Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai, 4 dalis

QUOTE(Šiluma @ 2006 10 03, 21:56)
Mergytes-darbstuolytes, gelbekit  help.gif

Gi gavau dovanu tu "papigiaisku" siulu is Maximos... Akrilanas  doh.gif  doh.gif  Nu ir ka dabar su jais veikt? Gal padesit?  4u.gif



Iš jų gražiai neriasi skaros, kepurės.
Taip pat galima kokią lovatiesę nert 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 10 04, 10:22)
Iš jų gražiai neriasi skaros, kepurės.
Taip pat galima kokią lovatiesę nert  4u.gif

Ir aš turiu tuos siūlus ir nežinau, ką iš jų megzt g.gif Bet lovatiesių ir skarų tikrai nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 10 04, 10:28)
Ir aš turiu tuos siūlus ir nežinau, ką iš jų megzt  g.gif  Bet lovatiesių ir skarų tikrai nenoriu  schmoll.gif

As mezgiau skraiste-vienas skalbimas ir dingo visas grozis blink.gif guli dabar likusieji, naudoju mezgimo masinos nagrinejimui, ty gadinu siulus biggrin.gif
Atsakyti
Akrilanas natūralusis - fui spam.gif nebent kilimėliui prie lauko durų hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 10 03, 15:54)
Gal kam patiks  rolleyes.gif
user posted image

Nesupratau, čia kombinezonas ar atskiras komplektas? lotuliukas.gif Kam tas dar diržiukas per liekną taliją? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2006 10 04, 11:00)
Akrilanas natūralusis - fui  spam.gif nebent kilimėliui prie lauko durų  hihihi.gif

tai va doh.gif o ka daryt,kad durna galva, nepazinodama anksciau siulu,prisipirkau babinu ne viena doh.gif tikrai kilimelius megsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
laugh.gif kojines megzkit, o ne kilimėlius laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(lysa @ 2006 10 04, 12:45)
laugh.gif kojines megzkit, o ne kilimėlius  laugh.gif

Tai kad dreks kojos su tokiom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2006 10 04, 12:32)
As mezgiau skraiste-vienas skalbimas ir dingo visas grozis blink.gif guli dabar likusieji, naudoju mezgimo masinos nagrinejimui, ty gadinu siulus biggrin.gif

Nu nežinau, aš dukrytei iš akrilano dekiuką nėriau, man tai super, lengvai skalbiasi, šiltas, čia matyt nuo siūlų priklauso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiluma @ 2006 10 03, 21:56)
Mergytes-darbstuolytes, gelbekit  help.gif

Gi gavau dovanu tu "papigiaisku" siulu is Maximos... Akrilanas  doh.gif  doh.gif  Nu ir ka dabar su jais veikt? Gal padesit?  4u.gif


o čia gal "Vernito"? Ir aš jų turiu... verysad.gif. O tai jie labai prasti?
Atsakyti
Jei "vernito" (o kaip supratau, būtent apie juos kalba ir eina - neseniai maximoj išpardavimas buvo), tai ir medvilniniai, ir kur grynas akrilas, - man jie SUPER thumbup.gif rolleyes.gif drinks_cheers.gif Nešiojasi gerai, megztukai šilti... Kaina nesikandžioja rolleyes.gif
P.S. O va kojos tai tixliai drėksta nuo tų siūlų kojinių hihihi.gif Visokius siūlagalius likusius sumezgiau į tokias "namines" margas kojines hihihi.gif atrodo šiltai, jaukiai ir fainiai wub.gif bet nešiojasi nekaip unsure.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 10 04, 02:52-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2006 10 04, 02:52)
dekoju, nebereikia jau radau  blush2.gif


Tai gal gali ydeti foto ar nuoroda ymest? as irgi noreciau thumb_yello.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsyte: 04 spalio 2006 - 17:01