

QUOTE(bazuka @ 2006 10 02, 09:42)


Klausykit merginos gal galit man paaiškinti kaip reikia megzti šiuo raštu rankovę,nes neiskaitau blush2.gif labai smulkiai parašytą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ledelis @ 2006 10 06, 14:34)
Klausykit merginos gal galit man paaiškinti kaip reikia megzti šiuo raštu rankovę,nes neiskaitau blush2.gif labai smulkiai parašytą blush2.gif

Verčiu pažodžiui, gal suprasi:
"Nunerti vašeliu pynelę iš 43 akučių + 3 akys pakilimui ir megzti raštu pagal schemą (kruževnoj uzor). Rankovėms pridėti iš abiejų pusių kas 2-troje eilėje 1(1)7x1 stulpelį su užmetimu ir kas 4-toje eilėje 7(7)4x1 stulpelį su užmetimu, po to juos "įjungiant" į mezgimą pagal raštą. Numezgus 40 cm nuo krašto rankovių suapvalinimui panaikinti iš abiejų pusių 4 akis ir kas 2-troje eilėje 3x3 akis. Numezgus apvalinimo 10cm, darbą užbaigti."
Atsakyti
QUOTE(ledelis @ 2006 10 06, 15:34)
Klausykit merginos gal galit man paaiškinti kaip reikia megzti šiuo raštu rankovę,nes neiskaitau blush2.gif labai smulkiai parašytą blush2.gif

doh.gif
normaliai ten parašyta... jei žiūrėti, kur reikia... See Full Size Image
Atsakyti
QUOTE(JuodaVarna @ 2006 10 06, 16:13)
doh.gif
normaliai ten parašyta... jei žiūrėti, kur reikia... See Full Size Image


Nu bet aš ir žiopla doh.gif doh.gif gėkui merginos už pagalba blush2.gif blush2.gif blush2.gif kitą` kartą pasistengsiu kompą geriau išsianalizuoti blush2.gif dar kartą dėkui 4u.gif
Atsakyti
O čia mano megztinis. biggrin.gif

user posted image[/IMG]
Atsakyti
tiesiog puikus
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2006 10 04, 14:19)
Nesupratau, čia kombinezonas ar atskiras komplektas?  lotuliukas.gif Kam tas dar diržiukas per liekną taliją?  thumbup.gif

Na manau jei as tokį apsivilkčiau tai atrodyčiau kaip MEŠKA g.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2006 10 03, 16:54)
Gal kam patiks  rolleyes.gif
user posted image

Turėjau omeny sį kostiumėli, jei taip gal;ima pasakyt g.gif
Atsakyti

Siaip labai paprasta: nuneri pynute (7 cm, mano atveju tai buvo 30 pynutes akiu. Neriau lininiais siulais, 1,5 nr vaseliu) ir neri po stulpeli su uzmetimu i kiekviena pynutes aki. I paskutine aki papildomai nuneri 2 stulpelius su uzmetimu, pynutes akis ir 2 stulpeliai su uzmetimu, toliau - kita puse pynutes po stulpeli su uzmetimu i kiekviena aki. Kai nuneri iki pynutes galo - apsisuki ir vel tas pats.

http://img299.images.../schema14mq.jpg



va taip radau, kazkuri panele aiskino, labai gera schemute, labai aiskiai aprasyta.

tik as nusineriau ta maudymuka (t.y. virsutine dali) ir jauciu jau numesiu, nes man kazkaip netinka, turi labai smulki but kad nertas tiktu, man kazkaip tie kauseliai istize verysad.gif gal reikia isardyt ir pabandyt su dvigubu siuliuku nert, kad kietesni butu... su iriso siulais neriau.. gal kas patars? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lysa @ 2006 10 04, 15:37)
Jei "vernito" (o kaip supratau, būtent apie juos kalba ir eina - neseniai maximoj išpardavimas buvo), tai ir medvilniniai, ir kur grynas akrilas, - man jie SUPER  thumbup.gif  rolleyes.gif  drinks_cheers.gif Nešiojasi gerai, megztukai šilti... Kaina nesikandžioja  rolleyes.gif
P.S. O va kojos tai tixliai drėksta nuo tų siūlų kojinių  hihihi.gif Visokius siūlagalius likusius sumezgiau į tokias "namines" margas kojines  hihihi.gif atrodo šiltai, jaukiai ir fainiai  wub.gif  bet nešiojasi  nekaip unsure.gif

Lysa, ar tikrai šilti megztukai iš to Vernito akrilano gaunasi? Nes aš labai abejoju, ar mezgtį tokį rudeninį, ar atidėt iki vasaros g.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 10 08, 19:49-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2006 10 08, 19:49)
Siaip labai paprasta: nuneri pynute (7 cm, mano atveju tai buvo 30 pynutes akiu. Neriau lininiais siulais, 1,5 nr vaseliu) ir neri po stulpeli su uzmetimu i kiekviena pynutes aki. I paskutine aki papildomai nuneri 2 stulpelius su uzmetimu, pynutes akis ir 2 stulpeliai su uzmetimu, toliau - kita puse pynutes po stulpeli su uzmetimu i kiekviena aki. Kai nuneri iki pynutes galo - apsisuki ir vel tas pats.

http://img299.images.../schema14mq.jpg
va taip radau, kazkuri panele aiskino, labai gera schemute, labai aiskiai aprasyta.

tik as nusineriau ta maudymuka (t.y. virsutine dali) ir jauciu jau numesiu, nes man kazkaip netinka, turi labai smulki but kad nertas tiktu, man kazkaip tie kauseliai istize  verysad.gif gal reikia isardyt ir pabandyt su dvigubu siuliuku nert, kad kietesni butu... su iriso siulais neriau.. gal kas patars?  verysad.gif


As bandžiau su iriso siūlais nerti, tai man gavosi gan kietas, gal dėl to kad as labai įveržiu akis...
Atsakyti
QUOTE(Ramsyte @ 2006 10 09, 20:30)
As bandžiau su iriso siūlais nerti, tai man gavosi gan kietas, gal dėl to kad as labai įveržiu akis...
t


tai as jau isardziau, dabar bandysiu verzt akis is naujo lotuliukas.gif mano tokie istize tie kauseliai, tragiskai atrodo kai uzsidedi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 10 09, 12:15)
Lysa, ar tikrai šilti megztukai iš to  Vernito akrilano gaunasi? Nes aš labai abejoju, ar mezgtį tokį rudeninį, ar atidėt iki vasaros  g.gif


Aš mezgiau iš dvigubo siūlo, man jie tikrai šilti... Mezgiau broliui žiemai megztinį (vėlgi iš dvigubo), tai buvau priversta išardyti ir permegzti iš viengubo siūlo - jam jis buvo per šiltas doh.gif lotuliukas.gif Tik žiūrėk - tie vernito akrilano siūlai skirtingi būna - daugybę jų esu pirkusi, sudėtis rašo vienoda (100 proc. akrilanas), o čiupinėjant jaučiasi, kad skiriasi tie siūlai... nu kaip čia tau paaiškint... žodžiu, vieni liečiant daugiau į sintetiką užneša, net šiugžda tarp pirštų... rolleyes.gif
O va tie, kur 50 vilnos, 50 akrilo, tai man schmoll.gif kandžiojasi labai jie g.gif
Atsakyti