Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai, 4 dalis

Pažiūrėjus į nuotraukas man atrodo, kad viskas ir taip gerai g.gif smile.gif
Atsakyti
ačiū už patarimus.
Donstop, aš tokia pedantiška savo gamintiems rūbams, kad man taip nepraeina doh.gif . jei būtų pirktinis, turbūt manyčiau, kad taip ir turi būti rolleyes.gif
Atsakyti
Mn irgi megstukas atrodo taip kaip ir turi būti.
Atsakyti
naca: galima pabandyti dar kai ką.. Nunešk siuvėjai, ji gražiai nukirps nerikalingus šonus, specialiai apsiūs, siūlai nebeirs ir viskas bus čiki-piki. Aš taip ir vąšeliu nertus megztukus taisau, jei per daug išplatinu. 4u.gif
Atsakyti
Pagelbekit mezgejeles, nes jau valanda zaidziu su mezginiu ir niekaip neisgaminu kaip reik megzt "kasa" man vis gaunasi pyne
O zadu megzti sau toki megztuka
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2006 11 17, 19:01)
Pagelbekit mezgejeles, nes jau valanda zaidziu su mezginiu ir niekaip neisgaminu kaip reik megzt "kasa" man vis gaunasi pyne 
O zadu megzti sau toki megztuka
user posted image

as taipat ji nusiziurejus bet dar nebandziau .butu miela kad kas padetu
Atsakyti
Getira, gal ir geriausias tavo varijantas, bet kad laiko nebebuvo šiam kartui. jau pataisiau - palyginau į ilgį ir susiaurėjo ir dar virvelę įsivėriau po krūtine, tai dabar nieko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 17 lapkričio 2006 - 19:33
[quote=laimike,2006 11 17, 19:19]
as taipat ji nusiziurejus bet dar nebandziau .butu miela kad kas padetu
nelabai moku ikelt nuotraukos .turiu kazka panasaus i sita pyne
Atsakyti
Čia jei kalba eina apie vidurinę kasą, tai kas antroje eilėje (gerojoje mezginio pusėje) reikia sukeitinėt tris kairės kasos pusės gerąsias akis su ketvirtąja (tas gerąsias keisti per priekį). Kitoje lyginėje eilėje jau keisim antrą, trečią ir ketvirtą su penktąja ir t.t.
Taip keičiam ( kiek įžiūriu, tai dešimt kartų ), kol prieisim paskutinę kasos akį. Tada dar, man rodos, reikia pamegzt keletą eilučių lygiai ir vėl viskas iš naujo.
Ups, na ir kam gi dabar aišku, ką čia parašiau? doh.gif
Gal su mezginiu rankose skaitykit blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2006 11 17, 19:44)
Čia jei kalba eina apie vidurinę kasą, tai kas antroje eilėje (gerojoje mezginio pusėje) reikia sukeitinėt tris kairės kasos pusės gerąsias akis su ketvirtąja (tas gerąsias keisti per priekį). Kitoje lyginėje eilėje jau keisim antrą, trečią ir ketvirtą su penktąja ir t.t.
Taip keičiam ( kiek įžiūriu, tai dešimt kartų ), kol prieisim paskutinę kasos akį. Tada dar, man rodos, reikia pamegzt keletą eilučių lygiai ir vėl viskas iš naujo.
Ups, na ir kam gi dabar aišku, ką čia parašiau?  doh.gif
Gal su mezginiu rankose skaitykit  blink.gif

Aciu labai uz paaiskinima 4u.gif , bet man reikejo tu soniniu, kur atrodo kaip pinta kasa ax.gif
Atsakyti
Kaip megzt šonines tikrai turėtum rast bet kokioj mezgimo knygoj rolleyes.gif
Atsakyti
be schemos
user posted image
user posted image
Atsakyti