Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai, 4 dalis

Va taip vat knygoj rašo : (tik labai tingėjau mažint blush2.gif )
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiuardese: 07 lapkričio 2006 - 23:04
[quote=Liorka,2006 11 06, 17:47]
gal kas bandet shita? arba gal kur uzhmatet kituose forumuose kad kazhkas bande?

parasyk savo meila,atsiusiu kelis varijantus panasius,vienas gal net grazesnis,bet irgi paprastas
Atsakyti
alexxxx tai gal patalpink tas schemutes čia, gal dar susidomėjusių atsiras mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo M.Jolančiukas: 09 lapkričio 2006 - 10:46
QUOTE(besyte @ 2006 11 07, 18:05)
ziulyte net labai pavyko, super megztukas bigsmile.gif mat net graziau atrodo uz pavyzdi 4u.gif saunuole mirksiukas.gif


QUOTE(saldainia @ 2006 11 07, 19:14)
Man net spalvytė žymiai gražesnė.

Ačiū. mergytės. Jūs nepatikėsite, tačiau šitą daiktą aš nusimezgiau po kokių 10 metų "nemezgimo" pertraukos. Kažkaip vėl atsirado noras su siūlais pažaisti, nors anksčiau tikrai mezgiau smile.gif Na o dabar jau ir blauzdinukes numezgiau, ir vaikiškų megztukų prisirinkau - krikšto dukrai kalėdoms dovanytę darysiu.
Sėkmės visoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 09 lapkričio 2006 - 10:51
[quote=M.Jolančiukas,2006 11 09, 11:45]
aš mielai patalpinčiau,bet kad neišeina.vakar sėdėjau iki paryčių,bandžiau,bet...galiu persiust i pašta,gal išeis jums patalpint
Atsakyti
va,radau daug visko įdomaus,bandau ikelt,gal iseis
www_klubochek_com

valioooo,pavyko!!!!!!!!!dabar reik savo schemas kur nors iš kompo sukelt.pagaliau kažkas ir man gaunas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alexxxx: 09 lapkričio 2006 - 23:44
QUOTE(alexxxx @ 2006 11 09, 23:42)
va,radau daug visko įdomaus,bandau ikelt,gal iseis
www_klubochek_com

  valioooo,pavyko!!!!!!!!!dabar reik savo schemas kur nors iš kompo sukelt.pagaliau kažkas ir man gaunas ax.gif

žiūriu ne per seniausiai prisijungei, tai ir iškyla visokių techninių klausimų, tačiau gali užeiti ČIA, tai tikrai rasi daug atsakymų į klausimus mirksiukas.gif o jei kas neišeis, tai atsiųsk to sijono schemas į m.jolanciukas@gmail.com - patalpinsiu biggrin.gif
Atsakyti
Grazu
ir cia
Atsakyti
Pirstines
Ir cia
Megztukai
Sijnai
Sukneles
Maudimukai
Ir dar rubeliu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mambu: 14 lapkričio 2006 - 03:48
thumbup.gif jegele kaip kurie modeliukai, bet kaip gauti schemutes tokiu groziu?
Atsakyti
QUOTE(mambu @ 2006 11 14, 03:41)

QUOTE(Tsile @ 2006 11 14, 08:28)
thumbup.gif  jegele kaip kurie modeliukai, bet kaip gauti schemutes tokiu groziu?

mano rusų kalbos žinios prastos, tačiau paskaičiusi supratau, kad tame rusų forume schemos nėra talpinamos, o jie rašo kad jei kyla kokių nors klausimų - tai tam reikalui yra forumas, tai vat jame ir prašom diskutuoti ir aptarinėti visus rūpimus klausimus mirksiukas.gif
taip pat jie užsiima žurnalų pardavimu, kurie ten yra reklamuojami
Atsakyti
Sitas fainas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mambu: 15 lapkričio 2006 - 00:24