Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai, 4 dalis

man tai pirmas thumbup.gif gal kas paiškintų kaip priekį reikėtų nusimegzti wub.gif
Atsakyti
Sveikos,

Nelabai zinau kur internete ieskoti mezgimo pavyzdžių ir raštų. ax.gif
Norėčiau nusimegzti tokią per galvą užsimaunamą skarą, kur dabar daug kas vaikšto, bet niekur nerandu rašto ir pavyzdžio. Gal galite man ką nors patarti. g.gif
Atsakyti
cibi, ieskok cia: http://www.supermama...showtopic=56286
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2006 09 29, 12:22)


Ačiū. 4u.gif Kol kas pas mane nelabai veikia užsienietiški interneto puslapiai, tai daug ko nematau, bet manau, kad tikrai rasiu ką nors gražaus. biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Susiena,2006 09 28, 14:19]
Čia idėjoms:

user posted image

Man šitas labai gražus.O kaip jums atrodo jeigu jį megzti iš moheros? O kokiais apnerti?
Atsakyti
Tai šis megztukas ir yra iš 30 % moheros. Ir apnert iš to paties siūliuko labai gražu... thumbup.gif
Arba megzt visą iš storesnės, o apnert šiek tiek plonesne (jei pataikysi spalvą biggrin.gif ) mohera.
Atsakyti
QUOTE(ledelis @ 2006 09 16, 16:27)
Sveikos 4u.gif
noriu nusimegzti megztinį su virbalais daugiau kaip pusę priekį ir nugarą,o rankoves su vašeliu ax.gif bet niekaip negaliu sugalvoti kaip ir kokiu raštu blush2.gif gal galit pasiulyti kokių raštelių blush2.gif

Megztiniai virbalais & vąšeliu iš žurnalų "Malenkaja Diana"
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuodaVarna: 30 rugsėjo 2006 - 00:40
Labai grazus megztukas, tik gaila shemos nera : http://www.osinka.ru...anna_06/08.html
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2006 09 16, 09:39)
Norečiau pagalbos  ax.gif
Įmetu pavyzdėlį megztinuko, kurį dabar neriuosi. Gal galit pakomentuot, kaip apykaklę megzti, kad gražiai lankas gautųsi? Galvoju, gražiausiai gal būtų jei nerti atskirai, nuo išorės link susiuvimo vietos mažinant akių skaičių? Ar kaip? Bijau kad raštas išsikreips. Patarkit.



g.gif merginos, nu pagelbėkit kuri. Duokit idėjų dėl melsvo megztinio apykaklės verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 01 spalio 2006 - 09:58
Niuma, aš bandyčiau surinkt akis aplink iškirptę, pamegzt kelias eilutes be rašto, pvz., stulpeliu, po to pridėt daugiau akių per visą plotį ( tiek, kad gautųsi tavo raštas), ir megzt toliau apykaklę.
Jei pridėsi per daug akių, gali garbanotis, bet bandyk. Vis tiek turi pavykti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JuodaVarna @ 2006 09 30, 01:29)
Megztiniai virbalais & vąšeliu iš žurnalų "Malenkaja Diana"
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image


gal kartais turit 14 megztuko schemą,nes jis tikrai laaabai gražus ir man žiaurei patiko blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ledelis @ 2006 10 01, 11:25)
QUOTE(JuodaVarna @ 2006 09 30, 01:29)

Megztiniai virbalais & vąšeliu iš žurnalų "Malenkaja Diana"

gal kartais turit 14 megztuko schemą,nes jis tikrai laaabai gražus ir man žiaurei patiko blush2.gif 4u.gif

... g.gif ... doh.gif ... wacko.gif book.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuodaVarna: 01 spalio 2006 - 15:50